1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Webcam fun

  Wideorozmowa staje się czystą rozrywką dzięki funkcjom takim jak zadziwiająca zmiana tła, zabawne ramki, efekty i loga. Zaawansowana technologia przesyłania obrazu sprawia, że Twoi znajomi z całego świata czują się wyjątkowo i są zawsze blisko Ciebie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Webcam fun

Wyraź siebie

 • Zmiana tła obrazu

  Zmiana tła obrazu

  Zmień prawdziwe tło i nabierz znajomych, że znajdujesz się w innym miejscu. Możesz się normalnie poruszać i rozmawiać, podczas gdy oprogramowanie na bieżąco wypełnia tło znajdujące się za Tobą. Skorzystaj spośród 15 opcji tła lub wgraj i wykorzystaj własne ulubione tło.

 • Dodaj własne zabawne logo do transmisji internetowej

  Dodaj własne zabawne logo do transmisji internetowej

  Wyróżnij swoją transmisję internetową lub blogi, dodając własne zabawne logo. To specjalne oprogramowanie umożliwia umieszczenie małego obrazka w dowolnym rogu przesyłanego obrazu wideo — co daje efekt podobny do logo kanału telewizyjnego widocznego w odbiorniku telewizyjnym.

 • Rozdzielczość 1,3 megapiksela (interp.) zapewnia najwyższą jakość obrazu

  Ta kamera internetowa zapewnia rozdzielczość 1,3 megapiksela (interp.) zarówno zdjęć, jak i obrazu wideo. Dlatego możesz używać jej jako wysokiej jakości aparatu fotograficznego, który pozwoli Ci wykonywać zdjęcia o wysokiej jakości, nawet po wydrukowaniu w dużym formacie.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Cyfrowe zbliżenie 3x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala idealnie skomponować obraz.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Wbudowany mikrofon kierunkowy zapewnia najwyższej jakości dźwięk

  Ciesz się dźwiękiem najwyższej jakości dzięki wbudowanemu mikrofonowi kierunkowemu, który pozwala na swobodną i naturalną rozmowę lub dodanie dźwięku do nagrywanego wideoklipu.

 • Redukcja szumów poprawia wyrazistość mowy

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu.

 • Ekscytujące i zabawne obramowania i efekty

  Dodaj do pogawędek internetowych nieco ciekawostek i zaskocz swoich znajomych jednym z dziesięciu zabawnych obramowań — stosownych do charakteru rozmowy — umieszczanych dookoła Twojej twarzy. Albo zastosuj specjalne, zabawne efekty np. negatyw, wytłoczony lub zniekształcony.

 • Zgodność ze wszystkimi komunikatorami

  Kamera i dołączone do niej oprogramowanie zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich komunikatorach. Dzięki temu można dodać obraz wideo do programów takich jak Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger i inne.

 • Proste oprogramowanie Philips CamSuite do obsługi kamery internetowej

  To specjalne oprogramowanie zapewnia łatwość obsługi i sterowanie funkcjami kamery za pomocą jednego kliknięcia myszą. Panel programu pojawia się na monitorze automatycznie w momencie rozpoczęcia wideorozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu