• Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  O 50% mniej wysiłku. Oszczędność do 50% czasu.*

 • Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
Zamknij Pobierz obraz

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

  Nowe urządzenie AquaTrio FC7070/01 firmy Philips jednocześnie odkurza, myje i suszy twarde podłogi, co pozwala zaoszczędzić do 50% czasu i nakładu pracy. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry dokładnie usuwają brud, plamy i rozlane płyny za jednym pociągnięciem, zapewniając doskonałe rezultaty.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  Zobacz wszystkie nagrody

  Cechy produktu

  • Podłoga schnie do 50% szybciej*

   Delikatne szczotki o dużej mocy wykonane z mikrofibry gwarantują 6700 obr./min, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia dzięki przystosowywaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin. Szczotki czyszczą się same podczas pracy dzięki stałemu płukaniu czystą wodą oraz siłom odśrodkowym, które spychają brud i wodę zbieraną z podłogi z włókien do zbiornika na brudną wodę. Aby uzyskać optymalną wydajność czyszczenia, należy wymieniać szczotki AquaTrio co 6 miesięcy.

  • Skuteczne działanie z ciepłą bądź zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez

   Dzięki AquaTrio można uzyskać doskonałe rezultaty przy użyciu wody z kranu. W razie potrzeby można dodać wybrany detergent. Można także używać zimnej lub ciepłej wody. Wszystko zależy od Ciebie!

  • Wskaźnik informujący o napełnieniu zbiornika brudnej wody / opróżnieniu zbiornika czystej wody

   Wskaźnik LED świeci się, kiedy należy opróżnić zbiornik brudnej wody, i zaczyna migać, kiedy należy napełnić zbiornik czystej wody. W takim przypadku urządzenie przestaje działać.

  • Urządzenie samoczyszczące z podstawką do spłukiwania

   Philips AquaTrio to odkurzacz, którego nie trzeba czyścić po każdym użyciu, ponieważ robi to sam. Wystarczy go ustawić na specjalnie opracowanej podstawce do spłukiwania, wlać filiżankę wody z kranu i włączyć na kilka sekund.

  • Oszczędność do 50% energii. Oszczędność do 70% wody***

   Oszczędza do 50% energii w porównaniu do korzystania z odkurzacza. Zużywa też nawet 70% mniej wody w porównaniu z myciem mopem.

  • Wyjątkowa technologia Triple-Acceleration gwarantuje doskonałe efekty

   Dzięki technologii Triple-Acceleration urządzenie wykonuje jednoczesne trzy czynności: – Odkurzanie cykloniczne — skuteczne zasysanie kurzu i luźnych cząsteczek brudu – Mycie mopem — pierwsza szczotka, obracając się, skutecznie usuwa plamy i rozlane płyny – Suszenie — druga szczotka, obracając się, wchłania pozostałą wodę, co skraca czas suszenia o 50%*

  • Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF

   Odkurzacz AquaTrio z filtrem wodnym otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom. Technologia Aqua Cyclone zbiera brud i kurz, dzięki czemu alergeny zostają uwięzione w wodzie i nie mogą ponownie unosić się w powietrzu. Odkurzacz AquaTrio usuwa 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  • Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²

   Jedno napełnienie zbiornika to 700 ml wody — ilość wystarczająca do wyczyszczenia ponad 60 m² twardej podłogi, dzięki czemu możliwe jest mycie dużych powierzchni przy użyciu minimalnej ilości wody.

  • Idealny do wszystkich twardych podłóg**

   Idealny produkt do wszystkich twardych podłóg (nadających się do mycia na mokro): drewna, parkietów, laminatów, winylu, linoleum, ceramiki, płytek, marmuru i kamienia naturalnego.

  • Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę

   Dzięki osobnym zbiornikom na czystą i brudną wodę zawsze czyścisz podłogę czystą wodą, a wszelkie zanieczyszczenia i alergeny pozostają odseparowane.

  Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

  Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

  * * Odpowiednie do czyszczenia na mokro
  * ** W porównaniu do korzystania z odkurzacza o mocy 2200 W i zwykłego mycia mopem

  Ostatnio wyświetlone produkty

  Być może zainteresują cię też