Zamknij Pobierz obraz

Obrazy

Maksymalna różnorodność potraw, minimalny wysiłek

Robot kuchenny firmy Philips to kompaktowy zestaw 3 w 1 składający się z pojemnika 2,1 l, blendera i młynka. Jest również wyposażony w 4 tarcze ze stali szlachetnej, które umożliwiają łatwe przygotowanie rozmaitych potraw. Schowek na akcesoria w zestawie.

Pokaż wszystkie dane techniczne
Zobacz wszystkie nagrody

Cechy produktu

 • Silnik o mocy 750 W zapewnia dużą moc miksowania

  Ten robot kuchenny firmy Philips posiada silnik o dużej mocy z dwiema prędkościami i ustawieniem pulsacyjnym, dzięki czemu zapewnia moc i funkcje przydatne podczas przygotowywania ulubionych dań.

 • Technologia PowerChop zapewnia doskonałe siekanie

  Technologia PowerChop to połączenie kształtu ostrza, kąta cięcia i wewnętrznego pojemnika, które daje idealny efekt siekania zarówno miękkich, jak i twardych składników, a także sprawdza się doskonale podczas przygotowywania przecierów oraz mieszania ciasta!

 • Do 5 porcji za jednym razem

  Duży pojemnik o pojemności 2,1 l umożliwia miksowanie nawet 5 porcji zupy za jednym razem.

 • Nietłukący się dzbanek

  Nietłukący się dzbanek 1,75 l mieści nawet 5 szklanek koktajlu.

 • Oznaczone kolorami akcesoria i prędkości

  Dobierz kolor prędkości do koloru odpowiedniej końcówki w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

 • Stalowe tarcze do krojenia, szatkowania, granulowania i wycinania frytek

  Tarcze ze stali szlachetnej zapewniają szybkie działanie, dzięki czemu przygotowanie domowych posiłków wymaga mniej pracy

 • Akcesoria można czyścić w zmywarce

  Wszystkie akcesoria robota kuchennego Philips znajdujące się w zestawie można myć w zmywarce.

 • Praktyczny pojemnik na akcesoria w zestawie

  Pojemnik na akcesoria umożliwia przechowywanie wszystkich akcesoriów do robota kuchennego firmy Philips i zapewnia do nich łatwy dostęp. Umożliwia także przechowywanie ostrych stalowych akcesoriów w bezpiecznym miejscu.

 • 2 ustawienia prędkości i ustawienie pulsacyjne zapewniają pełną kontrolę

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, stosuj najniższą prędkość (prędkość 1) podczas ubijania śmietany, ubijania jajek, przygotowywania ciast i ciasta na chleb. Większa prędkość (prędkość 2) nadaje się do siekania cebuli i mięsa, miksowania zup i koktajli oraz szatkowania, krojenia i tarcia warzyw.

 • Akcesoria zapewniają łatwe korzystanie z ponad 28 funkcji

  Bogaty zestaw akcesoriów, które można myć w zmywarce: końcówka do wyrabiania ciasta, nóż ze stali szlachetnej do krojenia mięsa i siekania warzyw, zestaw kilku tarcz do szatkowania i tarcia produktów, nietłukący się blender o pojemności 1 l umożliwiający miksowanie, kruszenie i mieszanie składników, tarcza emulgacyjna do przygotowywania m.in. bitej śmietany i majonezu, młynek do mielenia np. ziaren kawy.

 • Połączenia i narzędzia oznaczone kształtami zapewniają łatwy montaż

  W odróżnieniu od tańszych robotów, robot kuchenny firmy Philips jest łatwy w montażu. Jego części po prostu się na sobie zatrzaskują dzięki pomysłowej, przylegającej do siebie konstrukcji akcesoriów.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też