1
Akcesoria komputerowe

Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Dynamiczny dźwięk

  Idealnie odtwarzają muzykę, głos oraz ścieżkę dźwiękową. Ożywiają dźwięki z laptopa, komputera PC lub odtwarzacza MP3. Pokochasz ich imponujące brzmienie, dźwięk o niezwykłej jakości oraz nowoczesną konstrukcję.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dynamiczny dźwięk

Idealnie odtwarzają muzykę, głos oraz ścieżkę dźwiękową. Ożywiają dźwięki z laptopa, komputera PC lub odtwarzacza MP3. Pokochasz ich imponujące brzmienie, dźwięk o niezwykłej jakości oraz nowoczesną konstrukcję.

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Dynamiczny dźwięk

 • Innowacyjna technologia portu basów SPD™ zapewniająca głębokie, miękkie brzmienie

  Innowacyjna technologia portu basów SPD™ zapewniająca głębokie, miękkie brzmienie

  Technologia portu basów Sound Purification Duct (SPD) opracowana przez firmę Philips zapewnia głębokie, czyste brzmienie tonów niskich — takie, jak w oryginale. Wyłożenie wnętrza tuby basowej piankowym materiałem SPD to opracowany przez firmę Philips specjalny sposób akustycznego tłumienia, który ogranicza szumy i stabilizuje częstotliwość strojenia. Techniczne i konsumenckie testy przeprowadzone przez firmę Philips potwierdzają, że zastosowany bufor gwarantuje mniej zniekształcone, czystsze basy.

 • Subwoofer środkowoprzepustowy zapewniający precyzyjne odtwarzanie basów

  Subwoofer środkowoprzepustowy zapewniający precyzyjne odtwarzanie basów

  Dzięki umieszczeniu jednego pudła rezonansowego w drugim ten subwoofer środkowoprzepustowy jest wyposażony w dwie komory i ma większą pojemność powietrza, co pozwala uzyskać lepsze, bardziej zrównoważone basy o mniejszej ilości zniekształceń. Energia akustyczna z przetwornika centralnego jest skuteczniej kumulowana w odpowiednim zakresie częstotliwości, tworząc dźwięk o większej dokładności i precyzji.

 • Dobre wytłumienie przetwornika zmniejszające ilość drgań i zniekształceń dźwięku

  Dobre wytłumienie przetwornika zmniejszające ilość drgań i zniekształceń dźwięku

  Krawędzie membrany pojedynczego przetwornika głośnikowego często wpadają w drgania związane z dzieleniem częstotliwości. Może to powodować zniekształcenia dźwięku. Sposobem na uniknięcie tego problemu może być otoczenie cewki przetwornika mylarem — coraz częściej używanym jednolitym monomerem o dużo mniejszej wadze. Otoczenie cewki idealnie symetrycznym pierścieniem pozwala uzyskać efekt wytłumienia powstrzymujący asynchroniczne drgania. Dzięki temu dźwięk jest bardziej zrównoważony i naturalny.

 • Krzywoliniowa obudowa zapewniająca szczegółowy dźwięk

  Krzywoliniowa obudowa zapewniająca szczegółowy dźwięk

  Krzywoliniowa konstrukcja nie tylko dobrze wygląda, ale kształt ten zapewnia również zrównoważony dźwięk o naturalnym, oryginalnym brzmieniu. Dzięki mniejszej ilości zniekształceń i zmian w barwie dźwięku możesz mieć pewność, że Twoja ulubiona muzyka zawsze zabrzmi tak, jak powinna. Firma Philips zna się na akustyce i nasze produkty gwarantują nie tylko wspaniały dźwięk, ale również wspaniale wyglądają!

 • Całkowita moc wyjściowa 30 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa 30 W RMS
 • Atrakcyjna powierzchnia z błyszczącym wykończeniem

  Elegancka czarna powłoka z błyszczącym wykończeniem nadaje się idealnie zarówno do stylowych, jak i nowoczesnych wnętrz.

 • Trzy zintegrowane obwody wzmacniacza mocy zapewniające zrównoważony dźwięk

  Z uwagi na koszty w większości 2.1-kanałowych głośników multimedialnych znaczenie wzmacniacza mocy jest często niedoceniane i stosuje się go jedynie w wersji pojedynczej. Jednak w tym niezwykle zaawansowanym obwodzie firma Philips zastosowała trzy zintegrowane wzmacniacze mocy obsługujące dwa głośniki satelitarne i subwoofer. W modelu SPA4320 wbudowano dużą chłodnicę, tak aby zrównoważyć wysoką temperaturą wytwarzaną przez obwód wzmacniacza mocy. Wzmacniacze UTC2030 stanowią solidną podstawę do uzyskania dźwięku wysokiej jakości i zapewniają moc wystarczającą do obsługi subwoofera i głośników satelitarnych.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu