1
Telewizor

Dźwięk Philips TV

Sprawdź, jak piękny może być dźwięk

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Kino domowe o realistycznym dźwięku

 

Chociaż Telewizor stają się coraz bardziej minimalistyczne, dźwięk pozostaje niezmiennie głęboki. Zawsze kiedy słuchasz nowego utworu, oglądasz film lub grasz w emocjonującą grę, możesz się cieszyć dynamicznym i bogatym dźwiękiem.

Technologia dźwięku Multi Ring w telewizorze Philips

Technologia Multi Ring

 

Technologia Multiple Ring zapewnia większą swobodę przemieszczania głośnika, dzięki czemu dźwięk staje się pełniejszy i wyraźniejszy, a basy głębsze. To niezwykłe, biorąc pod uwagę, jak smukły jest Twój telewizor.

Naturalny dźwięk Philips TV

Naturalny dźwięk

 

Dzięki wyeksponowaniu głośników każda fala dźwiękowa dociera do Twojego ucha bezpośrednio, bez żadnych przeszkód po drodze. Możesz więc cieszyć się wyrazistą mową i bardziej naturalnymi tonami. Jak widać, mniej znaczy więcej.

Eleganckie wzornictwo

 

Nasze głośniki przednie, wykonane w sposób umożliwiający uzyskanie imponującego dźwięku przy niewielkich rozmiarach, zapewniają wyjątkowo wyraźną reprodukcję ludzkiego głosu. Poza tym są bardzo estetyczne.

Spotify Connect

 

Głośniki Smart TV zostały zaprojektowane z myślą o dźwięku wysokiej jakości. Wykorzystaj je więc w jak najlepszy sposób. Dzięki obsłudze Spotify Connect, wystarczy po prostu nacisnąć przycisk Play aplikacji Spotify i Twoje ulubione utwory natychmiast zabrzmią z telewizora.