1
Usuwanie włosów

Lumea

Zestaw do depilacji światłem (IPL)

  Lumea

  Zestaw do depilacji światłem (IPL)

  Zapobiegaj odrastaniu włosów

  Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na całym ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zapobiegaj odrastaniu włosów

Zestaw do depilacji światłem Philips Lumea potrafi zdziałać cuda w zakresie zapobiegania odrastaniu włosów na całym ciele. Stosowane regularnie delikatne impulsy światła pozwalają zachować jedwabistą gładkość skóry każdego dnia. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Lumea Zestaw do depilacji światłem (IPL)

Do użycia wyłącznie na ciele, Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min, Żywotność: > 100 000 impulsów światła, Bezprzewodowa konstrukcja SC2001/01 Znajdź podobne produkty

Zapobiegaj odrastaniu włosów

Depilacja światłem (IPL) — gładka skóra każdego dnia

 • Ciesz się gładką skórą każdego dnia

  Ciesz się gładką skórą każdego dnia

  Urządzenie Philips Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów. W rezultacie włosy w naturalny sposób wypadają, a ich odrastanie zostaje wstrzymane. Regularne powtarzanie zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia.

 • Skuteczność bez wysiłku

  Skuteczność bez wysiłku

  Nasze badania kliniczne wykazały znaczne zmniejszenie ilości włosów po zaledwie dwóch zabiegach (w dwutygodniowym odstępie). Przy tej częstotliwości zabiegów optymalne rezultaty można uzyskać po upływie 4–5 tygodni. Aby utrzymać te wyniki, wystarczy powtarzać zabiegi co 4–6 tygodni. Czas między zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

 • Przystosowane do bezpiecznego korzystania w domu

  Przystosowane do bezpiecznego korzystania w domu

  Urządzenie Philips Lumea wykorzystuje innowacyjną technologię intensywnego światła impulsowego (Intense Pulsed Light, IPL) opartą na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Firma Philips dostosowała tę technologię tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu. Firma Philips podjęła ścisłą współpracę z najlepszymi dermatologami, aby opracować przełomowy zestaw do depilacji. Przez ponad 10 lat prowadziliśmy rozległe badania konsumenckie z udziałem ponad 1500 ochotników.

 • Pięć regulowanych ustawień energii świetlnej

  Pięć regulowanych ustawień energii świetlnej

  Urządzenie Philips Lumea oferuje pięć regulowanych ustawień energii świetlnej, które zapewniają delikatne, a jednocześnie skuteczne usuwanie owłosienia. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi IPL z użyciem urządzenia Philips Lumea są bezpieczne i łagodne — można je stosować również na wrażliwej skórze i delikatnych częściach ciała.

 • Wygodne, bezprzewodowe użytkowanie

  Wygodne, bezprzewodowe użytkowanie

  Dzięki wyjątkowej, bezprzewodowej konstrukcji urządzenia Lumea można usuwać włosy z wybranych obszarów w dowolnej chwili.

 • Brak konieczności wymiany części

  Brak konieczności wymiany części

  Urządzenie Philips Lumea to kompletne rozwiązanie, z którego można korzystać od razu po rozpakowaniu. Warto wspomnieć, że produkt nie wymaga używania wymiennych lamp ani żeli.

 • Obszary zastosowania

  Obszary zastosowania

  Urządzenia można bez obaw używać do usuwania owłosienia z obszarów poniżej linii szyi: nóg, pach, okolic bikini, ramion czy brzucha.

 • Odpowiednie typy skóry i włosów

  Odpowiednie typy skóry i włosów

  Urządzenie Philips Lumea działa skutecznie w przypadku włosów o naturalnych kolorach: ciemny blond, brązowy i czarny. Podobnie jak inne zabiegi wykorzystujące światło, Philips Lumea NIE działa skutecznie na takie kolory włosów, jak rudy, jasny blond, biały/siwy. To urządzenie NIE też przeznaczone do usuwania włosów z bardzo ciemnej skóry.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu