1
Audio i wideo

Piloty do urządzeń multimedialnych

  Piloty do urządzeń multimedialnych

  Natychmiastowy dostęp do kolekcji muzycznej

  Model SRM7500 funkcjonuje jako dodatkowy ekran komputera multimedialnego. Mieści się w dłoni i pozwala na wyświetlanie utworów w dogodnym dla użytkownika układzie, posortowanych według wykonawców, albumów lub gatunków muzycznych. Zapewnia swobodny dostęp do muzyki praktycznie z każdego miejsca w domu.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Natychmiastowy dostęp do kolekcji muzycznej

Wybór utworu jednym ruchem ręki

 • Konfiguracja nie wymaga podręcznika obsługi

  W przeciwieństwie do innych pilotów zdalnego sterowania, które wymagają wprowadzenia 3-cyfrowego kodu w celu wykrycia marki i modelu, ten pilot zapewnia dokładne instrukcje instalacyjne niezależnie od marki.

 • Pilot uczy się kodu podczerwieni dowolnego innego pilota

  Funkcjonalność uczenia oznacza proces, w którym pilot rozpoznaje i zapamiętuje sygnały podczerwieni innych pilotów, aby umożliwić ich wykorzystanie. Jeśli kodów danego urządzenia nie ma w bazie danych, można je dodać przez odczytanie ich z oryginalnego pilota.

 • Pozwala sterować 7 z 10 urządzeń

  Uniwersalny pilot umożliwia programowanie i sterowanie aż 7 urządzeniami niemal każdej marki. W pamięci pilota zapisano kody większości marek i wszystkich typów domowych urządzeń audiowizualnych. Dzięki temu jeden pilot potrafi zastąpić cały zestaw pilotów do poszczególnych urządzeń.

 • Czynności umożliwiające sterowanie wieloma urządzeniami za naciśnięciem jednego przycisku

  Zamiast obsługiwać poszczególne składniki oddzielnie, interfejs łączy najpopularniejsze zastosowania w czynności, takie jak „Oglądanie filmu” lub „Słuchanie muzyki z płyty CD”. Za pomocą opcji „Oglądanie filmu” można uruchomić odtwarzanie filmu za pomocą jednego przycisku, bez konieczności wybierania konkretnego urządzenia, np. odtwarzacza DVD, telewizora lub odbiornika multimedialnego. Po prostu włącz telewizor i wzmacniacz, wybierz odpowiednie wejście, a następnie włącz odtwarzacz DVD i uruchom odtwarzanie.

 • Obszerna baza danych kodów podczerwieni dla większości urządzeń i marek

  Uniwersalna baza danych kodów podczerwieni (IR) to biblioteka kodów wykorzystywanych przez różne piloty. Właściwość ta umożliwia sterowanie sprzętem za pomocą pilota bez konieczności uczenia się poszczególnych sygnałów. Wystarczy wybrać z bazy danych zestaw kodów podczerwieni odpowiedni dla urządzenia, które ma być obsługiwane, aby móc sterować praktycznie każdym dostępnym dzisiaj urządzeniem audio/wideo — niezależnie od marki i modelu.

 • Nawigacja po plikach muzycznych bez korzystania z telewizora czy monitora

  Możliwość wybierania multimediów na ekranie pozwala na wyświetlenie i wybranie listy piosenek, zdjęć oraz filmów zapisanych w komputerze na ekranie LCD pilota. Dwukierunkowa komunikacja radiowa pomiędzy pilotem i znajdującym się w zestawie adapterem USB zapewnia przesyłanie zawartości komputera do pilota. Dzięki temu nie ma potrzeby włączania telewizora lub monitora w celu wyświetlenia menu i wyboru ulubionych utworów.

 • Radiowy adapter USB umożliwiający obsługę sprzętu przez ściany

  Adapter podłączany do portu USB pozwala na sterowanie urządzeniem, które jest zamknięte w szafie lub nawet znajduje się w innym pomieszczeniu. Adapter USB oraz pilot zostały wyposażone w moduły radiowe służące do wzajemnej komunikacji. Dzięki zastosowaniu adaptera USB polecenia pilota są wykonywane w urządzeniu, a pliki multimedialne komputera Media Center są widoczne na wyświetlaczu LCD pilota.

 • Zgodność z formatami Media Center Edition, Windows Media Player 10-11 oraz iTunes 6-7

  Urządzenie odtwarza wszystkie ulubione pliki w formacie Microsoft Media Center Edition (XP lub Vista), Windows Media Player 10-11 oraz iTunes 6-7. Wszystkie te formaty są wyświetlane na ekranie LCD pilota i można nimi sterować za pomocą pilota.

 • Bezpośredni dostęp do funkcji sterowania komputerem Microsoft Media Center

  Dedykowany zielony przycisk Microsoft Media Center zapewnia dostęp do specjalnego menu komputera Microsoft Media Center.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu