1
Komputerowy sprzęt audio

Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Oszałamiający dźwięk i styl

  Zestaw głośników SPA9300 100 W MPO zawdzięcza swoje doskonałe brzmienie głośnikom wysokotonowym z Mylaru i osobnemu głośnikowi niskotonowemu z 6-warstwową cewką przetwornika pozwalającą wydobyć jeszcze głębsze brzmienie każdego uderzenia. Stylowa obudowa ze stali szlachetnej dodatkowo zwiększa jego wydajność.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oszałamiający dźwięk i styl

 • Dynamiczne wzmocnienie basów — usłysz głębsze, bogatsze basy

  Dynamiczne wzmocnienie basów — usłysz głębsze, bogatsze basy

  Innowacyjna technologia umożliwia odtwarzanie nieprawdopodobnie głębokich, bogatych basów z niewielkich głośników. Funkcja dynamicznego wzmocnienia basów uwydatnia basy w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień poziomu głośności — od niskiego do wysokiego — za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Technologia wzmocnienia basów z regulacją poziomu

  Wyjątkowa konstrukcja subwoofera zapewnia dużo głębsze, bogatsze basy. Możliwe jest również ustawienie wybranego poziomu basów.

 • 6-warstwowy przetwornik głośnika basowego zapewnia wzmocnienie niskich tonów

  Wzmocnione cewki przetwornika wzmacniają niskie tony i pozwalają wydobyć głębię z każdego uderzenia.

 • Doskonałe do odtwarzacza MP3, komputera, telewizora, odtwarzacza CD itp.

  Podłącz głośniki do wszystkich urządzeń. To znakomity sposób słuchania muzyki z odtwarzacza MP3, komputera, telewizora, odtwarzacza CD lub DVD i wszystkich urządzeń multimedialnych.

 • Unikalne bezpośrednie wejście odtwarzacza MP3 na pilocie zdalnego sterowania

  Unikalne bezpośrednie wejście odtwarzacza MP3 na pilocie zdalnego sterowania ułatwia słuchanie muzyki z odtwarzacza MP3. Po prostu podłącz wyjście audio odtwarzacza MP3 do gniazda 3,5 mm na pilocie zdalnego sterowania i rozkoszuj się muzyką.

 • Przetworniki z tworzywa Mylar zapewniają dźwięk o wysokiej jakości

  Wyjątkowe tworzywo Mylar, z których wykonane są przetworniki podwójnych, kopułowych głośników wysokotonowych, gwarantuje niezwykłą jakość dźwięku. Jego właściwości zapewniają doskonale odtwarzanie wysokich tonów, co sprawia, że muzyka ożywa a filmy brzmią tak, jak powinny.

 • Obudowa i podstawa ze stali szlachetnej — wysoka jakość w dobrym stylu

  Stylowa obudowa i podstawa głośników są wykonane ze stali szlachetnej, co podnosi trwałość i estetykę produktu. Elegancki sposób na podkreślenie znakomitej jakości dźwięku płynącego z głośników.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu