1
Avent

Philips Avent

Elektroniczny sterylizator parowy

  -{discount-percentage}%

  Philips Avent

  Elektroniczny sterylizator parowy

  Gotowy zawsze razem z Tobą

  Elektroniczny sterylizator parowy Philips AVENT działa szybko i bez przerw, a jego zawartość pozostaje sterylna do momentu użycia, dzięki czemu masz w ciągu dnia więcej czasu na inne zajęcia. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Gotowy zawsze razem z Tobą

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Gotowy zawsze razem z Tobą

Elektroniczny sterylizator parowy Philips AVENT działa szybko i bez przerw, a jego zawartość pozostaje sterylna do momentu użycia, dzięki czemu masz w ciągu dnia więcej czasu na inne zajęcia. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Pobierz aplikację uGrow Philips Avent

Poznaj aplikację uGrow


Pierwsza medyczna aplikacja monitorująca rozwój dziecka. Pomaga zrozumieć zachowania Twojego malucha i zaplanować rytm dnia.

Gotowy zawsze razem z Tobą

Zaawansowana technologia zapewnia sterylność przez 24 godziny

 • Zaawansowany wyświetlacz cyfrowy i sygnały dźwiękowe

  Zaawansowany wyświetlacz cyfrowy i sygnały dźwiękowe

  Wyświetlacz oraz sygnały dźwiękowe poinformują o zakończeniu procesu sterylizacji i przez jaki czas elementy pozostaną sterylne. Na wyświetlaczu pojawi się także komunikat w przypadku zbyt dużej lub małej ilości wody. W ten sposób można mieć zawsze pewność, że proces sterylizacji został prawidłowo przeprowadzony.

 • Zawartość jest wysterylizowana i gotowa do użycia po ok. 6 min.

  Zawartość jest wysterylizowana i gotowa do użycia po ok. 6 min.

  Sterylizacja parowa jest znacznie szybsza (i bezpieczniejsza) niż tradycyjna metoda zaparzania butelek w garnku lub kuchence. W ciągu 6 minut w sterylizatorze cyfrowym wysterylizowanych jest 6 butelek, smoczki i nasadki.

 • Mieści maks. sześć butelek Philips Avent

  Mieści maks. sześć butelek Philips Avent

  Sterylizator ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w kuchni. Mimo to zmieści się w nim sześć butelek Philips Avent lub dwa laktatory ręczne Philips Avent. Dwa wewnętrzne kosze można połączyć w jeden, aby powstał kosz do zmywarki, co znacznie ułatwia wstępne mycie małych elementów, np. smoczków.

 • Wystarczy wlać wodę, załadować i wybrać tryb

  Wystarczy wlać wodę, załadować i wybrać tryb

  Oprócz niezwykłej funkcjonalności sterylizator cyfrowy jest także łatwy i prosty w obsłudze. Wystarczy wlać wodę, umieścić w sterylizatorze butelki, laktator ręczny lub akcesoria i wybrać odpowiedni tryb. Tryb 1 umożliwia wykonanie jednego cyklu, który nadaje się wtedy, gdy wszystkie elementy zostaną wyjęte po zakończeniu procesu. Tryb 2 przeznaczony jest do sterylizacji 24-godzinnej, co jest bardzo przydatne, jeśli elementy mają pozostać na noc w sterylizatorze lub jeśli chcesz wyjmować tylko jedną butelkę do każdego karmienia. Nieważne, którą metodę wybierzesz, sterylizator i tak znacznie ułatwi Ci to zadanie.

 • Zapewnia sterylną zawartość w dzień i w nocy

  Zapewnia sterylną zawartość w dzień i w nocy

  Ten zaawansowany technologicznie sterylizator gwarantuje zawsze sterylne butelki pod ręką na całą dobę. Co 6 godzin automatycznie przeprowadzana jest ponowna sterylizacja zawartości sterylizatora. Dzięki podręcznemu przyciskowi wstrzymania można dołożyć lub wyjąć niektóre elementy, a sterylizator elektroniczny automatycznie ponownie je wysterylizuje.

 • Wyjątkowa ochrona dzięki naturalnej sterylizacji parowej

  Sterylizacja służy do ochrony dziecka przed niebezpiecznymi bakteriami znajdującymi się w pokarmie do momentu, aż system immunologiczny malucha nabierze odporności. Sterylizator Philips Avent oparty jest na metodzie sterylizacji parowej stosowanej w szpitalach, która jest szybka, łatwa i ekonomiczna, ponieważ w jej trakcie nie są wykorzystywane żadne środki chemiczne.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Butelka nie jest dołączona do zestawu

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Rodzicielstwo. Nie ma prostego przepisu, ale jest zespół wsparcia

Potrzebujesz bezpłatnych, spersonalizowanych porad i zniżek dostarczanych na Twój adres e-mail?
Ikona skrzynki pocztowej