1
Przenośny sprzęt audio

Zestaw Hi-Fi z Wi-Fi

  Streamium

  Zestaw Hi-Fi z Wi-Fi

  Poczuj emocje jak podczas koncertu na żywo

  Ten zestaw Hi-Fi MCI900/12 Streamium Wi-Fi firmy Philips z głośnikami SoundSphere zapewnia realistyczny dźwięk, niemal przenosząc słuchacza na koncert. Dysk twardy o pojemności 160 GB, radio internetowe, kolorowy wyświetlacz i prosta nawigacja.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Poczuj emocje jak podczas koncertu na żywo

Ten zestaw Hi-Fi MCI900/12 Streamium Wi-Fi firmy Philips z głośnikami SoundSphere zapewnia realistyczny dźwięk, niemal przenosząc słuchacza na koncert. Dysk twardy o pojemności 160 GB, radio internetowe, kolorowy wyświetlacz i prosta nawigacja.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Poczuj emocje jak podczas koncertu na żywo

Fascynacja Dźwiękiem

 • Głośniki SoundSphere zapewniają naturalny, głębszy i bardziej wszechstronny dźwięk.

  Głośniki SoundSphere zapewniają naturalny, głębszy i bardziej wszechstronny dźwięk.

  Rozkoszuj się cudowną i pełną energii muzyką, ponieważ każda nuta wydobywająca się z głośników SoundSphere jest zgodna z zamierzeniami twórcy. Dostarczające czysty i naturalny dźwięk głośniki SoundSphere tworzą głębsze i bardziej przestronne doznania. Efektem jest rzeczywisty dźwięk, dzięki któremu będziesz mieć wrażenie, że przed Tobą występuje sam artysta. Każdy głośnik SoundSphere wyposażony jest w głośnik wysokotonowy, który znajduje się nad obudową głośnika i emituje bardziej czysty dźwięk we wszystkich kierunkach. Precyzyjne złącza i dopracowana pozycja głośnika niskotonowego względem głośnika wysokotonowego minimalizują zakłócenia i zapewniają bardziej naturalny dźwięk.

 • Aluminiowe głośniki zapewniające doskonałej jakości dźwięk i optymalną stabilność

  Aluminiowe głośniki zapewniające doskonałej jakości dźwięk i optymalną stabilność

  Korzystaj z dobrodziejstw natury. Naturalne materiały zawsze się sprawdzały jako niezawodne komponenty akustyczne. Głośniki wykonane z aluminium są bardziej twarde, tworzą doskonalszą obudowę, która zapobiega powstawaniu drgań, optymalizuje powstawanie fal dźwiękowych i wytwarza perfekcyjny dźwięk. Głośniki wyglądają wspaniale, a dźwięk jest wiernym odzwierciedleniem oryginału.

 • Technologia FullSound wzbogaca muzykę głębszym brzmieniem tonów niskich i czystością dźwięku

  Technologia FullSound wzbogaca muzykę głębszym brzmieniem tonów niskich i czystością dźwięku

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk bez zniekształceń. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i bardziej dynamiczne tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie skompresowanej muzyki, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Pozłacane złącze głośnikowe zapewniające precyzyjne przesyłanie sygnału

  Pozłacane złącze głośnikowe zapewniające precyzyjne przesyłanie sygnału

  Pozłacane złącze głośnikowe umożliwia lepsze przesyłanie sygnału audio w porównaniu z tradycyjnymi połączeniami zatrzaskowymi. Zmniejsza także tłumienie sygnału elektrycznego wysyłanego ze wzmacniacza do głośników, zapewniając odtwarzanie dźwięku zbliżonego do rzeczywistości.

 • Tysiące darmowych, internetowych stacji radiowych

  Tysiące darmowych, internetowych stacji radiowych

  Odtwarzacz Streamium umożliwia dostęp do tysięcy darmowych, internetowych stacji radiowych. Teraz można być na bieżąco z różnymi rodzajami muzyki z całego świata. Wystarczy podłączyć odtwarzacz Streamium do Internetu i zacząć słuchać ulubionych audycji poprzez zestaw audio bez konieczności włączania komputera.

