1
Pielęgnacja skóry

VisaPure

Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów

  VisaPure

  Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów

  Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów

  Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów dokładnie usuwa zanieczyszczenia. Dzięki włoskom węższym niż pory pomaga ona ograniczyć występowanie zaskórników i zmniejszyć widoczność porów. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

VisaPure Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów

Głębokie oczyszczanie porów, Do codziennego użytku, Wymieniaj co 3 miesiące, Łatwa wymiana SC5996/00 Znajdź podobne produkty

Zgodne produkty

Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów

Czysta i miękka skóra

 • Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Oczyszczanie skóry za pomocą urządzenia VisaPure skutkuje efektywniejszym usuwaniem pozostałości makijażu i martwych komórek naskórka. Efekt głębokiego oczyszczania sprawia, że Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, są lepiej wchłaniane.

 • Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów — do wszystkich typów skóry

  Szczoteczka do głębokiego oczyszczania porów zmniejsza liczbę oraz widoczność porów i zaskórników. Posiada wyjątkowe połączenie grubszego i cienkiego włosia — cienkie włosie dociera do porów i dobrze je oczyszcza, a grubsze usuwa brud. Zmniejsza liczbę i widoczność porów u 9/10 kobiet*.

 • Wyjątkowe połączenie włókien do oczyszczania twarzy

  We wszystkich szczoteczkach VisaPure zastosowano unikalną technologię włosia 5 w 1. Każde włókno jest dwukrotnie polerowane, a jego miękkie zakończenie zapewnia gładki poślizg. Włosie VisaPure jest wyjątkowo długie, przez co gwarantuje maksymalny komfort skóry. Grubość włosia VisaPure jest do 3 razy mniejsza niż szerokość porów skóry, dzięki czemu oczyszczanie staje się bardziej efektywne. Dodatkowo jego wysoka gęstość pozwala oczyścić większą liczbę porów jednym ruchem, maksymalnie zwiększając komfort użytkowania. Włosie wykonano także ze specjalnie dobranego materiału, który zapewnia jego wodoodporność.

 • Główka szczoteczki mocowana na kliknięcie; łatwa do założenia i zdjęcia

  Główki szczoteczki można łatwo założyć i zdjąć. Są zgodne ze wszystkimi modelami VisaPure, więc nie ma problemu z dopasowaniem.

 • Wymieniaj co 3 miesiące

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy co trzy miesiące wymieniać główkę szczoteczki, którą można w prosty sposób zdjąć z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • W oparciu o test szczoteczki do głębokiego oczyszczania porów, przeprowadzony w Korei w 2014 r.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu