1
Produkty

Lumea Advanced Urządzenie IPL do depilacji światłem

Do stosowania na twarzy i ciele, Zabieg na dolnych partiach nóg: 15 min, > 250 000 błysków światła, Wyjątkowo długi przewód SC1997/00

Rozwiązywanie problemów

Korzystając z urządzenia Philips Lumea, odczuwam dyskomfort

Jeśli odczuwasz dyskomfort podczas korzystania z urządzenia Philips Lumea, należy najpierw sprawdzić, czy jest ono dla Ciebie odpowiednie.

Czy urządzenie Philips Lumea jest dla Ciebie odpowiednie?

Modele Lumea SC1981–SC1985 oraz SC1996, SC1997 i SC1999 mają czujnik odcienia/koloru skóry. Czujnik koloru skóry zapewnia emisję światła laserowego tylko na skórę o odpowiednim kolorze.

Urządzenie Philips Lumea jest odpowiednie dla większości kobiet. Wyjątek stanowią kobiety o naturalnie ciemnej skórze, a także kobiety, których włosy na ciele mają kolor siwy, rudy, jasny blond lub biały. Upewnij się, że wybrano zalecaną intensywność odpowiednią dla danego koloru włosów i skóry oraz spróbuj obniżyć bieżące ustawienie. Przeprowadzaj zabiegi tylko na ogolonych miejscach zalecanych w instrukcji obsługi.

Zachowaj ostrożność podczas opalania

Opalanie może mieć wpływ na komfort zabiegów — dotyczy to zarówno naturalnej ekspozycji na światło słoneczne, jak i stosowania sztucznych metod, takich jak odpowiednie balsamy, urządzenia itp. Unikaj wystawiania skóry na działanie słońca przez 48 godzin przed zabiegiem z wykorzystaniem urządzenia Philips Lumea. Skóry poddanej zabiegowi nie należy również wystawiać na działanie słońca przez co najmniej 24 godziny od jego zakończenia.

Aby zmniejszyć nieprzyjemne uczucie spowodowane opalenizną skóry, wybierz niższą intensywność. Kościste obszary, takie jak piszczele i kostki, są bardziej wrażliwe niż inne miejsca na ciele. Stosuj mniejszy nacisk, używając urządzenia Philips Lumea na tych obszarach.

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: SC1997/00 .

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!