Konsumenckie
Produkty
Viva Collection Airfryer

Viva Collection Airfryer

TurboStar, Frytownica o niskim zużyciu tłuszczu, Kolor czarny, 1425 W, 0, 8 kg HD9621/90

Rozwiązywanie problemów

Z urządzenia Philips Airfryer wydobywa się biały dym

Możliwych jest kilka przyczyn, dla których z urządzenia Philips Airfryer wydobywa się biały dym. Dowiedz się, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Używano produktów o wysokiej zawartości tłuszczu

Zatrzymaj gotowanie i za pomocą garści papierowych ręczników zbierz olej z dna patelni. Możesz też wylać nadmiar oleju. Następnie możesz kontynuować gotowanie. Pamiętaj, że biały dym nie jest szkodliwy dla urządzenia Philips Airfryer ani przygotowywanych produktów.
Wskazówka:
Jeśli bardzo często przygotowujesz jedzenie o wysokiej zawartości tłuszczu, aby zapobiec powstawaniu dymu, możesz skorzystać z przykrywki do przekąsek (w przypadku modelu HD924x), pokrywki antyrozpryskowej (w przypadku modeli HD962x i HD964x) lub kosza uniwersalnego (w przypadku modeli HD921x, HD922x, HD923x i HD953x).

Na patelni wciąż znajdują się resztki tłuszczu z poprzedniego użycia

Zatrzymaj gotowanie i usuń pozostałości z patelni. Patelnię, kosz i element grzejny należy dokładnie czyścić po każdym użyciu. Tłuste pozostałości z poprzedniego użycia mogą spowodować wydobywanie się białego dymu z urządzenia Airfryer.

Lekkie składniki zostały zassane do elementu grzejnego

Ze względu na silny przepływ powietrza lekkie składniki (takie jak tosty czy warzywne bądź owocowe chipsy) mogą przedostać się do elementu grzejnego urządzenia Philips Airfryer. Usuń jedzenie z elementu grzejnego po ostygnięciu urządzenia.
Wskazówka:
Aby zapobiec powstawaniu dymu podczas przygotowywania lekkich składników, możesz skorzystać z przykrywki do przekąsek (w przypadku modelu HD924x), pokrywki antyrozpryskowej (w przypadku modeli HD962x i HD964x) lub kosza uniwersalnego (w przypadku modeli HD921x, HD922x, HD923x i HD953x).

Informacje podane na tej stronie dotyczą następujących modeli: HD9621/90 , HD9240/30 , HD9240/90 , HD9220/20 . więcej Mniej

Nie tego szukasz?

Czy udało się nam odpowiedzieć na Twoje pytanie?

Porozmawiaj na czacie z jednym z naszych przedstawicieli!