TV all

  Perfect replacement

  Uniwersalny pilot

  Szybka i prosta konfiguracja

  Innowacyjny system SimpleSetup sprawia, że konfiguracja uniwersalnego pilota zdalnego sterowania firmy Philips jest szybka i łatwa. Duże przyciski i obwódka zabezpieczająca sprawiają, że jest on łatwy w obsłudze. Doskonale zastąpi stary, zgubiony lub zepsuty pilot. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Szybka i prosta konfiguracja

 • SimpleSetup to wyjątkowa funkcja firmy Philips

  SimpleSetup to wyjątkowa funkcja firmy Philips

  Możesz wygodnie i szybko skonfigurować swojego pilota dzięki innowacyjnej funkcji SimpleSetup w trzech prostych krokach: 1. Poszukaj kodu marki swojego urządzenia i wprowadź go do pilota 2. Naciśnij wyłącznik, aż urządzenie wyłączy się 3. Sprawdź, czy wszystkie przyciski działają. Gotowe!

 • Pilot 4 w 1: do telewizora, odtwarzacza/nagrywarki DVD, dekodera i magnetowidu

  Zamień wiele pilotów zdalnego sterowania na jeden wielofunkcyjny, który umożliwia sterowanie telewizorem, odtwarzaczem lub nagrywarką DVD, odbiornikiem satelitarnym, cyfrowym odbiornikiem naziemnym, dekoderem (STB) lub magnetowidem, bez względu na markę lub model.

 • Obwódka zabezpieczająca zwiększa wygodę obsługi i poprawia pewność chwytu

  Specjalna gumowa obwódka ogranicza możliwość uszkodzenia pilota. Ponadto poprawia pewność chwytu pilota w ręku.

 • Pomoc dotycząca pilotów uniwersalnych na dedykowanej stronie internetowej

  Dedykowana pomoc techniczna dla Twojego pilota, gdzie znajdziesz wszystkie kody dla obsługiwanych marek, dostępna za pośrednictwem strony internetowej firmy Philips poświęconej uniwersalnym pilotom.

 • Gotowy do użycia ze sprzętem Philips

  Jeśli masz sprzęt Philips, nie musisz programować uniwersalnego pilota, ponieważ wszystkie klawisze są fabrycznie zaprogramowane na obsługę urządzeń Philips.

 • Zgodny z ponad 1000 marek

  Pełna zgodność z ponad 1000 marek.

 • Duże przyciski ułatwiają obsługę i odczytywanie funkcji urządzenia.

  Duże przyciski pilota ułatwiają odczytywanie znajdujących się na nich napisów. Ponadto, ich powiększenie o 2 mm w stosunku do standardowych przycisków sprawiło, że obsługa pilota stała się łatwiejsza.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też