 • Dysk twardy 160 GB do przechowywania 2000 albumów

  Dysk twardy 160 GB do przechowywania 2000 albumów

  Dysk twardy o pojemności 160 GB tego zestawu muzycznego Philips pozwala na przechowywanie cyfrowych plików dźwiękowych w komputerze PC/MAC i z łatwością mieści do 2000 albumów. Inteligentny system zarządzania kolekcją plików muzycznych, który umożliwia zaoszczędzenie miejsca, zapewnia łatwy dostęp do plików i pozwala je przechowywać w jednej lokalizacji.

 • Dźwięk Hi-Fi 2 x 50 W RMS z cyfrowym wzmacniaczem klasy „D”

  Dźwięk Hi-Fi 2 x 50 W RMS z cyfrowym wzmacniaczem klasy „D”

  Sygnał o mocy wyjściowej 2 x 50 W RMS i cyfrowy wzmacniacz klasy „D” pozwolą Ci wypełnić pokój ulubioną muzyką. Wzmacniacz pobiera sygnał analogowy, zamienia go na cyfrowy, a następnie wzmacnia cyfrowo. Po przejściu przez filtr demodulacji sygnał nabiera ostatecznego kształtu. Wzmocniony sygnał cyfrowy odznacza się wszystkimi zaletami cyfrowego dźwięku, co poprawia jego ogólną jakość. Wzmacniacz ten charakteryzuje się o 90% większą efektywnością w porównaniu z tradycyjnymi wzmacniaczami klasy AB. Tak wysoka efektywność przekłada się na niewielkie gabaryty, jak na wzmacniacz o tak dużej mocy.

 • Przesyłaj bezprzewodowo pliki muzyczne i zdjęcia z komputera PC/MAC

  Przesyłaj bezprzewodowo pliki muzyczne i zdjęcia z komputera PC/MAC

  Twój komputer PC/MAC jest zapełniony muzyką, którą możesz teraz wygodnie przesyłać do swojego urządzenia audio firmy Philips zupełnie bezprzewodowo. Podziel się ulubionymi utworami na przyjęciu lub ciesz się nimi w domu. Przesyłaj i przechowuj muzykę na dysku twardym urządzenia i słuchaj muzyki, kiedy tylko chcesz, bez konieczności włączania komputera. W ten sam sposób możesz oglądać zdjęcia i to podczas słuchania muzyki. Odblokuj swoje skarby przechowywanie w komputerze dzięki transferowi bezprzewodowemu.

 • Kolorowy wyświetlacz LCD umożliwiający łatwą obsługę

  Kolorowy wyświetlacz LCD umożliwiający łatwą obsługę

  Ożyw słuchanie muzyki za pomocą pełnego żywych kolorów wyświetlacza LCD i ciesz się łatwą i wygodną obsługą swojej muzyki. Podczas słuchania ulubionych piosenek na wyświetlaczu widoczna jest okładka albumu, co ożywia i wzbogaca piosenki. Możesz wybierać w mgnieniu oka, ponieważ na wielowersowym wyświetlaczu LCD wyświetlane są sklasyfikowane piosenki wg gatunku, artysty czy albumu.

 • Odtwarzaj formaty DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG i JPG

  Odtwarzaj formaty DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG i JPG

  Odtwarzaj formaty DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG i JPG.

 • Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  High-Definition Multimedia Interface (HDMI) — multimedialny interfejs wysokiej rozdzielczości to bezpośrednie połączenie cyfrowe za pomocą którego przesyłany jest cyfrowy sygnał wideo o wysokiej rozdzielczości, a także wielokanałowy dźwięk cyfrowy. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe dzięki HDMI zapewnia idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Serwis Napster jest dostępny tylko w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu