1
Oczyszczacz wody

Nakranowy oczyszczacz wody

  Nakranowy oczyszczacz wody

  Łatwy sposób na czystą wodę

  Niewielki i łatwy w instalacji oczyszczacz wody zapewnia czystą wodę, usuwając z niej bakterie, szkodliwe związki organiczne i chlor, jednocześnie zachowując wszystkie cenne minerały, a wszystko to dzięki filtrowi Micro Pure. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Łatwy sposób na czystą wodę

dzięki filtrowi Micro Pure

 • Usuwa wszystkie bakterie, szkodliwe związki chemiczne i chlor

  Filtr Micro Pure to wielowarstwowy system filtracji, który usuwa wszystkie bakterie, zanieczyszczenia i nieprzyjemne zapachy, zapewniając czystą, bezpieczną i smaczną wodę pitną. Składa się on z nowoczesnej membrany z włókna syntetycznego, która zawiera ponad 520 miliardów mikrootworków skutecznie zatrzymujących 99,99% wszystkich bakterii oraz granulowanego węgla aktywnego, który usuwa z wody nieprzyjemny zapach i smak chloru. Filtr nie usuwa z wody ważnych dla zdrowia minerałów.

 • Wskaźnik Pure Protect informuje o konieczności wymiany filtra

  Zawansowany wskaźnik Pure Protect z kolorowymi oznaczeniami w maksymalnie prosty sposób wskazuje użytkownikowi właściwy moment na wymianę filtra – kiedy membrana staje się szara lub rdzawobrązowa, oznacza to, że należy wymienić filtr.

 • Duża przepustowość – maksymalna prędkość przepływu wynosi 2 litry na minutę

  Ten niewielki filtr wody charakteryzuje się maksymalną prędkością przepływu, wynoszącą 2 litry na minutę, co nie odbiega od standardowej prędkości przepływu wody niefiltrowanej. Obracając dźwignię zmiany strumienia wody, można wybrać następujący strumień: rozpylony niefiltrowany, zwykły niefiltrowany lub rozpylony przefiltrowany.

 • Złączki QuickFit umożliwiają łatwą instalację na kranie

  Zaawansowany oczyszczacz wody wyposażony jest w specjalnie zaprojektowane złączki Quick Fit, które umożliwiają łatwą instalację na kranie. Prawdziwy zmysł prostoty.

 • Zaawansowany mechanizm Quick Twist umożliwia łatwą wymianę filtra

  Zaawansowany mechanizm wymiany filtra Quick Twist sprawia, że wymiana filtra staje się szybka, łatwa i bezpieczna oraz nadaje oczyszczaczowi wody zmysł prostoty.

 • Maksymalna wydajność bez zużycia prądu

  Działa bez prądu, zapewniając maksymalną wydajność. Ekologiczny.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu