1

Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  -{discount-percentage}%
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/55pus8809_12/55pus8809_12_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

  Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z systemem Android

  Ultra HD z prędkością światła — wyposażony w system Ambilight telewizor Ultra HD z serii 8800 firmy Philips. Dzięki systemowi Android zachwycisz się wspaniałą rozdzielczością 4K i błyskawicznym przetwarzaniem. Przeglądanie menu Smart TV nigdy nie było tak szybkie i interesujące. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z systemem Android

Ultra HD z prędkością światła — wyposażony w system Ambilight telewizor Ultra HD z serii 8800 firmy Philips. Dzięki systemowi Android zachwycisz się wspaniałą rozdzielczością 4K i błyskawicznym przetwarzaniem. Przeglądanie menu Smart TV nigdy nie było tak szybkie i interesujące. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

8800 series Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z syst. Android™

139 cm (55"), Telewizor LED 4K Ultra HD, Hex Core, Tuner dwugłowicowy DVB-T/T2/C/S/S2 55PUS8809/12 Znajdź podobne produkty

Niezwykle smukły telewizor 4K UHD z systemem Android

Z 3-stronnym systemem Ambilight

 • 4K Ultra HD: rozdzielczość, jakiej jeszcze nie było

  Poznaj zupełnie nowe oblicze telewizji dzięki rozdzielczości czterokrotnie większej niż w tradycyjnych telewizorach Full HD. Rozdzielczość 3840 x 2160 pikseli zapewnia obraz tak wyraźny i rzeczywisty, że można go przyrównać do okna na zupełnie nowy świat.

 • Perfect Pixel Ultra HD — odkryj oszałamiającą jakość obrazu

  Korzystając z naszej tradycji dbania o najwyższą jakość obrazu, udało nam się podnieść już i tak wysoką jakość obrazu na zupełnie nowy poziom. Algorytmy przetwarzania obrazu wykorzystywane w ramach technologii Perfect Pixel Ultra HD pozwalają wyświetlić na ekranie każdy obraz w rozdzielczości 4K Ultra HD. Dzięki temu bez względu na to, czy oglądasz filmy online, czy też materiał w oryginalnej rozdzielczości Ultra HD, z tym telewizorem firmy Philips zawsze możesz cieszyć się najwyższym poziomem ostrości, odwzorowania ruchu, wyrazistości i kontrastu.

 • Sklep Google Play™ — świat na wyciągnięcie ręki

  Poczuj się jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Korzystaj z pysznego wyboru aplikacji oraz innych smakołyków ze sklepu Google Play™, takich jak przeglądarka Chrome™, YouTube™, filmy Google, muzyka Google, portale społecznościowe oraz wiele innych — a wszystko to na telewizorze z systemem Android™.

 • Dwugłowicowy tuner umożliwia oglądanie i nagrywanie więcej niż jednego programu

  Koniec walki o pilota. Dzięki dwugłowicowemu tunerowi możesz obejrzeć zarówno ulubiony serial, jak i mecz piłki nożnej. Funkcja podwójnego nagrywania umożliwia oglądanie jednego programu podczas nagrywania innego, więc zawsze będziesz mieć coś do obejrzenia później.

 • Wskazuj, pisz, mów lub wykonuj gesty — prawdziwie inteligentna obsługa

  Interakcja z telewizorem jeszcze nigdy nie była taka łatwa ani tak przyjemna. Nasz całkowicie intuicyjny pilot ma wszystkie tradycyjne elementy, takie jak przyciski skrótów, funkcję myszy umożliwiającą wskazywanie i klikanie oraz klawiaturę na odwrocie, a to jeszcze nie wszystko. Chcesz zmienić głośność? Wystarczy prosty ruch ręką (bez konieczności korzystania z pilota!), a wbudowana kamera rozpozna ten gest i wyreguluje głośność. Nie masz ochoty korzystać z klawiatury? Powiedz coś do pilota, a rezultaty zostaną wyświetlona na ekranie telewizora! To prawdziwie inteligentny sposób obsługi.

 • Zintegrowana kamera Smart Camera jest aktywowana, gdy jej potrzebujesz

  Raz ją widać, a raz nie! Inteligentna kamera Philips jest dyskretnie schowana w dolnej części ramy telewizora, dzięki czemu nie psuje eleganckiego wyglądu telewizora. W przypadku rozpoczęcia rozmowy przez Skype™ lub sterowania telewizorem za pomocą gestów kamera wysuwa się w dół po jednym kliknięciu pilota.

 • Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

  Technologia Ambilight na zawsze odmieni Twój sposób postrzegania telewizorów

  W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju, zapewniając bardziej ekscytujące, intensywne i realistyczne wrażenia podczas oglądania.

 • Niezwykle wąska rama to więcej doskonałego obrazu

  Niezwykle wąska rama to więcej doskonałego obrazu

  Tradycyjne telewizory mają obudowę, która okala ekran niczym rama obraz. Nasza niezwykle wąska rama jest nowoczesna i cienka, aby można było oglądać więcej doskonałego obrazu.

 • Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

  Wyjątkowo smukłe linie tworzą wyrafinowany profil

  Elegancka. Nowoczesna. Dopracowana. Precyzyjna. Niezwykle smukła forma firmy Philips. Nie powinno nikogo zaskakiwać, że coś tak smukłego wzbudza tak duże zainteresowanie, zwłaszcza, że wprowadza do wystroju pomieszczenia sporo wyrafinowania.

 • Technologia PMR Ultra HD 1000 Hz zapewnia doskonałą płynność ruchomych obrazów

  Technologia PMR Ultra HD 1000 Hz zapewnia doskonałą płynność ruchomych obrazów

  Nic nie może się równać z dawką adrenaliny serwowaną podczas grania albo oglądania dynamicznych wydarzeń sportowych czy filmów akcji na ekranie telewizora Ultra HD. Właśnie dlatego ten telewizor firmy Philips jest wyposażony w technologię Perfect Motion Rate Ultra 1000 Hz, która zapewnia niesamowitą płynność ruchomych obrazów w rozdzielczości Ultra HD. Puls może czasami podskakiwać, ale obraz w telewizorze nie powinien.

 • Od aplikacji do Cloud TV: jeszcze większa dawka rozrywki

  Wyobraź sobie powiększającą się kolekcję aplikacji i gier w swoim telewizorze. Samodzielnie możesz wybrać pozycje, które mają znaleźć się na ekranie głównym — od filmów z serwisu YouTube po muzykę, wideo na żądanie i inne pozycje. Chcesz czegoś więcej? Poznaj aplikację Cloud TV. Dzięki setkom płatnych kanałów międzynarodowych możesz oglądać ulubione programy i przekonać się, co oglądają widzowie na drugim końcu świata. Dzięki aplikacji Cloud Explorer możesz wyświetlać (i udostępniać) ulubione zdjęcia i filmy zapisane w serwisie Dropbox™ na dużym ekranie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Aplikacja pilota telewizyjnego Philips i powiązane z nią funkcje różnią się w zależności od modelu telewizora i kraju, a także modelu urządzenia inteligentnego i systemu operacyjnego. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.philips.com/TV.
 • Oferta aplikacji dla systemu Android może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać w lokalnym sklepie Google Play.
 • Aby pobrać aplikację dla telewizora Smart TV, odwiedź stronę www.philips.com/tv i odkryj usługi dostępne w Twoim kraju.
 • Kanały dostępne w aplikacji Cloud TV zależą od dostępności i przepisów w danym kraju
 • Zgodność zależy od certyfikatu Wi-Fi Miracast i systemu Android w wersji 4.2 lub nowszej. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumentacji technicznej urządzenia.
 • Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych. Nagrywanie może zostać ograniczone przez zabezpieczenie przed kopiowaniem transmisji (CI+). Mogą wystąpić ograniczenia w zależności od kraju i kanału.
 • Z opisanych wyżej względów dzieci nie powinny oglądać obrazu 3D bez nadzoru rodziców. Nie zalecamy oglądania obrazu 3D przez dzieci w wieku poniżej 6 lat.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny i faktyczna dostępność (do 8 dni) zależą od kraju i operatora.
 • (Philips) zgodne tylko z określonymi odtwarzaczami firmy Philips.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu