1
Produkty

SpeedPro Max Aqua Odkurzacz bezprzewodowy 3w1 z funkcją mycia

Funkcja mycia z systemem AquaBoost, 18V, do 55 min pracy bez ładowania, Odkurzacz ręczny, Nasadka z podświetleniem LED FC6901/01

Często zadawane pytania

Czy mogę wlać środek do czyszczenia lub ciepłą wodę do zbiornika odkurzacza-szczotki firmy Philips?

Do zbiornika odkurzacza-szczotki firmy Philips można nalać płynny środek do czyszczenia podłóg lub ciepłą wodę. Zapoznaj się z kilkoma prostymi wskazówkami i poradami.

Dodawanie środka do czyszczenia podłóg do zbiornika wody

Jeśli chcesz skorzystać z płynnego środka do czyszczenia podłóg, najpierw nalej wodę do zbiornika odkurzacza-szczotki Philips. Następnie dodaj środek do czyszczenia podłóg w ilości wskazanej na opakowaniu. Pojemność zbiornika na wodę jest stosunkowo niewielka, więc wystarczy dodać kilka kropel.

Dodawanie ciepłej wody do zbiornika czystej wody

W zbiorniku wody można używać ciepłej lub zimnej wody. Można zasadniczo używać wody o tej samej temperaturze, co w przypadku ręcznego czyszczenia podłogi na mokro.

Uwaga: Nie trzeba używać wody destylowanej. Ponieważ woda wewnątrz urządzenia nie jest podgrzewana, na ściankach zbiornika nie osadza się kamień. Można używać wody bieżącej.

Czy mogę używać ciepłej wody w zbiorniku?

Tak, w zbiorniku można używać wody letniej (do 50°C) lub zimnej.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: FC6901/01 , FC6904/01 , FC6903/01 , FC6902/01 , FC6404/01 , FC6405/01 , FC6401/01 , FC6402/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!