1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Wideokonferencja z Marsa na żywo!

  Imprezuj z przyjaciółmi gdziekolwiek się znajdujesz. Zaskocz znajomych i zamień prawdziwe tło, na którym Cię widzą, na wirtualne. Dodatkowo zadziw ich doskonałą jakością obrazu i krystalicznie czystym dźwiękiem, bez rozpraszających szumów tła. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wideokonferencja z Marsa na żywo!

 • Zmiana tła obrazu

  Zmiana tła obrazu

  Zmień prawdziwe tło i nabierz znajomych, że znajdujesz się w innym miejscu. Możesz się normalnie poruszać i rozmawiać, podczas gdy oprogramowanie na bieżąco wypełnia tło znajdujące się za Tobą. Skorzystaj spośród 15 opcji tła lub wgraj i wykorzystaj własne ulubione tło.

 • Dodaj własne zabawne logo do transmisji internetowej

  Dodaj własne zabawne logo do transmisji internetowej

  Wyróżnij swoją transmisję internetową lub blogi, dodając własne zabawne logo. To specjalne oprogramowanie umożliwia umieszczenie małego obrazka w dowolnym rogu przesyłanego obrazu wideo — co daje efekt podobny do logo kanału telewizyjnego widocznego w odbiorniku telewizyjnym.

 • Rozdzielczość 1,3 megapiksela zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Rozdzielczość 1,3 megapiksela pozwala używać kamery internetowej do wykonywania wysokiej jakości zdjęć, z których następnie można wykonywać odbitki nawet w dużym formacie.

 • Cyfrowe zbliżenie 3x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia ostry obraz

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjny szklany obiektyw zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Wbudowany mikrofon cyfrowy zapewniający doskonałe brzmienie

  Wbudowany mikrofon cyfrowy pozwala na swobodną i naturalną rozmowę lub dodanie dźwięku do nagrywanego wideoklipu.

 • Ekscytujące i zabawne obramowania i efekty

  Dodaj do pogawędek internetowych nieco ciekawostek i zaskocz swoich znajomych jednym z dziesięciu zabawnych obramowań — stosownych do charakteru rozmowy — umieszczanych dookoła Twojej twarzy. Albo zastosuj specjalne, zabawne efekty np. negatyw, wytłoczony lub zniekształcony.

 • Zgodność ze wszystkimi komunikatorami

  Kamera i dołączone do niej oprogramowanie zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich komunikatorach. Dzięki temu można dodać obraz wideo do programów takich jak Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger i inne.

 • Stabilny uchwyt montażowy dla dowolnego monitora, laptopa lub biurka

  Wielofunkcyjna podstawa umożliwia zamontowanie kamery internetowej na dowolnym monitorze, laptopie, notebooku lub płaskiej powierzchni.

 • Przycisk zdjęcia pozwala błyskawicznie robić świetne zdjęcia

  Po naciśnięciu jednego przycisku kamera internetowa automatycznie zrobi zdjęcie. Jest to świetny sposób na dzielenie się zdjęciami poprzez dodawanie ich do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu