1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Liczy się elegancja

  Model 170C7 stanowi połączenie niezwykłej wygody i elegancji, a przy tym jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Ten produkt zmieni Twoje podejście do monitorów, dzięki prostej, ale wyrafinowanej stylistyce. Jego dwukolorowy wzór dopełni wystrój Twojego domu, a przemyślane funkcje usprawnią użytkowanie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Liczy się elegancja

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • Elegancka, dwukolorowa konstrukcja ożywia przestrzeń

  Dwukolorowa konstrukcja łączy w sobie błyszczący, czarny pasek biegnący przez środek osłony dolnej oraz srebrną osłonę przednią, która przez to wydaje się węższa. Subtelny kontrast między tymi dwoma elementami sprawia, że urządzenie jest atrakcyjniejsze wizualnie, bardziej oryginalne i nietypowe, przez co ożywia wystrój wnętrza.

 • Wygodne, mało widoczne przyciski sterujące dają wrażenie wyrafinowania

  Wygodne, dyskretne przyciski sterujące zintegrowane z paskiem z logo firmy są mało widoczne, ale łatwo dostępne w razie potrzeby ich użycia. Nadaje to urządzeniu jednolity, czysty i surowy wygląd z nutką wyrafinowania.

 • Miła dla oka stylistyka osłony nadaje urządzeniu ciepły i harmonijny wygląd

  Osłony została tak zaprojektowana, aby cieszyła oko: stanowi ona pochyłą powierzchnię, która harmonijnie łączy przednie i tylne elementy urządzenia, nadając mu miły dla oka, stonowany i opływowy wygląd.

 • Gotowość do pracy w systemie Windows Vista

  Nowe monitory firmy Philips są przystosowane do obsługi zaawansowanego wizualnie i wymagającego systemu Windows Vista. Ich żywe kolory i wysoka jakość obrazu zapewniają jeszcze lepszą zabawę oraz wydajność w pracy, a także pozwalają na pełniejszą kontrolę nad pracą komputera w domu, jak i w biurze. Dzięki nim przeglądanie, wyszukiwanie i organizowanie informacji służbowych oraz rozrywkowych odbywa się w szybki, wydajny i łatwy sposób.

 • Szybki czas reakcji do 5 ms

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Bezpieczna, trudnopalna obudowa z kompozytów stosowanych w kosmonautyce

  Syntetyczny kompozyt PC/ABS jest najlepszym na rynku, wytrzymałym i trudnopalnym materiałem stosowanym do produkcji obudów, opracowanym dla pojazdów kosmicznych, przemysłu samochodowego, stosowanym także w czujnikach pożarowych spełniających najostrzejsze normy bezpieczeństwa.

 • Bezołowiowa konstrukcja wspomaga ochronę środowiska

  Produkty niezawierające ołowiu zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami Wspólnoty Europejskiej określonymi w dyrektywach dotyczących ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia oraz środowiska.

 • Łatwa regulacja ustawień ekranu za pomocą funkcji Philips SmartControl

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub skorzystać z oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób.

 • Wbudowany zasilacz — zasilacze zewnętrzne są zbędne

  Zasilacz zamontowany w korpusie monitora zastępuje duży zasilacz zewnętrzny.

 • Zaczep na kabel umożliwia utrzymanie kabli w porządku

  Dostarczany razem z monitorem zaczep umożliwiający spięcie razem kabli w celu utrzymania porządku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu