1

Odtwarzacz MP4

  -{discount-percentage}%

  Odtwarzacz MP4

  Wyśmienity dźwięk

  GoGear Connect powali Cię swoim wyjątkowym dźwiękiem dzięki technologii FullSound i słuchawkom z funkcją redukcji szumów. Rozerwij się z szybkim łączem internetowym, 3,2-calowym ekranem dotykowym i niezliczoną liczbą gier i innych treści ze sklepu Android Market. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyśmienity dźwięk

GoGear Connect powali Cię swoim wyjątkowym dźwiękiem dzięki technologii FullSound i słuchawkom z funkcją redukcji szumów. Rozerwij się z szybkim łączem internetowym, 3,2-calowym ekranem dotykowym i niezliczoną liczbą gier i innych treści ze sklepu Android Market. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Wyśmienity dźwięk

i Internet w zasięgu ręki

 • Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o jakości płyty CD. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Oglądając filmy z dźwiękiem przestrzennym, czujesz się w centrum wydarzeń

  Oglądając filmy z dźwiękiem przestrzennym, czujesz się w centrum wydarzeń

  Dźwięk przestrzenny dla filmów do zaawansowana technologia audio, która bezpośrednio analizuje każde źródło dźwięku na filmie lub ścieżce dźwiękowej wideo w celu odtworzenia naturalnej sceny dźwiękowej z indywidualnie i dokładnie zlokalizowanymi elementami dźwiękowymi. Przetworzone elementy dźwiękowe są następnie bezpośrednio dostarczane do każdego ucha dzięki słuchawkom dousznym. Dźwięk przestrzenny dla filmów wytwarza naturalną przestrzeń akustyczną na podstawie aktualnej zawartości ścieżki dźwiękowej. W rezultacie słuchacz znajduje się w samym środku akcji i jest wręcz odurzony dźwiękiem — tak, jak chciał tego inżynier dźwięku.

 • Dostęp do tysięcy aplikacji i gier za pośrednictwem sklepu Android Market.

  Dostęp do tysięcy aplikacji i gier za pośrednictwem sklepu Android Market.

  Wystarczy kliknąć ikonę w odtwarzaczu GoGear, aby za pośrednictwem połączenia Wi-Fi połączyć się z witryną Android Market i rozpocząć wyszukiwanie aplikacji różnych twórców. Pobieraj gry, narzędzia i książki elektroniczne oraz aplikacje umożliwiające personalizację odtwarzacza GoGear – za darmo lub za drobnymi opłatami. Przejrzysty, przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia intuicyjne przeglądanie aplikacji, które można sortować według oceny, kategorii lub popularności. Pobieraj aplikacje bezpośrednio do odtwarzacza GoGear, aby od razu z nich korzystać. Z odtwarzaczem GoGear każde wyjście z domu stanie się fascynującą wycieczką.

 • GPS i Mapy Google zapewniają informacje oparte na lokalizacji

  GPS i Mapy Google zapewniają informacje oparte na lokalizacji

  Dzięki systemowi GPS (Global Positioning System) i aplikacji Mapy Google odtwarzacz GoGear w każdej chwili pomoże Ci się odnaleźć. Wystarczy włączyć GPS, połączyć się z Internetem i otworzyć aplikację Mapy Google, aby uzyskać jasne i dokładne wskazówki, jak dotrzeć do wybranego miejsca. W Mapach Google możesz też znaleźć informację o pobliskich restauracjach czy centrach handlowych. Z odtwarzaczem GoGear każda podróż to czysta przyjemność.

 • Philips Songbird: pojedynczy program do odkrywania nowych treści oraz ich odtwarzania i synchronizowania

  Philips Songbird: pojedynczy program do odkrywania nowych treści oraz ich odtwarzania i synchronizowania

  Philips Songbird to prosty w obsłudze program dołączany do odtwarzacza GoGear, który pozwoli Ci odkrywać i odtwarzać nowe treści multimedialne, a następnie synchronizować je z odtwarzaczem Philips GoGear. Jego intuicyjne i zaawansowane zarazem funkcje pozwolą Ci odkrywać nowych wykonawców oraz gatunki muzyczne bezpośrednio w programie dzięki sklepom z muzyką i multimediami oraz usługom i stronom internetowym. Odtwarzaj pozycje z własnej biblioteki oraz multimedia z Internetu i synchronizuj je bez problemów z odtwarzaczem Philips GoGear przy pomocy komputera.

 • Słuchawki z izolacją dźwięku minimalizują szumy z otoczenia

  Słuchawki z izolacją dźwięku minimalizują szumy z otoczenia

  Dzięki izolacji dźwięku można słyszeć szczegóły muzyki przy niższym poziomie głośności, niż to jest możliwe w przypadku zwykłych słuchawek. Na podstawie dokładnego zrozumienia anatomii budowy ucha ludzkiego opracowano konstrukcję akustyczną słuchawki, która tworzy doskonałe uszczelnienie między źródłem dźwięków otoczenia a kanałem usznym, tym samym eliminując niepożądane szumy otoczenia i kierując dźwięk bezpośrednio do uszu. Nawet przy niezbyt wysokim poziomie głośności można odróżnić poszczególne dźwięki muzyczne bez zakłóceń z otoczenia. Nauszniki są dostępne w trzech rozmiarach, co umożliwia ich bardzo dobre dopasowanie.

 • Gniazdo kart pamięci microSD pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci

  Gniazdo kart pamięci microSD pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci

  Małe jest piękne w kontekście urządzeń mobilnych, jednak niekoniecznie w przypadku pojemności pamięci masowych. W odtwarzaczu GoGear możesz skorzystać z dodatkowej opcji, jaką oferuje gniazdo kart pamięci microSD. Po podłączeniu do komputera karta microSD będzie wyświetlana jako dodatkowy dysk wymienny, co znacznie ułatwia transfer plików. Wystarczy włożyć kartę z zapisanymi treściami do gniazda w odtwarzaczu. Zakupiona oddzielnie karta o pojemności 32 GB może rozszerzyć pamięć Twojego odtwarzacza, dzięki czemu nigdy nie będziesz martwić się o niedobór rozrywek multimedialnych.

 • Innowacyjny interfejs zapewniający zaawansowane funkcje i prostotę przeglądania biblioteki

  W odtwarzaczu GoGear Muse przeglądanie plików muzycznych jest niezwykle proste. Intuicyjne i zaawansowane oprogramowanie umożliwia łatwe przejrzenie dostępnych plików i wybór odpowiedniej do nastroju muzyki bez konieczności wyświetlania wielu folderów i plików. Interfejs zawiera trzy kolumny z informacjami o wykonawcach, albumach i utworach, co znacznie upraszcza wybór. Dzięki temu czas przeznaczony na wyszukiwanie muzyki można poświęcić na jej słuchanie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.
 • 1 GB = 1 miliard bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Od firmy Philips

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu