1
Telewizory

Philips smart TV

Jeszcze więcej emocji

Nasza propozycja z systemem Android TV

Seria 7300

  • Procesor Philips P5. Perfekcyjny obraz, niezależnie od jego źródła.
  • Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — jeszcze więcej emocji.
  • Z dźwiękiem DTS HD Premium usłyszysz każdy szczegół.
Sugerowana cena detaliczna: 2 699 zł
Zapoznaj się z najnowszymi funkcjami telewizora Philips Smart TV z systemem Android, które umożliwiają przesyłanie strumieniowe, granie i korzystanie z aplikacji oraz łatwym w obsłudze interfejsem.
Oglądaj

Znajdź. Obejrzyj. Zagraj.


Wybierz to na co masz ochotę. W prosty sposób.

 

Philips Smart TV zapewnia Ci dostęp do wszystkiego, czego chcesz i kiedy tylko chcesz. Przejrzyste, dobrze zorganizowane menu ułatwiają wyszukiwanie ulubionych aplikacji oraz korzystanie online z niezliczonych zasobów filmów, seriali, gier i muzyki. Od najnowszych seriali Netflix po Twoje playlisty w serwisie Spotify.

Znajdź. Obejrzyj. Zagraj.


Wybierz żądaną zawartość. W prosty sposób.

 

Philips Smart TV zapewnia Ci dostęp do wszystkiego, czego chcesz i kiedy tylko chcesz. Przejrzyste, dobrze zorganizowane menu ułatwiają wyszukiwanie ulubionych aplikacji oraz przesyłanie strumieniowe ulubionych filmów, seriali, gier i muzyki. Od najnowszych seriali Netflix po Twoje listy odtwarzania w serwisie Spotify.

Pilot sterowany głosem | Pilot Smart TV

Wbudowana funkcja Asystent Google*


Sterowanie Philips Android TV™ za pomocą głosu

 

Chcesz włączyć Netflix lub sprawdzić pogodę? Po prostu powiedz to swojemu telewizorowi. Możesz otrzymywać informacje o pogodzie bez przerywania oglądania. Możesz też wydawać polecenia wszystkim urządzeniom kompatybilnym z funkcją Asystent Google w inteligentnej sieci domowej. Przyciemnij światła, nie wstając z kanapy.

Telewizor Philips z funkcją Google Cast | Telewizor z wbudowaną funkcją Google Chromecast

Wbudowana funkcja Chromecast™


Ze smartfona na smart TV

 

Przesyłaj bezprzewodowo filmy, muzykę i inne treści z laptopa lub urządzenia inteligentnego do telewizora Philips z Androidem. Wystarczy dotknąć ikony Chromecast na urządzeniu inteligentnym, aby rozpocząć przesyłanie strumieniowe treści z setek aplikacji z obsługą Chromecast, takich jak Netflix czy YouTube.

Philips TV Alexa

Współpraca z Amazon Alexa


Twój głos to pilot zdalnego sterowania

 

Nie musisz już szukać zaginionego pilota. Możesz użyć własnego głosu, by sterować telewizorem Philips Android za pośrednictwem urządzeń z obsługą usługi Alexa, takich jak Amazon Echo. Włączaj telewizor, zmieniaj kanały, przełączaj się na konsolę do gier i nie tylko — za pomocą asystentki głosowej Alexa.

Philips Android TV – tryb gry

Graj na większą skalę


Przejdź do świata gry

 

Bez względu na to, czy pobierasz treści czy grasz online, telewizor Philips smart TV pozwoli Ci zanurzyć się w świecie gry. Intuicyjne menu ułatwiają wyszukiwanie tytułów, które uwielbiasz i odkrywanie nowych klasyków. Tryb gier z funkcją Ambilight sprawia, że akcja toczy się na jeszcze większą skalę.

* Wbudowana funkcja Asystent Google oraz funkcja sterowania głosowego telewizora Philips Smart TV za pomocą usługi Amazon Alexa będą dostępne jako aktualizacja oprogramowania dla telewizorów z systemem Android z 2018 r.

Google, Android TV i Chromecast są znakami towarowymi firmy Google LLC.

Najlepsze telewizory Philips z systemem Android

  Więcej o telewizorach Philips    

Ambilight
Daj się porwać ulubionej rozrywce

Telewizory OLED
Tak wygląda realistyczny obraz

Dźwięk telewizora
Poczuj każdy szczegół