1
Zestaw kina domowego

Subwoofer bezprzewodowy

  Subwoofer bezprzewodowy

  Wzmocnij basy w telewizorze Philips

  Podłącz subwoofer do telewizora, korzystając z rozwiązania SoundBeam, aby uzyskać niesamowite brzmienie basów. Podłączenie nie wymaga użycia żadnych przewodów, co umożliwia swobodne ustawienie urządzeń w pomieszczeniu. Możesz sterować wszystkim za pomocą pilota do telewizora — to naprawdę proste rozwiązanie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Subwoofer bezprzewodowy

SoundBeam, Swobodny montaż, 50 W SUB100/12 Znajdź podobne produkty

Wzmocnij basy w telewizorze Philips

 • Wąski subwoofer z podstawą umożliwiający swobodny montaż

  Wąski subwoofer z podstawą umożliwiający swobodny montaż

  Poczuj moc dźwięku i nadspodziewanie silne basy dzięki naszemu wąskiemu, kompaktowemu subwooferowi. Połączenie przetwornika 6,5" z podwójnymi portami basowymi pozwala uzyskać potężne niskie tony, które wypełnią pomieszczenie. Jego dyskretna, smukła, bezprzewodowa konstrukcja zmieści się pod kanapą lub przy ścianie — to oznacza fundamentalną zmianę, jeśli chodzi o brzmienie domowej rozrywki.

 • Podłącz bezprzewodowo subwoofer do telewizora, aby uzyskać wspaniały dźwięk

  Podłącz bezprzewodowo subwoofer do telewizora, aby uzyskać wspaniały dźwięk

  SoundBeam to technologia dostępna w wybranych telewizorach i zestawach audio firmy Philips. Podłącz subwoofer do telewizora, korzystając z rozwiązania SoundBeam, aby uzyskać niesamowite brzmienie basów. Podłączenie nie wymaga użycia żadnych przewodów, co umożliwia swobodne ustawienie urządzeń w pomieszczeniu bez bałaganu. Subwooferem i telewizorem można sterować za pomocą pilota do telewizora — dotyczy to zarówno równoczesnego włączania i wyłączania obu urządzeń, jak i regulacji głośności.

 • Regulacja zwrotnicy częstotliwości pozwala uzyskać optymalny balans dźwięku

  Funkcja regulacji zwrotnicy częstotliwości została opracowana z myślą o pełnej integracji głośników telewizora i subwoofera. W zależności od rozmieszczenia głośników można dostosować zwrotnicę częstotliwości do miejsca odsłuchu, tak aby zapewnić optymalny balans między subwooferem a głośnikami telewizora. Jeśli subwoofer znajduje się blisko miejsca, w którym znajduje się słuchacz, zaleca się wybranie najniższego ustawienia zwrotnicy częstotliwości w celu uzyskania wysokiej jakości dźwięku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu