1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Webcam easy

  Certyfikat Skype zapewnia wysokiej jakości wideorozmowy w rozdzielczości 1,3 megapiksela, 3-krotny zoom optyczny oraz redukcję szumów. Prostota rozwiązania Plug & Play sprawia, że teraz zawsze możesz być w kontakcie ze znajomymi. Dodatkowo otrzymujesz multimedialny zestaw słuchawkowy firmy Philips. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Webcam easy

Bądź w kontakcie

 • Rozdzielczość 1,3 megapiksela (interp.) zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Ta kamera internetowa zapewnia rozdzielczość 1,3 megapiksela (interp.) zarówno zdjęć, jak i obrazu wideo. Dlatego możesz używać jej jako wysokiej jakości aparatu fotograficznego, który pozwoli Ci wykonywać zdjęcia o wysokiej jakości, nawet po wydrukowaniu w dużym formacie.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Cyfrowe zbliżenie 3x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Obrotowy korpus pozwala dowolnie skierować kamerę

  Sprytny obrotowy korpus kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć i kierować kamerę, gdziekolwiek zechcesz. Wystarczy obrócić ją o 360° w dowolnym kierunku, aby sfilmować każdy kąt pokoju bez przesuwania samej kamery.

 • Certyfikat Skype

  Ta kamera internetowa posiada certyfikat Skype, który potwierdza najwyższą jakość obrazu i dźwięku, możliwość prowadzenia darmowych rozmów oraz korzystania z komunikatorów w dowolnym miejscu na świecie.

 • Redukcja szumów poprawia wyrazistość mowy

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu.

 • Multimedialny zestaw słuchawkowy z mikrofonem zapewnia najwyższą jakość dźwięku

  Do kamery internetowej dołączony jest multimedialny zestaw słuchawkowy firmy Philips. Mikrofon zapewnia optymalną jakość dźwięku oraz wygodę.

 • Łatwa konfiguracja i obsługa

  Konfiguracja i obsługa kamery jest prosta jak 1-2-3. 1. Zainstaluj oprogramowanie. 2. Podłącz kamerę. 3. Rozpocznij wideorozmowę.

 • Zgodność ze wszystkimi komunikatorami

  Kamera i dołączone do niej oprogramowanie zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich komunikatorach. Dzięki temu można dodać obraz wideo do programów takich jak Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger i inne.

 • VLounge pozwala wykonywać, archiwizować i zarządzać zdjęciami

  Oprogramowanie do wygodnego przechwytywania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i wideoklipów. Za pomocą kilku kliknięć myszą możesz tworzyć i wysyłać wiadomości e-mail z dołączonymi filmami. To oprogramowanie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości kamery internetowej firmy Philips.

 • Przycisk zdjęcia pozwala błyskawicznie robić świetne zdjęcia

  Po naciśnięciu jednego przycisku kamera internetowa automatycznie zrobi zdjęcie. Jest to świetny sposób na dzielenie się zdjęciami poprzez dodawanie ich do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

 • Zapewnia stabilne mocowanie na dowolnym monitorze, laptopie lub biurku

  Wielofunkcyjna podstawa zapewnia łatwy montaż kamery na dowolnym monitorze, laptopie lub biurku. Pewna konstrukcja zabezpiecza kamerę przed przesunięciem lub upadkiem podczas prowadzenia rozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu