Monitor Smart All-in-One

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/s/s221c3afd_00/s221c3afd_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor Smart All-in-One

  Smart All-in-One

  Wkrocz do świata nowych możliwości dzięki monitorowi Philips Smart All-in-One z systemem Android™. Duży wyświetlacz wielodotykowy o przekątnej 54 cm (21,5") doskonale nadaje się do strumieniowego przesyłania filmów w jakości HD oraz muzyki, a także korzystania z platform do e-learningu i przeglądania zasobów sieci. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Monitor Smart All-in-One

Android, 22 (przekątna 54, 6 cm/21, 5") S221C3AFD/00 Znajdź podobne produkty

Smart All-in-One

Świat w zasięgu ręki!

 • Panoramiczny monitor 16:9 Full HD zapewnia najlepsze wrażenia podczas oglądania

  Panoramiczny monitor 16:9 Full HD zapewnia najlepsze wrażenia podczas oglądania

  Ekran monitora Smart All-in-One o proporcjach 16:9 i rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) dostarcza niezapomnianych wrażeń wizualnych. Został opracowany z myślą o przyszłych rozwiązaniach i obsługuje sygnały 1080p ze wszystkich źródeł, w tym z najnowszych płyt Blu-ray i zaawansowanych konsol do gier HD. Charakteryzuje się czystym obrazem bez efektu migotania, o doskonałej jasności i kolorystyce.

 • Doskonały dźwięk stereo na potrzeby multimediów

  Doskonały dźwięk stereo na potrzeby multimediów

  Zanurz się w dźwięk płynący z wbudowanych głośników stereo wysokiej jakości.

 • Podstawka SmartStand umożliwia łatwe odchylanie monitora jednym dotknięciem

  Podstawka SmartStand umożliwia łatwe odchylanie monitora jednym dotknięciem

  Monitor Philips Smart All-in-One jest wyposażony w podstawkę SmartStand, która pozwala na łatwe odchylanie go w szerokim zakresie jednym dotknięciem, co umożliwia ustawienie telewizora w dogodnej, ergonomicznej pozycji. Dzięki zakresowi regulacji wynoszącemu niemal 60 stopni można teraz w naturalny sposób korzystać zarówno z funkcji dotykowych monitora, jak i używać go ustawionego w pozycji pionowej podczas pracy na siedząco.

 • Duży optyczny ekran wielodotykowy ułatwia nawigację

  Wkrocz do świata nowych możliwości dzięki monitorowi Philips Smart All-in-One z systemem Android. Zaawansowana optyczna technologia wielodotykowa umożliwia manipulowanie zawartością za pomocą poleceń dotykowych, takich jak „dotknij”, „chwyć”, „ściśnij”, „obróć”, „powiększ” czy „przesuń palcem”. Dzięki dużemu, wygodnemu ekranowi nie trzeba już wpatrywać się w materiały na małym ekranie. Różne opcje wyświetlania czcionek i obrazów sprawiają, że czytanie e-booków i elektronicznych gazet nie męczy wzroku. Duży ekran dotykowy umożliwia dzieciom wykazanie się kreatywnością podczas malowania, naukę alfabetu i korzystanie z interaktywnych aplikacji edukacyjnych.

 • Pobieranie aplikacji ze sklepu Google Play™

  Korzystaj ze znakomitych aplikacji ze sklepu Google Play™. Pojedyncze dotknięcie ikony aplikacji powoduje przejście do sklepu w trybie połączenia Wi-Fi lub Ethernet. Pobieraj, instaluj i aktualizuj dostępne aplikacje rozrywkowe, gry, narzędzia, aplikacje biurowe, do obróbki zdjęć i filmów, do obsługi wiadomości i sieci społecznościowych itp. Przejrzysty i łatwy w użyciu interfejs pomaga w intuicyjnym przeglądaniu aplikacji, które można sortować według oceny, kategorii lub popularności.

 • Kamera internetowa oraz mikrofon pozwalają pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi

  Zintegrowana kamera internetowa, zapewniająca doskonały, jasny i ostry obraz, umożliwia niemal bezpośredni kontakt z rodziną i znajomymi. Mikrofon monitora Smart All-in-One o wysokiej czułości sprawi, że Twój głos będzie słyszalny czysto i bez zakłóceń. Głosu rozmówcy można słuchać z wbudowanych głośników monitora lub przez podłączone słuchawki. To proste, wbudowane rozwiązanie jest łatwe w obsłudze i dostępne w każdej chwili.

 • Zwiększ pamięć dzięki nośnikom SDHC

  Zadbaj o miejsce na rozrastającą się bibliotekę. Możesz zwiększyć pamięć, korzystając z zewnętrznych gniazd rozszerzeń USB i kart pamięci SDHC.

 • Koncentrator USB z 4 portami do łatwego podłączania

  Koncentrator USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać urządzenia multimedialne, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń, i odtwarzać ich zawartość. Koncentrator USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera, ułatwiając pracę. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości koncentratora USB monitora.

 • Szybki dostęp do Internetu dzięki połączeniu Wi-Fi lub przez port Ethernet

  CDMA (Code Division Multiple Access) to system radiowej komunikacji komórkowej wykorzystujący kody w celu identyfikacji użytkowników.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Obsługa systemu Android wymaga zewnętrznej klawiatury i myszy (brak w zestawie).
 • Zewnętrzny dysk twardy może wymagać dodatkowego zasilania.
 • Google i Android są znakami towarowymi firmy Google, Inc. Użyte w niniejszym tekście nazwy firm i znaki towarowe są własnością odpowiednich firm.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu