Centrum prasowe | Polska

lut 03, 2023

Dobry Team karmi razem


Dzięki intuicyjnym i sprawdzonym produktom Philips Avent, możecie wspólnie opiekować się Waszym maluszkiem oraz dzielić obowiązki rodzicielskie już od pierwszych chwil. Z laktatorem i butelką Philips Avent zarówno mama, jak i tata mogą karmić mlekiem mamy.

 

Coraz częściej obraz taty wspierającego swoją partnerkę przy porodzie, taty sprawnie zmieniającego pieluchę czy tulącego malucha do snu jest codziennością. Zaangażowani ojcowie są wśród nas i od początku swojego tacierzyństwa chcą być blisko maluszka i brać czynny udział w opiece nad nim. Widzimy Was i cieszymy się, że tworzycie Dobry Team! Marka Philips Avent dostrzega Waszą rolę i tym bardziej chce podkreślić, że tata może również karmić maluszka – i to naturalnym pokarmem mamy, jeśli tak zdecydują rodzice. Dowiedz się więcej jak rodzice mogą dzielić się obowiązkami, oglądając video

Wspólne przygotowania

Team gotowy na wspólne karmienie przygotowuje się do niego już przed porodem. Warto zadbać, by w wyprawce dla mamy i maluszka znalazł się wygodny i efektywny laktator oraz butelka - zestaw, dzięki któremu zarówno mama, jak i tata mogą karmić swoją pociechę, nie rezygnując z najcenniejszego pokarmu – mleka mamy.

Pomoc w laktacji

Początki karmienia piersią bywają trudne, więc warto nie dodawać sobie problemów tylko postawić na sprawdzone i łatwe w obsłudze produkty. Dobrze, żeby tata był realnym wsparciem i wiedział, jak przygotować butelkę do karmienia czy złożyć i wyparzyć laktator. Te drobne czynności potrafią zajmować sporo czasu, więc warto się wymieniać. Mimo, że to mama karmi piersią, wiele tu zależy od taty, który może wyręczyć swoją partnerkę i ją po prostu odciążyć.

 

Korzystanie z laktatora może przynieść korzyści obojgu rodzicom i samemu maluszkowi. Dzięki temu mama ma chwilę dla siebie i może odpocząć lub zrobić coś dla siebie, a tata ma zapewnione wyjątkowe chwile z maluszkiem podczas karmienia. A jak wiadomo – szczęśliwi rodzice, to szczęśliwe dziecko.

Niepowtarzalna więź

Karmienie może być piękną przygodą dla obojga rodziców i niepowtarzalną okazją, by również tata budował więź z maluszkiem już od pierwszych chwil. Utulenie i nakarmienie przez tatę często tak samo pozwoli zaspokoić potrzebę bliskości, a widok maluszka usypiającego w ramionach taty jest bezcenny.

 

Alternatywny sposób karmienia mlekiem mamy przyda się też wtedy, gdy mama karmiąca nie może być z maluszkiem, np. gdy wraca do aktywności zawodowej, a tata zostaje w domu na urlopie ojcowskim. Powrót mamy do pracy nie musi przecież oznaczać końca karmienia mlekiem mamy. Tym bardziej, gdy jest już stworzona rutyna związana z karmieniem butelką przez tatę. 

dobry team karmi razem icon

O Philips  


Philips to wiodący dostawca technologii medycznych, którego misją jest poprawa zdrowia osiągana poprzez kompleksową opiekę nad pacjentem, począwszy od zdrowego trybu życia, profilaktyki, po diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie, analizy kliniczne oraz doświadczenia swoich partnerów, aby dostarczyć zintegrowane rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia. Firma ma siedzibę główną w Holandii i jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej oraz opartego na niej leczenia, monitorowania stanu zdrowia pacjentów, informatyki medycznej, a także w dziedzinie zdrowia konsumentów i opieki domowej. Informacje na temat firmy Philips można znaleźć na www.philips.pl
Więcej informacjiMniej informacji

Tematy

Kontakt

Agata

Agata Rzeszuto

Senior PR Specialist, Philips Polska

Pielęgnacja ciała

Pięlęgnacja matki i dziecka

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Udostępnij w mediach społecznościowych

Zasoby multimedialne

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.

Wchodzisz na polską stronę Philips Healthcare
Please select the checkbox

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób, które stosują wyroby medyczne jako profesjonaliści, w tym osób wykonujących zawody medyczne, osób działających na rzecz podmiotów ochrony zdrowia lub podmiotów prowadzących obrót wyrobami medycznymi w charakterze profesjonalnym.

Czy jesteś osobą spełniającą powyższe kryteria?