1
Odtwarzacze multimedialne

Przenośny telewizor

  Przenośny telewizor

  Ciesz się rozrywką w domu

  Ciesz się światem rozrywki z przenośnym telewizorem Philips PT9000. Ekran LCD 23 cm (9") o wysokiej rozdzielczości wyświetla filmy i zdjęcia w doskonałej jakości. Telewizor można wygodnie i szybko zamontować w kuchni, korzystając z zestawu montażowego. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przenośny telewizor

Cyfrowy ekran LCD 23 cm (9"), 2 godziny odtwarzania, DTV PT9000/12 Znajdź podobne produkty

Ciesz się rozrywką w domu

z telewizją, filmami, rozrywką i zdjęciami

 • Wyświetlacz LCD 22,9 cm (9") o dużej gęstości pikseli (800 x 480)

  Wyświetlacz LCD 22,9 cm (9") o dużej gęstości pikseli (800 x 480)

  Kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości (800 x 480 pikseli) ożywia obrazy, umożliwia oglądanie najcenniejszych zdjęć, ulubionych filmów z bogactwem szczegółów i żywymi kolorami, które charakteryzują odbitki o wysokiej jakości, a także odtwarzanie muzyki.

 • Hybrydowy tuner TV do odbioru analogowych i cyfrowych kanałów telewizyjnych

  Hybrydowy tuner TV do odbioru analogowych i cyfrowych kanałów telewizyjnych

  Dzięki hybrydowemu tunerowi telewizyjnemu możesz oglądać dowolny program cyfrowy lub analogowy. Podczas gdy branża nadawcza przechodzi na platformę cyfrową, tuner hybrydowy oferuje Ci możliwość oglądania transmisji analogowych, a w przyszłości cyfrowych. Masz nieprzerwany dostęp do rozrywki — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

 • Złącze USB 2.0 i gniazdo kart pamięci SD

  Złącze USB 2.0 i gniazdo kart pamięci SD

  Ciesz się szybkością i wygodą, jakie daje większy przesył zdjęć, filmów i plików MP3 za pośrednictwem złącza USB 2.0. Gniazdo kart pamięci SD wbudowane w odtwarzaczu firmy Philips pozwala przechowywać jeszcze więcej materiałów multimedialnych na kartach SD.

 • Dzięki akumulatorowi można odtwarzać do 2 godzin filmów*

  Dzięki akumulatorowi można odtwarzać do 2 godzin filmów*

  Odtwarzacz firmy Philips wyposażony jest w niewielki, wbudowany akumulator, zapewniający dłuższe odtwarzanie. Zapewnia do 2 godzin ciągłego odtwarzania filmów, zdjęć i muzyki po jednym naładowaniu. Po prostu podłącz przewód zasilający, aby naładować odtwarzacz – to takie proste!

 • Odtwarzaj muzykę w formatach MP3 i WMA

  Odtwarzaj muzykę w formatach MP3 i WMA
 • Wbudowany minutnik

  Wbudowany minutnik pozwala kontrolować czas gotowania. Proste w programowaniu ustawienie cyfrowego zegara odlicza czas podczas gotowania.

 • Wyświetlacz zegara z pokazem slajdów i muzyką

  Przenośny telewizor umożliwia oglądanie telewizji w kuchni, podczas gotowania czy jedzenia. Wyświetlaj swoje ulubione zdjęcia w pokazie slajdów lub słuchaj muzyki, zerkając na wbudowany zegar.

 • Certyfikat DivX zapewnia standardowe odtwarzanie filmów DivX

  Obsługa formatu DivX® umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie i najnowszych hitów z Hollywood. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy, zwiastuny i wideoklipy, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD, a także na pamięciach USB i innych kartach pamięci, które można potem odtwarzać w urządzeniu DivX Certified® firmy Philips.

 • Wygodny uchwyt do montażu pod szafką

  Uwolnij cenne miejsce na kredensie, montując odtwarzacz pod szafką kuchenną, korzystając z łatwego w instalacji uchwytu.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Czas odtwarzania na zasilaniu akumulatorowym jest przybliżony i może różnić się w zależności od warunków korzystania. Aby optymalnie wykorzystać energię akumulatora, należy ustawić minimalny poziom podświetlenia wyświetlacza LCD, używać słuchawek (zamiast wbudowanych głośników), korzystać z umiarkowanego poziomu głośności oraz używać urządzenia w temperaturze pokojowej.
 • Żywotność akumulatora zależy od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • DivX, DivX Certified oraz inne powiązane logo są znakami handlowymi firmy DivXNetworks, Inc. i są użyte na podstawie licencji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu