1
Pielęgnacja skóry

Końcówka do odświeżania okolic oczu

  Końcówka do odświeżania okolic oczu

  Odświeżanie zmęczonych oczu

  Końcówka do odświeżania okolic oczu zapewnia zastrzyk energii o poranku. Ekskluzywny, zawsze chłodny materiał i spersonalizowany program pielęgnacji DualMotion zapewniają delikatny, relaksujący masaż. Zapewnij sobie 30 sekund odświeżenia, aby lepiej zacząć dzień! Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Końcówka do odświeżania okolic oczu

Odświeżone oczy, Inteligentna końcówka SC6040/00 Znajdź podobne produkty

Zgodne produkty

Odświeżanie zmęczonych oczu

Zastrzyk energii dla zmęczonych oczu

 • Program delikatnego masażu — 120 nanodrgań na sekundę

  Program delikatnego masażu — 120 nanodrgań na sekundę

  Spersonalizowany program DualMotion do odświeżania oczu zapewnia 120 nanodrgań na sekundę i umożliwia delikatny, przyjemny masaż rewitalizujący. Program ten został opracowany z myślą o cienkiej i delikatnej skórze wokół oczu. Trwa zaledwie 30 sekund, dzięki czemu można z łatwością korzystać z niego każdego dnia!

 • Poranny zastrzyk energii dla zmęczonych oczu

  Końcówka do odświeżania oczu jest wykonana ze specjalnego, chłodnego materiału z wysokiej jakości powłoką ceramiczną. Zapewnia natychmiastowe efekty, ponieważ schładza skórę pod oczami w ciągu kilku sekund, zapewniając zmęczonym oczom uczucie świeżości.

 • Łagodne działanie na cienkiej, delikatnej skórze wokół oczu

  Dzięki gładkiemu materiałowi i delikatnemu programowi pielęgnacji DualMotion końcówka do odświeżania oczu wykonuje delikatny masaż przyjazny dla cienkiej i delikatnej skóry wokół oczu.

 • Można korzystać z użyciem kremów, serum i balsamów lub bez nich

  Urządzenie można łatwo włączyć w codzienną pielęgnację skóry. Specjalnie zaprojektowana końcówka umożliwia korzystanie ze stosowanymi dotychczas produktami do pielęgnacji skóry, takimi jak kremy, balsamy czy olejki. Można również używać go bez nich — decyzja należy do Ciebie.

 • Końcówkę można łatwo wyczyścić wodą i mydłem

  Końcówka jest łatwa w czyszczeniu. Można ją myć przy użyciu mydła i ciepłej wody.

 • 30-sekundowy program, 2 ustawienia intensywności, dwukierunkowe obracanie

  Spersonalizowany program DualMotion do odświeżania oczu potrzebuje tylko 30 sekund, aby zapewnić szybkie odświeżenie o poranku. Dostępne są 2 ustawienia intensywności. Ustawienie 1 oferuje program masażu o lekkiej intensywności z samą wibracją. Z kolei ustawienie 2 oferuje program masażu o nieco wyższej intensywności z obracaniem i wibracją. Program odświeżania oczu wykorzystuje funkcję dwukierunkowego obracania, naśladując tym samym proces przepływu limfy w skórze.

 • Zaokrąglony kształt i specjalna powłoka zapewniająca przyjemny kontakt ze skórą

  Końcówka do odświeżania oczu ma zaokrąglony kształt zaprojektowany z myślą o delikatnym masażu skóry wokół oczu. Specjalna powłoka zapewnia doskonały kontakt ze skórą, nie naruszając jej delikatności. Urządzenie zostało przetestowane przez ponad 300 kobiet z Europy i Azji.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu