Osobisty plan golenia img

Osobisty Plan Golenia

Otrzymuj spersonalizowane porady opracowane wspólnie z dermatologami, dostosowywane na bieżąco do stanu Twojej skóry oraz poprawiaj swoją technikę golenia dzięki aplikacji GroomTribe.
Czujnik BeardAdapt img

Czujnik BeardAdapt

Automatyczne sprawdzanie gęstości brody w czasie rzeczywistym dla skutecznego golenia nawet trzydniowego zarostu– minimalizuj ryzyko podrażnień, bez konieczności wielokrotnego golenia tego samego miejsca.
Ustawienia delikatnego golenia img

Ustawienia delikatnego golenia

Wybierz zalecane ustawienie prędkości, dostosowane do potrzeb Twojej skóry lub dobierz je samodzielnie za pomocą aplikacji GroomTribe.

Domyślnie wybierane jest ustawienie delikatne, ale gdy aplikacja zbierze wystarczającą ilość informacji na temat Twojej skóry, automatycznie dobierze dla Ciebie 1 z 3 trybów: normalny, delikatny lub bardzo delikatny.
Golenie z Przewodnikiem img

Golenie z Przewodnikiem

Doskonal na bieżąco swój sposób golenia dzięki funkcji Golenia z Przewodnikiem, zbierającym dane o Twoim sposobie golenia w czasie rzeczywistym. 

 

Będzie to szczególnie przydatne na początku Twojej przygody z Planem Golenia.

Analiza i historia golenia img

Analiza i historia golenia

Chcesz na bieżąco śledzić swoje postępy i stale udoskonalać Twoją technikę golenia? Teraz jest to możliwe! Coraz lepiej poznawaj swoją skórę i jej potrzeby.