1
Telewizory

Dźwięk Philips TV

Poczuj każdy szczegół

Nasz najlepiej brzmiący telewizor

Seria Oled 9

Eisa If
  • OLED TV. Tak wygląda realistyczny obraz.
  • Procesor Philips P5. Perfekcyjny obraz, niezależnie od jego źródła.
  • Kinowa jakość dźwięku. Głośniki stworzone przez audiofilów.

Bogaty dźwięk telewizora. Sprawi, że poczujesz ciarki na plecach.

 

Doskonała jakość obrazu telewizorów firmy Philips wraz z bogatym dźwiękiem zapewniają prawdziwą satysfakcję. Ciesz się wyraźnymi, idealnie nagłośnionymi dialogami, głębokimi basami i przestrzennym brzmieniem — niezależnie od tego, czy oglądasz film akcji czy koncert na żywo.

Ekscytujące połączenie

Chociaż nasze telewizory stają się coraz bardziej minimalistyczne, dźwięk pozostaje niezmiennie głęboki.
Lepsza jakość i czystość dźwięku

Usłysz każdy szept

 

Głośniki wysokotonowe zapewniają czystość wysokich tonów — tłuczonego szkła, śpiewu ptaków, padającego deszczu. Kontrolowany jest również kierunek wysokich częstotliwości, dzięki czemu dźwięk jest wiernie przekazywany do szerszego zakresu pozycji odsłuchu. 

Telewizor z dobrym dźwiękiem | Wyrazistość dialogów

Nie przegap ani jednego słowa

 

Głośnik niskotonowy telewizora Philips TV odpowiada za średnie i niskie częstotliwości. Dźwięk sprawia wrażenie, jakby wydobywał się z wnętrza telewizora, a dialogi są niezwykle wyraźne. To, co słyszysz, jest perfekcyjnie dopasowane do tego, co widzisz. 

Wbudowany sub-woofer | Jeszcze większa przyjemność ze słuchania dźwięku płynącego z telewizora

Poczuj mocne basy               

 

Subwoofery odtwarzają niezwykle niskie częstotliwości. Filmowe eksplozje zabrzmią naprawdę głośno. Silniki będą donośnie ryczeć. Muzyczne występy będą brzmieć idealnie, z głębokimi, niskimi tonami oraz potężnym brzmieniem perkusji i basu.

Konfiguracja dźwięku różni się w zależności od modelu telewizora. Sprawdź specyfikację techniczną produktu.

Dźwięk
Bowers & Wilkins 

 

Zachwyć się. Telewizor OLED 903 firmy Philips jest wyposażony w rozwiązania dźwiękowe legendarnych ekspertów z dziedziny konstrukcji audio, Bowers & Wilkins. Głośnik o unikalnej konstrukcji zapewnia bogate, głębokie basy i czyste brzmienie detali. Kiedy perfekcyjna jakość obrazu łączy się z tak wyśmienitą fonią, doznania są wręcz hipnotyzujące.

 

Zobacz naszą wspólną podróż

Niewielki ekran. Potężny dźwięk.

 

Telewizor Seria Philips 5863 Full HD Smart TV firmy Philips to idealny wybór do drugiego pokoju dla miłośników muzyki i gier. Ma 16-watowy głośnik Bluetooth zapewniający mocne uderzenie pomimo swoich niewielkich rozmiarów.

Sugerowana cena detaliczna: 1 099 zł
Stojące Montaż na ścianie

Każdy detal ma znaczenie  

 

Telewizory Philips zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości dźwięku — niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Podczas konfiguracji należy wybrać jedno z wstępnie skonfigurowanych ustawień dźwięku w zależności od tego, czy telewizor ma zostać zamontowany na ścianie czy umieszczony na podstawie. Jeśli użytkownik zdecyduje się przenieść urządzenie w inne miejsce, można łatwo zmienić te ustawienia w menu głównym.

Telewizory zapewniające najlepszy dźwięk

  Więcej o telewizorach Philips    

Telewizory OLED
Tak wygląda realistyczny obraz
Tak wygląda realistyczny obraz

Ambilight
Daj się porwać ulubionej rozrywce

Telewizory Smart TV
Rozrywka w zasięgu głosu