1

Viva Collection

OnionChef

  -{discount-percentage}%

  Viva Collection

  OnionChef

  Siekaj jak szef kuchni

  Teraz możesz siekać jak szef kuchni. Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips z technologią ChopDrop daje sypkie, foremne kawałki cebuli i innych składników. Dzięki oddzielnemu, szybkiemu ostrzu możesz mielić mięso, siekać zioła i nie tylko. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Siekaj jak szef kuchni

Teraz możesz siekać jak szef kuchni. Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips z technologią ChopDrop daje sypkie, foremne kawałki cebuli i innych składników. Dzięki oddzielnemu, szybkiemu ostrzu możesz mielić mięso, siekać zioła i nie tylko. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Viva Collection OnionChef

Rozdrabniacz, Technologia ChopDrop, 2 funkcje: siekanie na grubo/na drobno, Automatyczny wybór prędkości HR2505/00 Znajdź podobne produkty

Siekaj jak szef kuchni

Siekaj cebulę, miel mięso i nie tylko

 • Technologia ChopDrop

  Technologia ChopDrop

  Wiedząc jak nieprzyjemną i trudną czynnością jest siekanie cebuli, firma Philips opracowała technologię ChopDrop, która pozwala w prosty sposób siekać cebulę niczym szef kuchni. Komora o wyjątkowej konstrukcji utrzymuje cebulę w środku, podczas gdy trzy ostrza ją siekają. Kiedy kawałki osiągają odpowiedni poziom rozdrobnienia, trafiają do pojemnika — za każdym razem sypkie i foremne. To idealne urządzenie do siekania cebuli i innych warzyw, owoców, sera, orzechów oraz innych produktów.

 • Silnik o dużej mocy 500 W

  Silnik o dużej mocy 500 W

  Wydajny silnik o mocy 500 W rozdrabniacza Philips OnionChef pozwala szybko i łatwo siekać nawet twarde składniki.

 • Siekanie na grubo w komorze ChopDrop

  Siekanie na grubo w komorze ChopDrop

  Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips pracuje z optymalną, wolną prędkością dzięki technologii ChopDrop. Pozwala ona zawsze uzyskać sypkie i foremne kawałki cebuli i innych delikatnych składników, takich jak cukinia, gotowane jajka, papryka i mozzarella, a także twardych składników, takich jak orzechy, marchew i wiele innych. To doskonałe narzędzie do przygotowywania ulubionych potraw, a także przekąsek (salsa, tzatziki), sosów, risotto i nie tylko!

 • Siekanie na drobno dzięki ostrzu HS

  Siekanie na drobno dzięki ostrzu HS

  Podobnie jak szefowie kuchni, rozdrabniacz OnionChef firmy Philips — dzięki dodatkowemu ostrzu o dużej prędkości — może siekać na drobno rozmaite składniki, takie jak mięso, orzechy, suszone owoce, zioła, parmezan, czekoladę i nie tylko. Zmiel na drobno mięso na tatar, klopsiki, sos boloński lub sos do tacos; przygotuj w domu pesto i humus, batoniki energetyczne lub po prostu świeży sos do ulubionej sałatki.

 • Automatyczny wybór prędkości

  Automatyczny wybór prędkości

  Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips jest wyposażony w 2 prędkości z możliwością ich automatycznego wyboru. Różne funkcje wymagają różnych prędkości do uzyskania optymalnych rezultatów — niska prędkość do siekania na grubo z technologią ChopDrop i wysoka prędkość do siekania na drobno za pomocą oddzielnego, szybkiego ostrza. Urządzenie wykrywa żądaną funkcję i automatycznie dostosowuje prędkość, aby za każdym razem posiekać składniki w odpowiedni sposób.

 • Łatwa obsługa za pomocą naciśnięcia

  Łatwa obsługa za pomocą naciśnięcia

  Włączanie rozdrabniacza OnionChef firmy Philips nie mogłoby być łatwiejsze — wystarczy docisnąć górną część urządzenia w kierunku pojemnika. Bez żadnych przycisków, ustawień czy przełączników. Siekaj jak szef kuchni za jednym dotknięciem.

 • Duży pojemnik — 1,1 l

  Duży pojemnik — 1,1 l

  Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips jest wyposażony w duży pojemnik 1,1 l, który pozwala przygotować wymaganą ilość podstawowych składników.

 • Możliwość mycia w zmywarce

  Możliwość mycia w zmywarce

  Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips jest łatwy w czyszczeniu. Można opłukać wszystkie części pod wodą lub po prostu włożyć je do zmywarki.

 • Ostrza ze stali szlachetnej

  Rozdrabniacz OnionChef firmy Philips jest wyposażony w ostrza ze stali szlachetnej. Trzy ostrza do siekania na drobno z technologią ChopDrop pozwalają na rozdrabnianie delikatnych składników na sypkie i foremne kawałki bez rozgniatania. Dostępne osobno ostrze o dużej prędkości może kruszyć nawet twarde składniki.

 • Pojedyncze krojenie

  Duża komora ChopDrop rozdrabniacza OnionChef firmy Philips została opracowana tak, aby można było włożyć do niej całą dużą cebulę przekrojoną na pół. Wystarczy ją obrać i przeciąć nożem. Rozdrabniacz OnionChef zrobi resztę, dzięki czemu można uniknąć nieprzyjemnego kontaktu z cebulą.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu