1
Podgrzewacze i sterylizatory do butelek

Avent

Philips Avent

Elektroniczny sterylizator parowy

  Philips Avent

  Elektroniczny sterylizator parowy

  Gotowy zawsze razem z Tobą

  Elektroniczny sterylizator parowy Philips AVENT działa szybko i bez przerw, a jego zawartość pozostaje sterylna do momentu użycia, dzięki czemu masz w ciągu dnia więcej czasu na inne zajęcia. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Gotowy zawsze razem z Tobą

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pobierz aplikację uGrow Philips Avent

Poznaj aplikację uGrow


Pierwsza medyczna aplikacja monitorująca rozwój dziecka. Pomaga zrozumieć zachowania Twojego malucha i zaplanować rytm dnia.

Gotowy zawsze razem z Tobą

Zaawansowana technologia zapewnia sterylność przez 24 godziny

 • Zaawansowany wyświetlacz cyfrowy i sygnały dźwiękowe

  Zaawansowany wyświetlacz cyfrowy i sygnały dźwiękowe

  Wyświetlacz oraz sygnały dźwiękowe poinformują o zakończeniu procesu sterylizacji i przez jaki czas elementy pozostaną sterylne. Na wyświetlaczu pojawi się także komunikat w przypadku zbyt dużej lub małej ilości wody. W ten sposób można mieć zawsze pewność, że proces sterylizacji został prawidłowo przeprowadzony.

 • Zawartość jest wysterylizowana i gotowa do użycia po ok. 6 min.

  Zawartość jest wysterylizowana i gotowa do użycia po ok. 6 min.

  Sterylizacja parowa jest znacznie szybsza (i bezpieczniejsza) niż tradycyjna metoda zaparzania butelek w garnku lub kuchence. W ciągu 6 minut w sterylizatorze cyfrowym wysterylizowanych jest 6 butelek, smoczki i nasadki.

 • Mieści maks. sześć butelek Philips Avent

  Mieści maks. sześć butelek Philips Avent

  Sterylizator ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w kuchni. Mimo to zmieści się w nim sześć butelek Philips Avent lub dwa laktatory ręczne Philips Avent. Dwa wewnętrzne kosze można połączyć w jeden, aby powstał kosz do zmywarki, co znacznie ułatwia wstępne mycie małych elementów, np. smoczków.

 • Wystarczy wlać wodę, załadować i wybrać tryb

  Wystarczy wlać wodę, załadować i wybrać tryb

  Oprócz niezwykłej funkcjonalności sterylizator cyfrowy jest także łatwy i prosty w obsłudze. Wystarczy wlać wodę, umieścić w sterylizatorze butelki, laktator ręczny lub akcesoria i wybrać odpowiedni tryb. Tryb 1 umożliwia wykonanie jednego cyklu, który nadaje się wtedy, gdy wszystkie elementy zostaną wyjęte po zakończeniu procesu. Tryb 2 przeznaczony jest do sterylizacji 24-godzinnej, co jest bardzo przydatne, jeśli elementy mają pozostać na noc w sterylizatorze lub jeśli chcesz wyjmować tylko jedną butelkę do każdego karmienia. Nieważne, którą metodę wybierzesz, sterylizator i tak znacznie ułatwi Ci to zadanie.

 • Zapewnia sterylną zawartość w dzień i w nocy

  Zapewnia sterylną zawartość w dzień i w nocy

  Ten zaawansowany technologicznie sterylizator gwarantuje zawsze sterylne butelki pod ręką na całą dobę. Co 6 godzin automatycznie przeprowadzana jest ponowna sterylizacja zawartości sterylizatora. Dzięki podręcznemu przyciskowi wstrzymania można dołożyć lub wyjąć niektóre elementy, a sterylizator elektroniczny automatycznie ponownie je wysterylizuje.

 • Wyjątkowa ochrona dzięki naturalnej sterylizacji parowej

  Sterylizacja służy do ochrony dziecka przed niebezpiecznymi bakteriami znajdującymi się w pokarmie do momentu, aż system immunologiczny malucha nabierze odporności. Sterylizator Philips Avent oparty jest na metodzie sterylizacji parowej stosowanej w szpitalach, która jest szybka, łatwa i ekonomiczna, ponieważ w jej trakcie nie są wykorzystywane żadne środki chemiczne.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Butelka nie jest dołączona do zestawu

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Rodzicielstwo. Nie ma prostego przepisu, ale jest zespół wsparcia

Potrzebujesz bezpłatnych, spersonalizowanych porad i zniżek dostarczanych na Twój adres e-mail?
Ikona skrzynki pocztowej