1
Telewizory

Dźwięk Philips TV

Poczuj każdy szczegół

Nasz najlepiej  brzmiący telewizor

Dźwięk 
Bowers & Wilkins

 

Unikalny głośnik zaprojektowany przez legendarnych ekspertów z dziedziny konstrukcji audio, Bowers & Wilkins, zapewnia niezwykle realistyczny dźwięk. Zintegrowany subwoofer, głośniki wysokotonowe i pełnozakresowe przetworniki zapewniają głębokie, wyraźne brzmienie basów, czyste dialogi i krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości. Nawet przy niskiej głośności.

Ekscytujące połączenie

Chociaż nasze telewizory stają się coraz bardziej minimalistyczne, dźwięk pozostaje niezmiennie głęboki.
Lepsza jakość i czystość dźwięku

Usłysz każdy szept

 

Głośniki wysokotonowe zapewniają czystość wysokich tonów — tłuczonego szkła, śpiewu ptaków, padającego deszczu. Kontrolowany jest również kierunek wysokich częstotliwości, dzięki czemu dźwięk jest wiernie przekazywany do szerszego zakresu pozycji odsłuchu. 

Telewizor z dobrym dźwiękiem | Wyrazistość dialogów

Nie przegap ani jednego słowa

 

Głośnik niskotonowy telewizora Philips TV odpowiada za średnie i niskie częstotliwości. Dźwięk sprawia wrażenie, jakby wydobywał się z wnętrza telewizora, a dialogi są niezwykle wyraźne. To, co słyszysz, jest perfekcyjnie dopasowane do tego, co widzisz. 

Wbudowany sub-woofer | Jeszcze większa przyjemność ze słuchania dźwięku płynącego z telewizora

Poczuj mocne basy               

 

Subwoofery odtwarzają niezwykle niskie częstotliwości. Filmowe eksplozje zabrzmią naprawdę głośno. Silniki będą donośnie ryczeć. Muzyczne występy będą brzmieć idealnie, z głębokimi, niskimi tonami oraz potężnym brzmieniem perkusji i basu.

Konfiguracja dźwięku różni się w zależności od modelu telewizora. Sprawdź specyfikację techniczną produktu.
Stojące Montaż na ścianie

Każdy detal ma znaczenie  

 

Telewizory Philips zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu doskonałej jakości dźwięku — niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Podczas konfiguracji należy wybrać jedno z wstępnie skonfigurowanych ustawień dźwięku w zależności od tego, czy telewizor ma zostać zamontowany na ścianie czy umieszczony na podstawie. Jeśli użytkownik zdecyduje się przenieść urządzenie w inne miejsce, można łatwo zmienić te ustawienia w menu głównym.

Telewizory zapewniające najlepszy dźwięk

  Więcej o telewizorach Philips    

Telewizory OLED
Tak wygląda realistyczny obraz
Tak wygląda realistyczny obraz

Ambilight
Daj się porwać ulubionej rozrywce

Telewizory Smart TV
Rozrywka w zasięgu głosu