1
Monitory

Monitor panoramiczny LCD

  Monitor panoramiczny LCD

  Zwiększ swoją wydajność

  Profesjonalny wyświetlacz LCD zaprojektowany dla firm: duży, panoramiczny monitor Philips 230WP7 o bardzo szerokim kącie widzenia został wyposażony w trzy wejścia, co usprawnia pracę, zaś ergonomiczna podstawa i połączenie USB zapewniają komfort i wygodę. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Brilliance Monitor panoramiczny LCD

58 cm (23"), WUXGA 230WP7NS/00 Znajdź podobne produkty

Zwiększ swoją wydajność

 • Duży, panoramiczny, idealny do wyświetlania dwóch stron A4 obok siebie

  Duży, panoramiczny wyświetlacz pozwalający na zwiększenie wydajności dzięki możliwości wyświetlania dwóch stron A4 obok siebie.

 • Możliwość obracania ekranu o 90º i inteligentne zarządzanie przewodami

  Podstawa Super Ergo umożliwia ergonomiczne korzystanie z monitora i sprawne zarządzanie przewodami. Możliwość regulacji wysokości, kąta obrotu oraz pochylenia podstawy zapewniają wygodę podczas pracy przez cały dzień i rozładowanie napięcia mięśni; inteligentny system zarządzania przewodami zmniejsza bałagan na biurku i pozwala utrzymać porządek.

 • Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnego ustawienia wysokości i kąta

  Dzięki ergonomicznej konstrukcji monitory Philipsa są przyjazne dla użytkownika, a możliwość regulacji pochylenia, obrotu i wysokości pozwala na ustawienie monitora w pozycji zapewniającej maksymalny komfort i efektywność pracy.

 • Gotowość do pracy w systemie Windows Vista

  Nowe monitory firmy Philips są przystosowane do obsługi zaawansowanego wizualnie i wymagającego systemu Windows Vista. Ich żywe kolory i wysoka jakość obrazu zapewniają jeszcze lepszą zabawę oraz wydajność w pracy, a także pozwalają na pełniejszą kontrolę nad pracą komputera w domu, jak i w biurze. Dzięki nim przeglądanie, wyszukiwanie i organizowanie informacji służbowych oraz rozrywkowych odbywa się w szybki, wydajny i łatwy sposób.

 • Zgodność ze SmartManage umożliwia zarządzanie urządzeniami przez sieć LAN

  SmartManage to system monitorowania, zarządzania i sprawdzania stanu monitorów oraz zdalna pomoc w rozwiązywaniu problemów z monitorami za pośrednictwem sieci LAN.

 • Zużycie energii niższe od średniej tego typu urządzeń

  Zmniejszenie ilości energii elektrycznej niezbędnej do zasilania urządzenia.

 • Szeroki format o rozdziel. WXGA 1920 x 1200 zapewniający ostrzejszy obraz

  Szeroki format Ultra Extended Graphics Array standardu umożliwiającego wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1920 x 1200, lub ok. 2,3 miliona pikseli.

 • Najszerszy kąt widzenia — nawet do 178 stopni

  Najszerszy kąt widzenia, do 178 stopni, zapewnia czysty obraz widoczny pod każdym kątem.

 • Trzy wejścia zapewniają maksymalną elastyczność

  Trzy wejścia umożliwiają wyświetlanie sygnałów cyfrowego i analogowego. Monitor posiada złącza wejściowe D-Sub (VGA) oraz DVI-I. Interfejs DVI-I umożliwia odbieranie sygnału cyfrowego lub sygnału analogowego za pomocą opcjonalnego adaptera, zapewniając maksymalną elastyczność i pewność, że monitor nie „zestarzeje się” zbyt szybko.

 • Łatwe i szybkie wbudowane połączenie USB 2.0

  Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający łączenie komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dzięki dużej prędkości oferowanej za niewielką cenę połączenie USB stało się najpopularniejszą metodą podłączania urządzeń peryferyjnych do komputera. Umieszczając łącze USB 2.0 w monitorze, firma Philips zapewnia wygodnie ulokowane, łatwe w użyciu i szybkie połączenie pozwalające na odczyt, zapis, ładowanie i przesyłanie programów, danych, mediów cyfrowych lub plików muzycznych do i z komputera, a także pomiędzy komputerem a jednym bądź wieloma urządzeniami USB.

 • Łatwa regulacja ustawień ekranu za pomocą funkcji Philips SmartControl

  Oprogramowanie do dokładnej regulacji ustawień ekranu. Firma Philips oferuje dwie możliwości regulacji ustawień: można skorzystać z wielopoziomowego menu ekranowego za pomocą przycisków na monitorze lub skorzystać z oprogramowania Philips SmartControl w celu ustawienia parametrów monitora w wygodny i znany sposób.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu