Centrum prasowe | Polska

sty 20, 2017

Philips liderem branży ultrasonograficznej


Nagroda BEST in KLAS przyznana

Warszawa, Polska – Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) została laureatem prestiżowej nagrody „2016 Best in KLAS” w kategorii producent sprzętu ultrasonograficznego. Wyróżnienie przyznano za szerokie spektrum rozwiązań ultradźwiękowych obejmujących diagnostykę, medycynę interwencyjną, produkty point of care, a także oprogramowanie. Nagroda jest również uznaniem dla zaangażowania firmy w rozwój aplikacji dla ultrasonografii oraz rozbudowę oferty innowacyjnych rozwiązań wpierających diagnostyczny proces decyzyjny.

Ta nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w projektowanie rozwiązań, które łączą w sobie wyjątkową jakość obrazu z udoskonaleniami poprawiającymi wydajność przy jednoczesnej redukcji kosztów opieki zdrowotnej."

Viktor Rocha

Dyrektor Zarządzający Philips Ultrasonografia

Philips posiada bogatą historię wdrażania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ultrasonografii. Ta nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w projektowanie rozwiązań, które łączą w sobie wyjątkową jakość obrazu z udoskonaleniami poprawiającymi wydajność przy jednoczesnej redukcji kosztów opieki zdrowotnej. – mówi Vitor Rocha, Dyrektor Zarządzający Philips Ultrasonografia

 

Najnowsze i zarazem wiodące rozwiązania firmy Philips w dziedzinie ultrasonografii to:

  • EPIQ – ultrasonograf wyposażony w najbardziej zaawansowaną architekturę (anatomicznie inteligentne rozwiązania) oraz automatyzację.
  • Affiniti – ultrasonograf o wyjątkowym połączeniu wysokiej ergonomii z zaawansowanymi technologiami zapewniającymi wygodną, sprawną i intuicyjną obsługę.
  • Lumify – działające w oparciu o aplikację, mobilne rozwiązanie rozszerzające zastosowanie ultradźwięków oferujące łatwą integrację z profilami pacjentów i urządzeniami opieki medycznej.

 

KLAS to wiodąca firma badawcza, która - w oparciu o opinie świadczeniodawców usług medycznych - rok rocznie przyznaje nagrody Best in KLAS. Są one uznaniem dla nagradzanej firmy za wybitne innowacje i wkład w poprawę wyników leczenia. Tegoroczną nagrodę Philips dołącza do listy poprzednich, w tym do trzech z rzędu dla iE33 xMATRIX - aparatu do echokardiografii.

 

Więcej informacji o 2016 Best in KLAS na www.klasresearch.com

O spółce Royal Philips

Royal Philips to lider branży technologii medycznych. Misją firmy jest poprawa stanu zdrowia ludności, którą osiąga poprzez kompleksową opiekę opartą na: zdrowym trybie życia, profilaktyce, diagnostyce, leczeniu, a także opiece domowej nad pacjentem. Philips wykorzystuje zaawansowaną technologię, dogłębne analizy kliniczne oraz spostrzeżenia konsumentów aby dostarczyć zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej i opartego na niej leczenia, monitorowania stanu zdrowia pacjentów, informatyki medycznej, a także w dziedzinie zdrowia konsumentów i opieki domowej. 

 

Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2016 roku wartość 17,4 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 71 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie.


Informacje na temat firmy Philips można znaleźć na www.philips.pl/healthcare i www.philips.com/newscenter.

Więcej informacjiMniej informacji

Tematy

Kontakt

ewa piaseczna

Ewa Piaseczna – Spitaleri

Brand & Communication Manager Komunikacja korporacyjna oraz profesjonalna opieka zdrowotna

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Udostępnij w mediach społecznościowych

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?