1

Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/49pus7909_12/49pus7909_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  Niezwykle smukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

  Technologia Ultra HD łączy się z systemem Android w telewizorze Ultra HD z serii 7900 firmy Philips. Dzięki niezwykle szybkiemu systemowi przetwarzania Quad Core poruszanie się po menu Smart TV to pestka. System Ambilight oraz brak osłony zapewniają jeszcze większą intensywność wrażeń podczas oglądania. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 5 099 zł

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykle smukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

Technologia Ultra HD łączy się z systemem Android w telewizorze Ultra HD z serii 7900 firmy Philips. Dzięki niezwykle szybkiemu systemowi przetwarzania Quad Core poruszanie się po menu Smart TV to pestka. System Ambilight oraz brak osłony zapewniają jeszcze większą intensywność wrażeń podczas oglądania. Zobacz wszystkie korzyści

Sugerowana cena detaliczna: 5 099 zł

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

7900 series Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

123 cm (49"), Telewizor LED 4K Ultra HD, Quad Core, Tuner dwugłowicowy DVB-T/T2/C/S/S2 49PUS7909/12 Znajdź podobne produkty

Niezwykle smukły telewizor LED 4K UHD z systemem Android

z dwustronnym systemem Ambilight

4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

Poznaj zupełnie nowe oblicze telewizji dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych telewizorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

Pixel Precise Ultra HD: odkryj żywy i wyrazisty obraz

Piękno telewizora 4K Ultra HD emanuje z każdego detalu. Algorytmy przetwarzania obrazu, jakie oferuje technologia Pixel Precise Ultra HD, pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w rozdzielczości Ultra HD. Dzięki temu bez względu na to, czy oglądasz film w trybie online, czy też materiał w rozdzielczości 4K Ultra HD, z tym telewizorem firmy Philips zawsze możesz cieszyć się wyjątkowymi parametrami ostrości, odwzorowania ruchu, wyrazistości i kontrastu.

Sklep Google Play™ — świat na wyciągnięcie ręki

Poczuj się jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Korzystaj z pysznego wyboru aplikacji oraz innych smakołyków ze sklepu Google Play™, takich jak przeglądarka Chrome™, YouTube™, filmy Google, muzyka Google, portale społecznościowe oraz wiele innych — a wszystko to na telewizorze z systemem Android™.

Dwugłowicowy tuner umożliwia oglądanie i nagrywanie więcej niż jednego programu

Koniec walki o pilota. Dzięki dwugłowicowemu tunerowi możesz obejrzeć zarówno ulubiony serial, jak i mecz piłki nożnej. Funkcja podwójnego nagrywania umożliwia oglądanie jednego programu podczas nagrywania innego, więc zawsze będziesz mieć coś do obejrzenia później.

Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z dwóch stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju, zapewniając bardziej ekscytujące, intensywne i realistyczne wrażenia podczas oglądania.

Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

Elegancka. Nowoczesna. Dopracowana. Precyzyjna. Niezwykle smukła forma firmy Philips. Nie powinno nikogo zaskakiwać, że coś tak smukłego wzbudza tak duże zainteresowanie, zwłaszcza, że wprowadza do wystroju pomieszczenia sporo wyrafinowania.

Technologia PMR Ultra HD 600 Hz zapewnia doskonałą jakość ruchomych obrazów

Technologia PMR Ultra HD 600 Hz zapewnia doskonałą jakość ruchomych obrazów

Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania albo oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych czy filmów akcji na ekranie telewizora Ultra HD. Dlatego ten telewizor firmy Philips jest wyposażony w technologię Perfect Motion Rate Ultra 600 Hz, która zapewnia doskonałą jakość ruchomych obrazów w rozdzielczości Ultra HD. Puls może czasami podskakiwać, ale obraz w telewizorze nie powinien.

Konstrukcja bez ramy: brak osłony to więcej obrazu w telewizorze

Elegancka. Minimalistyczna. Dyskretna. Konstrukcja bez ramy jest pięknie wykonana z wysokiej jakości szkła, które okala niezwykle cienka osłona z aluminium. Minimalna grubość ramy zapewnia maksimum wrażeń z oglądania.

Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje

Dom odzwierciedla styl właściciela. Nasi projektanci postawili na subtelne, wyrafinowane kolory i elementy wykończenia oraz wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium, tak aby stylistyka telewizora idealnie komponowała się z wystrojem wnętrza.

Inteligentny pilot zdalnego sterowania umożliwia wskazywanie, wpisywanie tekstu i wyszukiwanie głosowe w telewizorze

Całkowicie intuicyjny pilot zdalnego sterowania ma wszystkie standardowe funkcje, takie jak przyciski kierunkowe, regulacja głośności i przyciski skrótów. Ponadto jest wyposażony w funkcje, dzięki którym komunikacja z telewizorem jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk OK, aby skorzystać z funkcji ułatwionej nawigacji. Wskaźnik działa w sposób podobny do myszy — umożliwia wskazywanie, klikanie i przewijanie ekranu. Po odwróceniu pilota można korzystać z pełnej klawiatury ułatwiającej wpisywanie tekstu. Nie masz ochoty na korzystanie z klawiatury? Powiedz coś do pilota, a rezultaty zostaną wyświetlone na ekranie telewizora. To prawdziwie inteligentny sposób obsługi.

Od aplikacji do Cloud TV: jeszcze większa dawka rozrywki

Wyobraź sobie powiększającą się kolekcję aplikacji i gier w swoim telewizorze. Samodzielnie możesz wybrać pozycje, które mają znaleźć się na ekranie głównym — od filmów z serwisu YouTube po muzykę, wideo na żądanie i inne pozycje. Chcesz czegoś więcej? Poznaj aplikację Cloud TV. Dzięki setkom płatnych kanałów międzynarodowych możesz oglądać ulubione programy i przekonać się, co oglądają widzowie na drugim końcu świata. Dzięki aplikacji Cloud Explorer możesz wyświetlać (i udostępniać) ulubione zdjęcia i filmy zapisane w serwisie Dropbox™ na dużym ekranie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aplikacja pilota telewizyjnego Philips i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Kanały dostępne w aplikacji Cloud TV zależą od dostępności i przepisów w danym kraju
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast i systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Kamera (PTA317) do telewizora Philips jest sprzedawana oddzielnie.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu