1
Monitory

Monitor LCD z ustaw. D-image do użytku medycznego

  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/c/c272p4qpkew_00/c272p4qpkew_00_elr_.pdf" target="_blank">etykieta energetyczna</a>
  Aby uzyskać więcej informacji, pobierz: etykieta energetyczna

  Monitor LCD z ustaw. D-image do użytku medycznego

  Monitor medyczny

  Ten monitor firmy Philips nadaje się idealnie do codziennego użytkowania w środowisku medycznym. Ustawienie D-image zapewnia spójność obrazów medycznych w skali szarości zapisanych w standardzie DICOM. Jego zasilanie jest odpowiednie do tego rodzaju zastosowań, co gwarantuje podstawowy poziom bezpieczeństwa. Obudowa antybakteryjna hamuje rozwój bakterii. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Brilliance Monitor LCD z ustaw. D-image do użytku medycznego

Monitor medyczny, 68, 6 cm (27"), 2560 x 1440 (3, 6 MP) C272P4QPKEW/00 Znajdź podobne produkty

Monitor medyczny

o doskonałym obrazie

 • Ustawienie D-image do użytku medycznego do obrazów w skali szarości zapisanych w standardzie DICOM (część 14)

  Ustawienie D-image do użytku medycznego do obrazów w skali szarości zapisanych w standardzie DICOM (część 14)

  Monitory muszą spójnie wyświetlać obrazy medyczne w wysokiej jakości, aby umożliwić dokonywanie prawidłowych interpretacji. Odwzorowanie obrazów medycznych w skali szarości na standardowych monitorach jest w najlepszym razie niespójne, co sprawia, że monitory te są nieodpowiednie do zastosowań medycznych. Monitory medyczne firmy Philips z ustawieniem D-image są fabrycznie skalibrowane tak, aby wyświetlały obraz w skali szarości zgodnie ze standardem DICOM (część 14). Dzięki stosowaniu wysokiej jakości paneli LCD z technologią LED firma Philips oferuje monitory o niezawodnym działaniu i niezmiennych parametrach za przystępną cenę. Więcej informacji znajduje się na stronie http://medical.nema.org/

 • Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

  Obudowa antybakteryjna aktywnie hamuje rozwój bakterii

  Zarazki stanowią rosnący problem w szpitalach i klinikach na całym świecie, ponieważ mogą powodować zagrażające życiu zakażenia. Monitory medyczne firmy Philips stawiają im czoła, ponieważ w ich obudowach wykorzystywany jest zgodny ze standardem JIS Z2801 dodatek antybakteryjny. Ta tarcza ochronna, która hamuje rozwój najczęściej spotykanych mikroorganizmów, takich jak choćby Staphylococcus aureus (Gastroenteritis), Escherichia coli (E Coli) czy Klebsiella (Pneumonia), stanowi gwarancję zdrowia i bezpieczeństwa personelu medycznego i pacjentów.

 • PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii

  PowerSensor obniża do 80% koszty zużycia energii

  Technologia PowerSensor działa niczym czujnik obecności, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia obecności użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie obniża poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka. To pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii o nawet 80% i jednocześnie wydłużyć okres eksploatacji monitora

 • SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

  SmartErgoBase umożliwia indywidualne ergonomiczne dopasowanie

  Podstawa SmartErgoBase umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i porządkowanie przewodów. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewnia wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni. System do porządkowania przewodów zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Wąska rama zapewnia maksymalną wygodę czytania

  Wąska rama zapewnia maksymalną wygodę czytania

  Monitor firmy Philips dzięki nowoczesnej podstawie SmartErgoBase można obniżyć do poziomu biurka, co umożliwia komfortowe oglądanie. Wąska rama jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli przy pracy z komputerem nosisz okulary dwuogniskowe, trójogniskowe lub okulary ze szkłami progresywnymi. Ponadto ludzie o różnym wzroście mogą używać tego monitora pod wybranym kątem i na wybranej wysokości, co pomaga zmniejszyć zmęczenie i niewygodę.

 • SmartImage Clinic do typowych ustawień monitora

  SmartImage to ekskluzywna, supernowoczesna technologia firmy Philips, która analizuje treści wyświetlane na ekranie i w oparciu o różne aplikacje/obrazy wyświetlane na monitorze optymalizuje te treści, dynamicznie dostosowując jasność, kontrast, kolor i ostrość w czasie rzeczywistym.

