1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa do laptopa

  Kamera internetowa do laptopa

  Webcam easy

  Kamera Webcam easy SPC230 jest naprawdę prosta w obsłudze. Dzięki rozwiązaniu Plug & Play możesz natychmiast po włączeniu prowadzić wideorozmowy przez komunikatory Skype, Windows Live Messenger i inne. Wysoka rozdzielczość obrazu i możliwość pracy przy słabym oświetlaniu pozwalają oszczędzić wzrok. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Webcam easy

Plug & Play

 • Rozdzielczość 1,3 megapiksela (interp.) zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Ta kamera internetowa zapewnia rozdzielczość 1,3 megapiksela (interp.) zarówno zdjęć, jak i obrazu wideo. Dlatego możesz używać jej jako wysokiej jakości aparatu fotograficznego, który pozwoli Ci wykonywać zdjęcia o wysokiej jakości, nawet po wydrukowaniu w dużym formacie.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Ten tryb zapewnia lepszą jakość zdjęć w warunkach słabego oświetlenia

  Zwiększa ona jasność zdjęcia przy słabym oświetleniu.

 • Obrotowy korpus pozwala dowolnie skierować kamerę

  Sprytny obrotowy korpus kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć i kierować kamerę, gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy obrócić ją o 360° w dowolnym kierunku, aby sfilmować każdy kąt pokoju bez przesuwania samej kamery.

 • Łatwa konfiguracja i obsługa

  Konfiguracja i obsługa kamery jest prosta jak 1-2-3. 1. Zainstaluj oprogramowanie. 2. Podłącz kamerę. 3. Rozpocznij wideorozmowę.

 • Niezależny mikrofon zewnętrzny zapewnia swobodę podczas nagrywania

  Oddzielny mikrofon zewnętrzny możesz umieścić w wygodnym dla siebie miejscu, aby wzbogacić rozmowy przez sieć o dźwięk wysokiej jakości.

 • Zgodność ze wszystkimi komunikatorami

  Kamera i dołączone do niej oprogramowanie zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich komunikatorach. Dzięki temu można dodać obraz wideo do programów takich jak Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger i inne.

 • Przycisk zdjęcia pozwala błyskawicznie robić świetne zdjęcia

  Po naciśnięciu jednego przycisku kamera internetowa automatycznie zrobi zdjęcie. Jest to świetny sposób na dzielenie się zdjęciami poprzez dodawanie ich do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

 • Zapewnia stabilne mocowanie na dowolnym monitorze, laptopie lub biurku

  Wielofunkcyjna podstawa zapewnia łatwy montaż kamery na dowolnym monitorze, laptopie lub biurku. Pewna konstrukcja zabezpiecza kamerę przed przesunięciem lub upadkiem podczas prowadzenia rozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu