1
Audio i wideo

Pronto

Przedłużacz sygnału podczerwieni

  Pronto

  Przedłużacz sygnału podczerwieni

  Większy zasięg, pewna kontrola

  Łatwy w montażu przedłużacz sygnału podczerwieni współpracujący z Pronto i ProntoPro zapewnia praktycznie wolne od zakłóceń działanie urządzeń w wielu pomieszczeniach lub obsługę urządzeń poza zasięgiem wzroku.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Większy zasięg, pewna kontrola

 • Opcjonalny moduł rozszerzający IR umożliwia obsługę ukrytego sprzętu

  Moduł rozszerzający na podczerwień umożliwia kontrolowanie tradycyjnego sprzętu sterowanego podczerwienią przy użyciu częstotliwości radiowych.

 • Sygnał o częstotliwości radiowej przechodzi przez ściany

  Technologia radiowa umożliwiająca sterowanie urządzeniami nieznajdującymi się w zasięgu wzroku, np. przez ściany lub inne przeszkody. W pilotach wykorzystuje się dwa typy częstotliwości radiowej: sygnał radiowy zamieniany na sygnał składowy i sygnał radiowy zamieniany na podczerwień.

 • Regulacja pozwala prawidłowo umiejscowić przedłużacz sygnału podczerwieni

  Osobna, regulowana antena ustala najlepsze umiejscowienie przedłużacza sygnału podczerwieni, umożliwiając praktycznie wolne od zakłóceń sterowanie urządzeniami znajdującymi się w wielu pomieszczeniach lub w trudno dostępnych miejscach. Antena ma wbudowany wskaźnik, który miga po wykryciu innego urządzenia podczerwieni lub źródła zakłóceń (np. kuchenki mikrofalowej). Im szybciej wskaźnik miga, tym gorsze jest ustawienie anteny.

 • Wskaźnik wykrywający źródła zakłóceń sygnału podczerwieni

  Wskaźnik zakłóceń to czerwona migająca dioda wskazująca obecność źródeł zakłóceń w domu wpływających na działanie przedłużacza sygnału podczerwieni. Wskaźnik jest wbudowany w antenę i zaczyna migać w momencie odbioru przez antenę sygnału zakłócającego z urządzeń innych niż przedłużacz, np. z kuchenki mikrofalowej. Im częściej miga, tym gorsze jest ustawienie anteny, a w konsekwencji — działanie przedłużacza sygnału.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu