1
Akcesoria komputerowe

Bezprzewodowa karta multimedialna

  Bezprzewodowa karta multimedialna

  Filmy z komputera na ekranie telewizora — bezprzewodowo

  Odejdź od komputera — teraz możesz odtwarzać cyfrową muzykę, zdjęcia i filmy z komputera w sposób właściwy dla danego rodzaju materiału.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Filmy z komputera na ekranie telewizora — bezprzewodowo

Przesyłaj filmy, muzykę i zdjęcia do telewizora

 • Oglądaj pobrane filmy bezpośrednio w telewizorze

  Pobieraj i zapisuj filmy w komputerze, a następnie oglądaj je w telewizorze w komfortowych warunkach swojego salonu. Nie trzeba nagrywać pobranych filmów na płytach CD czy DVD, wystarczy połączyć się z komputerem i wziąć pilota do ręki.

 • Obsługa formatów wideo WMV, DivX i Xvid

  Przechowywane na komputerze, pobrane z sieci nagrania wideo i filmy wielu formatów wideo można odtwarzać na ekranie telewizora. Obsługiwane formaty odtwarzania to: MPEG1 i 2, DivX, Xvid oraz WMV. Do odtwarzania plików WMV wysokiej rozdzielczości wymagane jest połączenie przewodowe Ethernet.

 • Przesyłaj doskonałej jakości muzykę z komputera do zestawu audio

  Przesyłaj doskonałej jakości muzykę z komputera do zestawu audio. Odtwarzaj na zestawie audio utwory zapisane na komputerze. Wybieraj utwory z kolekcji nagrań według wykonawcy, albumu lub gatunku.

 • Słuchaj radia internetowego bez komputera.

  Szerokopasmowe połączenie z Internetem umożliwia słuchanie internetowych stacji radiowych i tym samym zwiększenie liczby stacji radiowych dostępnych w Twojej wieży.

 • Obsługa formatów muzycznych WMA, WMA-DRM i MP3

  Zapisz swoją kolekcję muzyki zgromadzoną na komputerze w jednym z wielu obsługiwanych formatów audio, a następnie słuchaj jej na domowym zestawie audio. Obsługiwane formaty obejmują: WMA, WMA-DRM i MP3.

 • Urządź pokaz zdjęć HD w telewizorze dla przyjaciół

  Usiądź na sofie wraz z całą rodziną lub przyjaciółmi i obejrzyjcie wspólnie zdjęcia z wakacji.

 • Przechowuj zdjęcia zapisane na komputerze i oglądaj je w telewizorze

  Połączenie bezprzewodowe umożliwia oglądanie w telewizorze zdjęć z kolekcji przechowywanej na komputerze.

 • Czyste i ostre zdjęcia wysokiej rozdzielczości w telewizorze LCD

  Wejście telewizyjne wysokiej rozdzielczości umożliwia wyświetlanie czystych i ostrych zdjęć na ekranie telewizora LCD. Do odtwarzania zdjęć wysokiej rozdzielczości wymagane jest połączenie Component Video.

 • Instalacja krok po kroku jest bardzo prosta i szybka

  Instalacja produktów jest łatwa dzięki prostej metodzie wykonywania czynności krok po kroku. Na ekranie telewizora wyświetlane są kolejne instrukcje, umożliwiające pomyślne zainstalowanie produktu.

 • Automatyczna aktualizacja zapewnia najnowszą wersję oprogramowania

  Aktualizacja oprogramowania umożliwia dodanie do produktu nowych, ulepszonych funkcji. Dostępność nowych wersji oprogramowania jest sprawdzana za pośrednictwem szerokopasmowego połączenia z Internetem. Decyzja, czy chcesz dokonać uaktualnienia i korzystać z jeszcze większej liczby funkcji, należy do Ciebie.

 • Dostęp do plików z różnych komputerów w domu

  Jeśli masz w domu kilka komputerów, możesz odtwarzać pliki multimedialne niezależnie od tego, na którym z nich się znajdują. Media Manager współpracuje z wieloma komputerami, nawet starszego typu. Przez jeden adapter do przesyłania materiałów multimedialnych można zatem uzyskać dostęp do plików multimedialnych na innym komputerze — bez potrzeby ich kopiowania z jednego komputera na drugi.

 • Mniej bałaganu i kłopotów. Łącze bezprzewodowe nie wymaga wiercenia otworów.

  Dzięki połączeniu bezprzewodowemu o częstotliwości 2,4 GHz pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem nie ma potrzeby prowadzenia przewodów ani wiercenia dziur w ścianach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu