1
Monitory

Monitor LCD

  Monitor LCD

  Styl i wydajność się liczą!

  Wyświetlacz dopasowany do Twoich potrzeb. Ten powalający z nóg monitor Philips 170X6 to połączenie technologii LightFrame™ Digital Reality zapewniającej oszałamiające wrażenia wizualne oraz nowatorskiej i nowoczesnej stylistyki. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Styl i wydajność się liczą!

 • Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście obsługujące analogowy sygnał VGA, jak i cyfrowy sygnał DVI

  Podwójne wejście oferuje złącza obsługujące analogowe sygnały wejściowe VGA oraz cyfrowe DVI.

 • Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB do wygodnego podłączania urządzeń peryferyjnych

  Port USB pozwala użytkownikowi wygodnie podłączać multimedialne urządzenia plug and play, takie jak urządzenia pamięci USB, aparat fotograficzny, przenośny dysk twardy, kamera internetowa, palmtop, drukarka i wiele innych urządzeń z połączeniem USB. Port USB 2.0, idealnie umiejscowiony na monitorze, umożliwia przesyłanie sygnałów USB 2.0 do komputera. Należy pamiętać, że wiele takich urządzeń wymaga oddzielnego podłączenia do źródła zasilania, z uwagi na wymagania zasilania przewyższające możliwości portu USB monitora.

 • LightFrame™ DR zwiększa wrażenia płynące z oglądania obrazu na ekranie

  LightFrame™ Digital Reality to zintegrowane rozwiązanie programowe i sprzętowe w wysokiej klasy monitorach firmy Philips, zapewniające użytkownikom wysokiej jakości ulepszenia wyświetlacza dzięki wygodnym, szybkim interfejsom programowym lub sprzętowym.

 • Zgodność ze normą ISO 13406-2 Klasa I gwarantuje brak „martwych pikseli”

  Defekty wyświetlacza LCD mogą objawiać się obecnością jaśniejszych i ciemniejszych „martwych pikseli”. W przeciwieństwie do niektórych producentów, którzy nadal uznają tego rodzaju defekty za nieunikniony rezultat procesu produkcji, wyświetlacze Philipsa, zgodne z normą ISO 13406-2 Klasa I, charakteryzują się całkowitą bezdefektowością. Świadczy o tym udzielana przez firmę Philips światowa gwarancja PerfectPanel™, która umożliwia naprawę lub wymianę wyświetlaczy LCD, w których występuje choćby pojedynczy „martwy piksel”.

 • Szybki czas reakcji od wł. do wył. 8 ms: doskonała jakość tekstu i grafiki

  Czas reakcji to okres, w którym komórka ciekłego kryształu przechodzi ze stanu aktywnego (czarna) do nieaktywnego (biała) i ponownie do stanu aktywnego (czarna). Czas ten jest mierzony w milisekundach. Im krótszy, tym lepszy — krótszy czas reakcji odpowiada szybszym zmianom stanu i skutkuje mniejszą liczbą widocznych artefaktów podczas wyświetlania zmieniających się tekstów i obrazów. Czas reakcji jest szczególnie ważny podczas wyświetlania dokumentów biznesowych, wykresów i zdjęć.

 • Rozdzielczość SXGA 1280 x 1024 — ostrzejszy obraz

  W monitorach graficznych rozdzielczość ekranu to liczba punktów (pikseli) na całym ekranie. Na przykład na ekranie o rozdzielczości 1280 x 1024 można wyświetlić 1280 różnych punktów w każdej z 1024 linii, czyli ok. 1,3 mln pikseli.

 • Innowacyjna, nowoczesna stylistyka to deklaracja stylu życia!

  Ekskluzywna koncepcja stylistyczna, łącząca łagodne, płynne linie przypominające piękne, nowoczesne rzeźby, z ultranowoczesnymi materiałami i dodatkami w stylu techno, tworzy monitor będący deklaracją stylu życia.

 • Ultranowoczesne sterowanie SmartTouch

  SmartTouch to inteligentne i niezwykle czułe, reagujące na dotyk ikony, które zastępują standardowe przyciski. Reagując na najlżejszy dotyk, pozwalają włączyć monitor lub rozjaśnić i wyostrzyć obraz przy użyciu technologii SmartImage Lite. Po aktywacji ikony SmartTouch świecą się, informując o wykonywaniu zadanych poleceń.

 • Pełnia multimedialnych wrażeń dzięki wbudowanym głośnikom

  Głośniki wbudowane w monitor.

 • Wbudowany zasilacz — zasilacze zewnętrzne są zbędne

  Zasilacz zamontowany w korpusie monitora zastępuje duży zasilacz zewnętrzny.

 • Odtwarzaj muzykę z zewnętrznych urządzeń audio, nawet przy wył. komputerze

  Wbudowane, zaawansowane oprogramowanie urządzenia zapewnia sygnał dźwiękowy z zewnętrznych urządzeń audio, takich jak przenośne odtwarzacze kasetowe, CD lub MP3, nawet gdy nie ma sygnału wideo.

 • CableGuide utrzymuje przewody i zajmowaną przez nie przestrzeń w porządku

  Wygodny zestaw prowadnic przewodów wbudowany z tyłu monitorów Philips zapobiega splątaniu się przewodów i pomaga w utrzymaniu porządku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu