1
Niezbadane

Monitor LCD z ustaw. D-image do użytku medycznego

    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/c/c271p4qpjew_00/c271p4qpjew_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
    Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

    Monitor LCD z ustaw. D-image do użytku medycznego

    Monitor medyczny

    Ten monitor firmy Philips nadaje się idealnie do codziennego użytkowania w środowisku medycznym. Ustawienie D-image zapewnia spójność obrazów medycznych w skali szarości zapisanych w standardzie DICOM. Jego zasilanie jest odpowiednie do tego rodzaju zastosowań, co gwarantuje podstawowy poziom bezpieczeństwa. Obudowa antybakteryjna hamuje rozwój bakterii. Zobacz wszystkie korzyści

    Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Brilliance Monitor LCD z ustaw. D-image do użytku medycznego

Monitor medyczny, 68, 6 cm (27"), 1920 x 1080 (2 MP) C271P4QPJEW/00 Znajdź podobne produkty

Monitor medyczny

o doskonałym obrazie

  • Ustawienie D-image do użytku medycznego do obrazów w skali szarości zapisanych w standardzie DICOM (część 14)

    Ustawienie D-image do użytku medycznego do obrazów w skali szarości zapisanych w standardzie DICOM (część 14)

    Monitory muszą spójnie wyświetlać obrazy medyczne w wysokiej jakości, aby umożliwić dokonywanie prawidłowych interpretacji. Odwzorowanie obrazów medycznych w skali szarości na standardowych monitorach jest w najlepszym razie niespójne, co sprawia, że monitory te są nieodpowiednie do zastosowań medycznych. Monitory medyczne firmy Philips z ustawieniem D-image są fabrycznie skalibrowane tak, aby wyświetlały obraz w skali szarości zgodnie ze standardem DICOM (część 14). Dzięki stosowaniu wysokiej jakości paneli LCD z technologią LED firma Philips oferuje monitory o niezawodnym działaniu i niezmiennych parametrach za przystępną cenę. Więcej informacji znajduje się na stronie http://medical.nema.org/

  • Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

    Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

    Zarazki stanowią rosnący problem w szpitalach i klinikach na całym świecie, ponieważ mogą powodować zagrażające życiu zakażenia. Monitory medyczne firmy Philips stawiają im czoła, ponieważ w ich obudowach wykorzystywany jest zgodny ze standardem JIS Z2801 dodatek antybakteryjny. Ta tarcza ochronna, która hamuje rozwój najczęściej spotykanych mikroorganizmów, takich jak choćby Staphylococcus aureus (Gastroenteritis), Escherichia coli (E Coli) czy Klebsiella (Pneumonia), stanowi gwarancję zdrowia i bezpieczeństwa personelu medycznego i pacjentów.

  • Monitor LED AMVA zapewnia szeroki kąt widzenia, niezwykle wysoki współczynnik kontrastu i żywe obrazy

    Monitor LED AMVA zapewnia szeroki kąt widzenia, niezwykle wysoki współczynnik kontrastu i żywe obrazy

    Monitor LED AMVA firmy Philips korzysta z zaawansowanej technologii wielofunkcyjnego podłużnie dopasowanego obrazu, która zapewnia niezwykle wysokie współczynniki kontrastu statycznego dla bardzo żywych i jasnych obrazów. Jest idealnym rozwiązaniem dla standardowych aplikacji biurowych jak i zdjęć, stron internetowych, filmów, gier i wymagających aplikacji graficznych. Zoptymalizowana technologia zarządzania pikselami zapewnia dodatkowy, niezwykle szeroki kąt o wymiarach 178/178 stopni, dzięki czemu obrazy są wyraźne nawet w trybie obracania o 90 stopni.

  • PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii

    PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii

    Technologia PowerSensor działa niczym czujnik obecności, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia obecności użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie obniża poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka. To pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii o nawet 80% i jednocześnie wydłużyć okres eksploatacji monitora

  • SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

    SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

    Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewnia wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

  • Wąska rama zapewnia maksymalną wygodę czytania

    Wąska rama zapewnia maksymalną wygodę czytania

    Monitor firmy Philips dzięki nowoczesnej podstawie SmartErgoBase można obniżyć do poziomu biurka, co umożliwia komfortowe oglądanie. Wąska rama jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli przy pracy z komputerem nosisz okulary dwuogniskowe, trójogniskowe lub okulary ze szkłami progresywnymi. Ponadto ludzie o różnym wzroście mogą używać tego monitora pod wybranym kątem i na wybranej wysokości, co pomaga zmniejszyć zmęczenie i niewygodę.

  • HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność

    HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność

    Urządzenie ze złączem HDMI jest wyposażone w osprzęt potrzebny do odbioru wysokiej jakości sygnału przesyłanego za pomocą interfejsu HDMI. Przy użyciu jednego przewodu HDMI można przesyłać cyfrowy obraz i dźwięk w wysokiej jakości z komputera lub z dowolnej ilości źródeł audio-wideo (w tym dekoderów, odtwarzaczy DVD, amplitunerów AV i kamer wideo).

  • SmartImage Clinic do typowych ustawień monitora

    SmartImage to ekskluzywna, supernowoczesna technologia firmy Philips, która analizuje treści wyświetlane na ekranie i w oparciu o różne aplikacje/obrazy wyświetlane na monitorze optymalizuje te treści, dynamicznie dostosowując jasność, kontrast, kolor i ostrość w czasie rzeczywistym.

  • Zasilanie odpowiednie do zastosowań medycznych to gwarancja bezpieczeństwa dzięki niskim poziomom emisji

    Podstawowy poziom bezpieczeństwa, niezbędna wydajność i niezawodność to podstawowe wymogi w profesjonalnym środowisku medycznym. W przeciwieństwie do monitorów standardowych monitor medyczny firmy Philips wykorzystuje specjalne zasilanie do zastosowań medycznych w celu spełnienia powyższych wymogów. Monitor jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1, co stanowi gwarancję podstawowego poziomu bezpieczeństwa i niezbędnej wydajności. Poza tym monitor ten jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1-2 dotyczącym promieniowania elektromagnetycznego i kompatybilności. Zgodności z tymi standardami wymagają szpitale i kliniki z wielu krajów.

  • Złącze DisplayPort zapewnia przesyłanie danych audio i wideo za pomocą jednego, długiego przewodu

    Złącze DisplayPort umożliwia cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom większym niż oferowane przez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność i brak opóźnień zapewniają najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku normalnego użytkowania w biurze lub w domu, ale również podczas korzystania ze skomplikowanych multimediów i nie tylko. Gwarantuje również współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu rozmaitych przejściówek.

  • Koncentrator USB z 4 portami do łatwego podłączania

    Koncentrator USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać multimedialne urządzenia plug and play, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń z połączeniem USB. Koncentrator USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości koncentratora USB monitora.

  • Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów

    Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne
  • Uwaga: Ten monitor nie jest certyfikowany do użytku w pobliżu pacjenta. Wszelki użytek do celów diagnostycznych na wyłączną odpowiedzialność operatora szpitala lub kliniki.
  • DICOM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy NEMA dla jej standardów odnoszących się do cyfrowego przesyłania informacji medycznych.
  • Certyfikat EPEAT Gold jest ważny tylko po zarejestrowaniu przez firmę Philips danego produktu. Aby sprawdzić stan rejestracji w swoim kraju, wejdź na stronę www.epeat.net.
  • Znak słowny/znak towarowy „AMVA” i powiązane patenty dotyczące technologii są własnością odpowiednich firm.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu