1
Produkty

Viva Collection Airfryer

TurboStar, Frytownica o niskim zużyciu tłuszczu, Kolor czarny, 1425 W, 0, 8 kg HD9621/80

Często zadawane pytania

Jakie potrawy można przygotowywać w urządzeniu Philips Airfryer?

W urządzeniu Philips Airfryer można przygotować szeroką gamę smakowitych potraw, takich jak frytki, ziemniaki, przekąski, mięsa i drób. Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby uzyskać więcej informacji:

  • Dania z mięsa i ryb: Przygotowane w urządzeniu Philips Airfryer kurczak, wołowina, ryby i inne dania, które zazwyczaj smaży się, grilluje lub piecze, będą wyjątkowo smaczne. W urządzeniu Philips Airfryer można również usmażyć panierowane potrawy — do samodzielnie przygotowanej panierki należy dodać odrobinę oleju.

  • Warzywa: Wszystkie warzywa, które nadają się do grillowania (np. cukinia, kolby kukurydzy czy papryka), można również przygotować w urządzeniu Philips Airfryer.

  • Mrożonki: Mrożone przekąski można przygotować w urządzeniu Philips Airfryer bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Nie ma potrzeby rozmrażania mrożonych składników przed ich przygotowaniem w urządzeniu. Produkty mrożone wymagają nieco dłuższego czasu przygotowania, jednak nie ma to wpływu na efekt końcowy. Regulator temperatury umożliwia wybór najlepszego ustawienia dla każdego ze składników.

  • Ciasta: W urządzeniu Philips Airfryer można przygotować ciasta, tarty, babeczki, chleb i ciastka.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HD9621/80 , HD9651/90 , HD9650/90 , HD9641/90 , HD9640/00 , HD9621/90 , HD9240/30 , HD9240/90 , HD9220/20 . więcej Mniej

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!