DVD Video

  Odtwarzacz DVD

  Odtwarza każdą płytę, odczytuje każdy format

  Czy liczy się wielkość? Czy mniej może oznaczać więcej? Przedstawiamy odtwarzacz DVD o najlepszym stosunku wydajności do ceny. Zupełny brak komplikacji! Prosty zestaw umożliwiający odtwarzanie płyt w dowolnym formacie, w tym fotografii cyfrowych, bez utraty jakości.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Odtwarza każdą płytę, odczytuje każdy format

 • Certyfikat DivX zapewnia odtwarzanie filmów DivX w standardowej jakości

  Certyfikat DivX zapewnia odtwarzanie filmów DivX w standardowej jakości

  Obsługa formatu DivX umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie w zaciszu własnego salonu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy lub koncerty, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD.

 • Przetwornik wideo 12-bitowy/108 MHz zapewnia ostry i naturalny obraz

  Przetwornik wideo 12-bitowy/108 MHz zapewnia ostry i naturalny obraz

  Doskonałej jakości 12-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wideo zachowuje każdy szczegół autentycznej jakości obrazu. Dzięki niemu widoczne są subtelne cienie i lepsza jest gradacja kolorów, co sprawia, że obraz jest żywszy i bardziej naturalny. Ograniczenia standardowego 10-bitowego przetwornika cyfrowo-analogowego stają się szczególnie widoczne podczas korzystania z dużych ekranów i projektorów.

 • Przetwornik dźwięku C/A 192 kHz/24 bit. polepsza analogowy sygnał dźwiękowy

  Przetwornik dźwięku C/A 192 kHz/24 bit. polepsza analogowy sygnał dźwiękowy

  Dzięki próbkowaniu z częstotliwością 192 kHz uzyskuje się idealny obraz oryginalnych charakterystyk dźwiękowych. Dzięki próbkowaniu i 24-bitowej rozdzielczości można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku.

 • Odtwarzanie płyt CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Odtwarzanie płyt CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Odtwarzaj płyty w niemalże dowolnym formacie — CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW lub DVD-RW. Doświadcz wyjątkowej elastyczności i wygody odtwarzania wszystkich formatów na jednym urządzeniu.

 • Cyfrowe wyjście audio zapewnia doskonałe połączenie wielokanałowe

  Cyfrowe wyjście audio zapewnia doskonałe połączenie wielokanałowe
 • Odtwarzanie plików MP3, WMA oraz zdjęć JPEG z aparatów cyfrowych

  Odtwarzaj pliki MP3, WMA lub JPEG i doświadcz wyjątkowej wygody dzielenia się plikami multimedialnymi z innymi na ekranie telewizora lub zestawu kina domowego w zaciszu własnego salonu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też