Philips liderem branży ultrasonograficznej


Nagroda BEST in KLAS przyznana

 

Warszawa, Polska – Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) została laureatem prestiżowej nagrody „2016 Best in KLAS” w kategorii producent sprzętu ultrasonograficznego. Wyróżnienie przyznano za szerokie spektrum rozwiązań ultradźwiękowych obejmujących diagnostykę, medycynę interwencyjną, produkty point of care, a także oprogramowanie. Nagroda jest również uznaniem dla zaangażowania firmy w rozwój aplikacji dla ultrasonografii oraz rozbudowę oferty innowacyjnych rozwiązań wpierających diagnostyczny proces decyzyjny.

 

– Philips posiada bogatą historię wdrażania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ultrasonografii – mówi Vitor Rocha, Dyrektor Zarządzający Philips Ultrasonografia.
– Ta nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w projektowanie rozwiązań, które łączą w sobie wyjątkową jakość obrazu z udoskonaleniami poprawiającymi wydajność przy jednoczesnej redukcji kosztów opieki zdrowotnej.

20 stycznia 2017

 

Najnowsze i zarazem wiodące rozwiązania firmy Philips w dziedzinie ultrasonografii to:

  • EPIQ – ultrasonograf wyposażony w najbardziej zaawansowaną architekturę (anatomicznie inteligentne rozwiązania) oraz automatyzację.
  • Affiniti – ultrasonograf o wyjątkowym połączeniu wysokiej ergonomii z zaawansowanymi technologiami zapewniającymi wygodną, sprawną i intuicyjną obsługę.
  • Lumify – działające w oparciu o aplikację, mobilne rozwiązanie rozszerzające zastosowanie ultradźwięków oferujące łatwą integrację z profilami pacjentów i urządzeniami opieki medycznej.

 

KLAS to wiodąca firma badawcza, która - w oparciu o opinie świadczeniodawców usług medycznych - rok rocznie przyznaje nagrody Best in KLAS. Są one uznaniem dla nagradzanej firmy za wybitne innowacje i wkład w poprawę wyników leczenia. Tegoroczną nagrodę Philips dołącza do listy poprzednich, w tym do trzech z rzędu dla iE33 xMATRIX - aparatu do echokardiografii.

 

Więcej informacji o 2016 Best in KLAS na www.klasresearch.com

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Żur

Communication Manager

Philips CEE

Tel: +48 692 293 441

Email: anna.zur@philips.com

 

Marta Furtak

Tel: +48 501 879 468

E-mail: marta.f@flywheel.pl

Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to wiodący dostawca technologii medycznych, którego misją jest poprawa ludzkiego zdrowia i umożliwienie osiągania lepszych wyników na każdym etapie podróży pacjenta – od zdrowego stylu życia i profilaktyki po diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie oraz szeroką wiedzę konsumencką i medyczną w opracowywaniu i dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych dla medycyny. Firma jest liderem w dziedzinie diagnostyki obrazowej, zabiegów monitorowanych obrazowo, systemów monitorowania pacjentów i informatyki medycznej, jak również zdrowia konsumentów i opieki domowej. W 2016 roku przychody ze sprzedaży produktów Philips w segmencie technologii medycznych wyniosły 17.4 miliardów euro. Firma zatrudnia około 71 000 pracowników w sprzedaży i usługach w ponad 100 krajach na całym świecie. Główna siedziba spółki mieści się w Holandii. Szczegółowe informacje na temat firmy Philips znajdują się pod adresem: www.philips.pl/healthcare