Zamknij Pobierz obraz

Obrazy

Zawsze największa moc ssania*

Nowy odkurzacz bezworkowy PowerPro Active firmy Philips zapewnia niesamowite efekty sprzątania dzięki technologii PowerCyclone 4. Zaawansowany pojemnik na kurz można łatwo opróżnić, a jego konstrukcja zapobiega tworzeniu się kłębów kurzu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Cechy produktu

 • Technologia PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

  Technologia PowerCyclone 4 zapewnia najdokładniejsze sprzątanie za jednym razem w dwóch niezwykle skutecznych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) Zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.

 • Silnik o mocy 2000 W zapewnia wysoką wydajność

  Silnik o mocy 2000 W zapewnia maksymalną moc ssania 370 W, co gwarantuje wysoką wydajność.

 • Filtr HEPA wyłapuje mikroorganizmy wywołujące alergie

  Pofałdowany filtr HEPA o dużej powierzchni zapewnia dobrą wydajność filtrowania. W połączeniu z cyklonicznym nadmuchem zapobiega to szybkiemu zatkaniu i daje lepsze i dłuższe filtrowanie.

 • Zaawansowany pojemnik na kurz, który można łatwo opróżnić

  Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego wyjątkowy kształt i gładka powierzchnia sprawiają, że kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

 • Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi

  Ergonomiczny uchwyt jest wygodny w użytkowaniu. Jego wyjątkowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.

 • Nasadka do parkietów z miękkim włosiem chroniącym przed zarysowaniami

  Brak zarysowań dzięki tej nasadce z miękkim włosiem, zaprojektowanej specjalnie do dokładnego czyszczenia twardych podłóg.

Eco passport - Our environmental product specifications overview

Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

* Moc ssania w porównaniu z odkurzaczem PowerPro Compact FC8470 firmy Philips; na podstawie wyników testu wewnętrznego przeprowadzonego w styczniu 2013 r.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też