 • Zasilanie odpowiednie do zastosowań medycznych to gwarancja bezpieczeństwa dzięki niskim poziomom emisji

  Podstawowy poziom bezpieczeństwa, niezbędna wydajność i niezawodność to podstawowe wymogi w profesjonalnym środowisku medycznym. W przeciwieństwie do monitorów standardowych monitor medyczny firmy Philips wykorzystuje specjalne zasilanie do zastosowań medycznych w celu spełnienia powyższych wymogów. Monitor jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1, co stanowi gwarancję podstawowego poziomu bezpieczeństwa i niezbędnej wydajności. Poza tym monitor ten jest zgodny ze standardem EN/IEC 60601-1-2 dotyczącym promieniowania elektromagnetycznego i kompatybilności. Zgodności z tymi standardami wymagają szpitale i kliniki z wielu krajów.

 • Technologia PLS Quad HD pozwala uzyskać 8-bitową paletę barw i rozdzielczość 109 ppi

  Ten profesjonalny monitor Philips jest wyposażony w najnowszy panel PLS Quad HD wyświetlający szerokokątny obraz w ultrawysokiej rozdzielczości 2560 x1440 pikseli. Doskonała głębia 8-bitowych kolorów w połączeniu z gęstością pikseli 109 ppi umożliwia oglądanie obrazu ze źródeł sRGB w pełnej palecie barw, co wyróżnia ten monitor na tle konkurencji oferującej ograniczoną głębię 6-bitową i zagęszczenie pikseli na poziomie 82 ppi. Wyższa jasność obrazu i mniejsze zużycie energii w porównaniu z konwencjonalnymi monitorami szerokokątnymi zapewniają doskonałą efektywność pracy i jednocześnie oszczędność energii. Monitor najlepiej nadaje się do profesjonalnych zastosowań, takich jak CAD, projektowanie graficzne czy renderowanie obrazów.

 • Technologia MultiView umożliwia aktywne podłączenie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów

  Technologia MultiView do zastosowań medycznych umożliwia aktywne podłączanie dwóch urządzeń i wyświetlanie dwóch obrazów jednocześnie. Dzięki bardzo wysokiej rozdzielczości monitora MultiView firmy Philips można osiągnąć maksymalny poziom produktywności w wygodnej, uporządkowanej konfiguracji. Technologia MultiView do zastosowań medycznych pozwala na jednoczesną pracę z wieloma komputerami lub urządzeniami i sprawia, że złożone zadania stają się niezwykle łatwe. Funkcja MultiView umożliwia wyświetlanie obok siebie obrazów z dwóch różnych źródeł, co sprawia, że idealnie nadaje się ona do zastosowań medycznych — dzięki niej można porównywać dane i obrazy na jednym ekranie.

 • Wbudowane głośniki stereofoniczne dla multimediów

  Wyświetlacz jest wyposażony w dwa wbudowane głośniki stereofoniczne o wysokiej jakości. Mogą znajdować się z przodu, na dole, na górze, z tyłu, itp., w zależności od modelu i wzornictwa urządzenia.

 • Kamera internetowa z mikrofonem — łatwa komunikacja i współpraca

  Wbudowana kamera internetowa i mikrofon pozwalają widzieć się i rozmawiać ze współpracownikami i klientami. Ten prosty sposób współpracy i udostępniania informacji pozwala oszczędzić cenny czas i ograniczyć wydatki na podróże.

 • Złącze DisplayPort zapewnia przesyłanie danych audio i wideo za pomocą jednego, długiego przewodu

  Złącze DisplayPort umożliwia cyfrowe połączenie komputera z monitorem, bez żadnej konwersji. Dzięki możliwościom większym niż oferowane przez standard DVI jest w stanie obsłużyć przewody o długości do 15 metrów i przesył danych z prędkością 10,8 Gb/s. Wysoka wydajność i brak opóźnień zapewniają najszybsze obrazowanie i najwyższą częstotliwość odświeżania. Dzięki temu złącze DisplayPort sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku normalnego użytkowania w biurze lub w domu, ale również podczas korzystania ze skomplikowanych multimediów i nie tylko. Gwarantuje również współpracę z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu rozmaitych przejściówek.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Uwaga: wszelki użytek do celów diagnostycznych na wyłączną odpowiedzialność operatora szpitala lub kliniki.
 • DICOM jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy NEMA dla jej standardów odnoszących się do cyfrowego przesyłania informacji medycznych.
 • Certyfikat EPEAT Gold jest ważny tylko po zarejestrowaniu przez firmę Philips danego produktu. Aby sprawdzić stan rejestracji w swoim kraju, wejdź na stronę www.epeat.net.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu