Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Dźwięk Hi-Fi

  Jeśli chcesz uzyskać niesamowitą jakość dźwięku ze sprzętu multimedialnego, podłącz zestaw głośnikowy MMS430. Ustaw poziom dynamicznego wzmocnienia basów i rozkoszuj się dźwiękiem o mocy muzycznej 100 W i doskonałej wyrazistości od najniższych do najwyższych tonów.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dźwięk Hi-Fi

 • Dynamiczne wzmocnienie basów — usłysz głębsze, bogatsze basy

  Dynamiczne wzmocnienie basów — usłysz głębsze, bogatsze basy

  Innowacyjna technologia umożliwia odtwarzanie nieprawdopodobnie głębokich, bogatych basów z niewielkich głośników. Funkcja dynamicznego wzmocnienia basów uwydatnia basy w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień poziomu głośności — od niskiego do wysokiego — za naciśnięciem jednego przycisku!

 • Technologia wzmocnienia basów z regulacją poziomu

  Wyjątkowa konstrukcja subwoofera zapewnia dużo głębsze, bogatsze basy. Możliwe jest również ustawienie wybranego poziomu basów.

 • Ośmiokątny drewniany subwoofer

  Wyjątkowo sztywna konstrukcja ośmiokątnego drewnianego subwoofera zapewnia zapierającą dech w piersiach jakość basów.

 • Doskonałe do odtwarzacza MP3, komputera, telewizora, odtwarzacza CD itp.

  Podłącz głośniki do wszystkich urządzeń. To znakomity sposób słuchania muzyki z odtwarzacza MP3, komputera, telewizora, odtwarzacza CD lub DVD i wszystkich urządzeń multimedialnych.

 • Otwarte głośniki zapewniające doskonałą wyrazistość dźwięku

  Otwarta konstrukcja poprawia odtwarzanie dźwięku z doskonałą wyrazistością i zmniejsza wszelkie możliwe zniekształcenia. Zamiast osłon z materiału lub metalu z przodu głośników zastosowano osłony aerodynamiczne.

 • Wyjątkowo czysty dźwięk w szerokim zakresie tonów

  Wyrafinowana technologia głośników i doskonałej jakości dźwięk szerokozakresowy pozwalają cieszyć się wyjątkowo czystym dźwiękiem od najniższych do najwyższych tonów.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też