1
Produkty

Nawilżacz powietrza Air Washer

Wydajność nawilżania: 600 ml/h*, Oczyszczanie z cząsteczek: 175 m3/h*, Filtracja cząsteczek 0, 02 µm*, Maksymalny zasięg działania: 82 m2* HU5931/10

Często zadawane pytania

Jak działają czerwone i niebieskie wskaźniki w moim nawilżaczu powietrza Philips?

Nawilżacz jest wyposażony we wbudowany czujnik wilgotności. Czujnik ten jest połączony ze wskaźnikiem wilgotności: jego kolor wskazuje, czy ustalony cel został osiągnięty.

Wskaźnik wilgotności: niebieski lub czerwony

Jeśli poziom wilgotności został osiągnięty, wskaźnik świeci na niebiesko. Jeśli poziom wilgotności nie został osiągnięty, wskaźnik świeci na czerwono.

Wskaźnik niskiego poziomu wody: czerwony

W zbiorniku nawilżacza powietrza firmy Philips jest pływak (pływająca kulka). Gdy poziom wody jest niski, pływak aktywuje przełącznik wskaźnika poziomu wody, który zaświeci na czerwono.

Uwaga: czasem pływak może się zablokować i nie aktywować przełącznika poziomu wody. W takim przypadku wskaźnik w nawilżaczu powietrza nie będzie sygnalizował niskiego poziomu wody. Możesz rozwiązać ten problem, przesuwając pływak ręcznie.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HU5931/10 , HU4813/10 , HU5930/10 , HU4801/01 , HU4803/01 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!