1
Produkty

Sonicare DiamondClean Smart Szczoteczka soniczna z aplikacją

Spersonalizowane porady, Inteligentne czujniki główki, Inteligentny dobór programu do główki, 4 programy, 3 poziomy intensywności HX9903/03

Frequently Asked Questions

Co oznaczają symbole na szczoteczce Philips Sonicare ExpertClean?

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare ExpertClean zapewnia inteligentne powiadomienia i jest wyposażona w pomocne symbole, takie jak ustawienia intensywności, czujnik nacisku, przypomnienie o wymianie główki szczoteczki oraz wskaźnik poziomu naładowania akumulatora. Dowiedz się poniżej, co oznaczają te powiadomienia i symbole.

Ustawienia intensywności

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare ma trzy różne ustawienia intensywności: niskie, średnie i wysokie. Po założeniu na rączkę główka szczoteczki automatycznie wybiera zalecaną intensywność. Aby ręcznie zmienić poziom intensywności, możesz po prostu włączyć rączkę i nacisnąć przycisk trybu/intensywności.

Uwaga: Główki szczoteczki muszą być wyposażone w technologię BrushSync, aby intensywność była ustawiana automatycznie po założeniu. W technologię BrushSync są wyposażone następujące modele główek szczoteczek do zębów: C3 Premium Plaque Control, G3 Premium Gum Care, W3 Premium White, W DiamondClean.

Ustawienia intensywności szczoteczki Philips Sonicare

Czujnik nacisku

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare ExpertClean mierzy nacisk podczas szczotkowania, aby chronić dziąsła i zęby. Jeśli nacisk będzie zbyt mocny, poczujesz zmianę w wibracjach ustającą po redukcji nacisku.

Czujnik nacisku szczoteczki Philips Sonicare

Przypomnienie o wymianie główki szczoteczki

Szczoteczka do zębów Philips Sonicare ExpertClean monitoruje zużycie inteligentnej główki szczoteczki. Monitoruje to na podstawie:

  • ogólnego nacisku stosowanego podczas szczotkowania
  • całkowitego czasu szczotkowania z użyciem główki

Gdy główka szczoteczki nie jest już wydajna lub jest zużyta, ikona przypomnienia o wymianie główki szczoteczki na rączce miga na pomarańczowo. Oznacza to, że zaleca się wymianę główki szczoteczki.

Przypomnienie o wymianie główki szczoteczki Philips Sonicare

Wskaźnik akumulatora

Po umieszczeniu na ładowarce szczoteczki do zębów Philips Sonicare ExpertClean wskaźnik akumulatora zacznie migać na zielono na podstawie bieżącego poziomu naładowania akumulatora:

  • Jeśli miga 1 wskaźnik LED: Niski poziom naładowania akumulatora
  • Jeśli migają 2 wskaźniki LED: Akumulator jest w połowie naładowany
  • Jeśli migają 3 wskaźniki LED: Akumulator jest w pełni naładowany

Po zdjęciu z ładowarki szczoteczki do zębów Philips Sonicare ExpertClean wskaźnik akumulatora na dolnej części rączki poinformuje o stanie naładowania akumulatora:

  • 3 wskaźniki świecą się stałym zielonym światłem: Akumulator jest w pełni naładowany
  • 2 wskaźniki świecą się stałym zielonym światłem: Akumulator jest w połowie naładowany
  • 1 wskaźnik świeci się stałym zielonym światłem: Niski poziom naładowania akumulatora
  • 1 wskaźnik świeci się na pomarańczowo, a urządzenie emituje 5 sygnałów dźwiękowych: Akumulator jest rozładowany
Wskaźnik naładowania akumulatora szczoteczki do zębów Philips Sonicare DiamondClean Smart

The information on this page applies to the following models: HX9903/03 , HX9903/13 , HX9924/07 , HX9924/17 , HX9924/27 , HX9924/47 , HX9954/57 . more less

Not what you are looking for?

Did we answer your question?

If not, contact us.