1
Monitory

Monitor LCD 3D, podświetlenie LED

  Monitor LCD 3D, podświetlenie LED

  Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

  Daj się wciągnąć w gry 3D na ekranie monitora LED 273G firmy Philips. Dzięki dużemu ekranowi, aktywnym okularom 3D z przesłoną i licznym złączom HDMI gry stały się bardziej ekscytujące! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

Daj się wciągnąć w gry 3D na ekranie monitora LED 273G firmy Philips. Dzięki dużemu ekranowi, aktywnym okularom 3D z przesłoną i licznym złączom HDMI gry stały się bardziej ekscytujące! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Monitor LCD 3D, podświetlenie LED

G-line, 68, 6 cm (27"), 3D, okulary z przesłoną 273G3DHSW/00 Znajdź podobne produkty

Ciesz się grami 3D na dużym ekranie

 • 3D Max 120 Hz

  3D Max 120 Hz

  Pozwól się oczarować grom, filmom i zdjęciom 3D na wyświetlaczu Philips 3D Max 120 Hz. Poczuj się wolny dzięki bezprzewodowym, aktywnym okularom z przesłoną, które zapewniają głębię i realizm obrazu w rozdzielczości Full HD. Dołączone oprogramowanie komputerowe nie tylko umożliwia grę w 3D, ale również przekształcanie obrazu 2D w 3D. Wykorzystanie najnowszej generacji ekranów zapewnia prawdziwą głębię i realizm w rozdzielczości 1920 x 1080. Najnowsze, trójwymiarowe gry na komputer PC i odtwarzacz Blu-ray będą wyglądały zaskakująco ładnie i ostro, a filmy 3D o niezwykłej głębi wciągną Cię w sam środek akcji.

 • SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  SmartContrast 20000000:1 zapewnia głęboką czerń i bogactwo szczegółów

  Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia niezwykle żywy obraz. Kontrast SmartContrast pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom, zapewniając jasny, naturalny obraz.

 • SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage: łatwa w obsłudze funkcja zapewniająca optymalną jakość obrazu

  SmartImage to najnowsza, ekskluzywna technologia firmy Philips, która analizuje zawartość wyświetlaną na ekranie i zapewnia zoptymalizowaną wydajność wyświetlacza. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia wybór różnych trybów, takich jak: Biuro, Obraz, Rozrywka, Oszczędność itd. w celu dopasowania używanej aplikacji. W oparciu o ten wybór technologia SmartImage dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość zdjęć i filmów w celu zapewnienia najlepszej wydajności wyświetlacza. Tryb Oszczędność pozwala oszczędzić energię. A wszystko to w czasie rzeczywistym za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Czas reakcji SmartResponse wynosi 2 ms, co ułatwia obsługę gier 2D

  Czas reakcji SmartResponse wynosi 2 ms, co ułatwia obsługę gier 2D

  SmartResponse to ekskluzywna technologia firmy Philips umożliwiająca wykorzystywanie różnych prędkości pracy. Po jej włączeniu następuje automatyczne dostosowanie czasu reakcji do wymagań konkretnych zastosowań, takich jak gry lub filmy, które wymagają szybszego czasu reakcji w celu uzyskania obrazu bez migotania, opóźnień i widm

 • Automatyczne przełączanie w tryb 3D w najnowszych odtwarzaczach Blu-ray i konsolach do gier dzięki złączu HDMI

  Dzięki odtwarzaczom Blu-ray (gry i filmy) ze zgodnym złączem HDMI 1.4a monitor 3D firmy Philips automatycznie przełącza się w tryb 3D i natychmiast zapewnia wspaniały obraz. Koniec ze skomplikowanymi ustawieniami.

 • Technologia LED zapewnia doskonały obraz

  Białe diody LED to półprzewodnikowe urządzenia, które osiągają pełną jasność szybciej, skracając czas rozgrzewania. Diody LED nie zawierają rtęci, co umożliwia ich ponowne przetworzenie i ekologiczną utylizację. Diody LED umożliwiają lepsze sterowanie podświetleniem LCD, zapewniając niezwykle wysoki współczynnik kontrastu. Doskonałe odwzorowanie kolorów to rezultat jednolitego poziomu jasności na ekranie.

 • Łatwa regulacja ustawień ekranu za pomocą funkcji Philips SmartControl

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub skorzystać z oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób.

 • Ekologiczny wyświetlacz, nie zawiera rtęci

  Monitory firmy Philips z podświetleniem LED nie zawierają rtęci — jednej z najbardziej toksycznych substancji występujących w naturze, która ma wpływ zarówno na ludzi, jak i na zwierzęta. Dzięki temu wpływ monitora na środowisko jest mniejszy — od momentu wytworzenia do utylizacji.

 • Nadaj materiałom 2D głębi 3D przy użyciu oprogramowania komputerowego

  Stwórz na nowo kolekcję ulubionych gier i filmów 2D przy użyciu dołączonego oprogramowania komputerowego.Wystarczy kliknąć myszą, aby nadać im niesamowitą głębię trzeciego wymiaru.

 • Bezprzewodowe okulary Active 3D z przesłoną ułatwiają oglądanie

  Poczuj się wolny dzięki bezprzewodowym, aktywnym okularom z przesłoną i możliwością ładowania. Nie musisz się już martwić ograniczonym kątem widzenia podczas grania w ulubione gry i oglądania filmów.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aby uniknąć takich dolegliwości, jak zawroty głowy, ból głowy lub dezorientacja, nie zaleca się oglądania obrazu 3D przez długi czas.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Aby dowiedzieć się więcej na temat wpływu technologii 3D na zdrowie, przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.
 • Oprogramowanie komputerowe (TriDef 3D) do gier 3D wymaga karty graficznej AMD/ATI.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu