1
Lampy samochodowe

Zestaw do renowacji reflektorów

  Zestaw do renowacji reflektorów

  Dobra widoczność, bezpieczniejsza jazda

  W porównaniu z innymi zestawami, które wymagają użycia elektronarzędzi, nasza prosta w obsłudze, zaawansowana technologia zapewnia doskonałe rezultaty przy minimalnym wysiłku. W czterech prostych krokach użytkownicy mogą osiągnąć profesjonalne efekty bez użycia elektronarzędzi. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zestaw do renowacji reflektorów

Ochrona przed promieniami UV HRK00XM Znajdź podobne produkty

Dobra widoczność, bezpieczniejsza jazda

Ochrona przed promieniami UV

 • Konserwacja zamiast wymiany

  Konserwacja zamiast wymiany

  Oszczędzaj pieniądze, konserwując reflektory w samochodzie zamiast wymieniać je na nowe

 • Bezpieczniejsza jazda nocą

  Bezpieczniejsza jazda nocą

   Powłoka chroniąca przed promieniowaniem UV to sposób konserwacji, który pozwala uniknąć wymiany. Czystsze reflektory zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy nocą.

 • Wysoka jakość i wydajność

  Wysoka jakość i wydajność
 • Przywracanie blasku obu reflektorom

  Zestaw oferuje wszystko, czego potrzeba do wyczyszczenia dwóch reflektorów. Zawartość: - 1 butelka środka do wstępnego czyszczenia na bazie wody (29,5 ml) - 1 butelka środka do czyszczenia/polerowania (29,5 ml) - 1 butelka nabłyszczacza/wosku (29,5 ml) - 1 kawałek papieru ściernego 600 (gruboziarnisty) - 1 kawałek papieru ściernego 1500 (średnioziarnisty) - 1 kawałek papieru ściernego 2000 (drobnoziarnisty) - 10 papierowych ręczników - 1 para rękawic (rozmiar uniwersalny)

 • Usuwanie zanieczyszczeń oraz smug i przebarwień powodowanych przez promienie słoneczne

  Zestaw do renowacji reflektorów firmy Philips pozwala usunąć smugi i przebarwienia, dzięki czemu reflektory mogą znów wyglądać jak nowe.

 • Lepsze oświetlenie ratuje życie

  „Z biegiem czasu reflektory zużywają się i pojawiają się na nich rysy w wyniku działania czynników zewnętrznych i ogólnej eksploatacji. Reflektory z tworzywa sztucznego są w procesie produkcji pokrywane zewnętrzną powłoką chroniącą przed promieniowaniem UV. Powłoka ta zużywa się w wyniku działania warunków atmosferycznym: blaknie, żółknie i utlenia się. W wyniku tego widoczność w nocy pogarsza się nawet o 40%”

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu