1
Akcesoria komputerowe

Kamera internetowa do komputera

  Kamera internetowa do komputera

  Bądź w kontakcie

  Dzięki rozdzielczości 1,3 megapiksela dla filmów i zdjęć, funkcji śledzenia twarzy, 3-krotnemu zbliżeniu cyfrowemu i przyciskowi umożliwiającemu szybkie wykonywanie zdjęć, użytkownik musi jedynie podłączyć urządzenie i rozpocząć rozmowę! Uniwersalny zacisk pasuje do ekranów komputerów stacjonarnych i laptopów.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bądź w kontakcie

 • Składana kamera zapewnia łatwe przechowywanie

  Składana kamera zapewnia łatwe przechowywanie
 • Doskonalszy, 1,3-megapikselowy obraz, jeszcze bardziej wyrazisty

  Ta kamera internetowa zapewnia rozdzielczość 1,3 megapiksela (programowo zwiększana) zarówno zdjęć, jak i obrazu wideo. Dlatego możesz używać jej jako wysokiej jakości aparatu fotograficznego, który pozwoli Ci wykonywać zdjęcia o wysokiej jakości, nawet po wydrukowaniu w dużym formacie.

 • Nie przegap żadnego uśmiechu dzięki śledzeniu twarzy

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Dzięki temu masz możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Proste podłączenie typu „podłącz i rozmawiaj” zapewnia szybką gotowość do rozmowy

  Wystarczy podłączyć kamerę do portu USB komputera. Komputer natychmiast ją rozpozna. Prowadzenie wideorozmów jest niezwykle proste.

 • Cyfrowe zbliżenie 3x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala dokonać idealnej kompozycji.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Redukcja szumów poprawia wyrazistość mowy

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu.

 • Złącze obrotowe umożliwia dowolne ustawienie

  Obrotowe złącze kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć. Stojącą w jednym miejscu kamerę można obrócić o 360°, aby sfilmować dowolny kąt.

 • Uniwersalny zacisk kamery do komputerów stacjonarnych, laptopów lub ekranów

  Uniwersalny zacisk sprawia, że bezpieczny montaż kamery na ekranie komputera stacjonarnego, laptopie i ekranie LCD staje się prosty. Ta konstrukcja jest wyjątkowo bezpieczna, więc kamera nie poruszy się ani nie spadnie podczas wideorozmowy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu