Telefony komórkowe
Smartfony
Smartfon W3568 WCDMA/GSM — czarny

 • Aparat o rozdzielczości 3 megapikseli z lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia przy słabszym oświetleniu

  Aparat o rozdzielczości 3 megapikseli z lampą błyskową pozwala wykonywać zdjęcia przy słabszym oświetleniu

  Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli pozwala uchwycić najważniejsze chwile, a dzięki wbudowanej lampie błyskowej zdjęcia będą miały odpowiednią jakość również w warunkach słabszego oświetlenia.

 • Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Dwa tryby pracy (WCDMA i GSM), lepszy zasięg

  Smartfon Philips obsługuje 2 karty SIM pracujące w trybach WCDMA i GSM, co pozwala na korzystanie jednocześnie z obu kart. Dzięki temu możesz w zależności od sytuacji wykorzystywać zasięg dwóch sieci komórkowych — w tym samym czasie i za pomocą jednego urządzenia.

 • Aż do 13 godzin rozmów

  Aż do 13 godzin rozmów

  Możesz rozmawiać nawet do 13 godzin bez konieczności ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Płynne działanie dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz

  Płynne działanie dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz

  Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz smartfon Philips oferuje wysoki komfort użytkowania i płynność działania. Procesor pozwala na sprawne przełączanie pomiędzy aplikacjami i szybkie ładowanie stron internetowych oraz zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu i odpowiednią wydajność w przypadku gier.

 • Dostęp do Internetu z każdego miejsca dzięki łączności WLAN

  Dostęp do Internetu z każdego miejsca dzięki łączności WLAN

  Wbudowany moduł WLAN pozwala łączyć się z siecią internetową za pośrednictwem telefonu komórkowego. Możesz z łatwością przeglądać strony www oraz przesyłać pliki i wiadomości e-mail.

 • Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Pojemnościowy ekran dotykowy TFT WVGA 10,2 cm (4'')

  Wysokiej jakości wyświetlacz zapewnia żywy obraz o wspaniałych kolorach, a także wysoką czułość panelu dotykowego. Pojemnościowa matryca TFT WVGA 10,2 cm (4'') gwarantuje niezwykle krótki czas reakcji, umożliwiając m.in. bardzo wygodne przeglądanie zdjęć i stron internetowych oraz powiększanie i pomniejszanie ekranów lub aplikacji.

 • Aż do 8 godzin surfowania po Internecie

  Aż do 8 godzin surfowania po Internecie

  Możesz surfować po Internecie nawet do 8 godzin bez ładowania baterii, na jednym cyklu ładowania.

 • Android 4.2

  Android 4.2

  Smartfon Philips z systemem operacyjnym Android to otwarta platforma mobilna pozwalająca na łatwą personalizację oraz korzystanie z szerokiej gamy inteligentnych funkcji i aplikacji. Ten poręczny smartfon to kieszonkowy komputer, konsola do gier i telefon w jednym.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dane techniczne produktu bazują na testach laboratoryjnych wykonanych przy pełnym naładowaniu baterii z wyłączonymi funkcjami Bluetooth oraz Wi-Fi. Uzyskiwany w warunkach rzeczywistych czas pracy urządzenia zależy od dostawcy usług oraz sposobu korzystania z telefonu.
 • Karta pamięci MicroSD nie jest elementem zestawu.
 • Dostępność niektórych funkcji jest uzależniona od rodzaju abonamentu wykupionego od operatora sieci.
 • Aby korzystać z nawigacji GPS/A-GPS, wymagany jest najczęściej dostęp do sieci komórkowej oraz transmisji danych. Operator sieci komórkowej może pobierać dodatkowe opłaty za korzystanie z GPS/A-GPS. Jakość połączenia GPS/A-GPS może być także zależna od czynników zewnętrznych, takich jak otoczenie, ukształtowanie terenu, pogoda i tym podobne.
 • Wszystkie obrazy i zdjęcia produktu mają wyłącznie charakter informacyjny. Rzeczywiste cechy i funkcje telefonu, takie jak kolor czy rodzaj informacji wyświetlanych na ekranie, mogą się różnić od tych prezentowanych na zamieszczonych obrazach/zdjęciach przedstawiających produkt.
 • Podane dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też