1

Telewizor LED

  -{discount-percentage}%

  Telewizor LED

  Zaprojektuj własny telewizor LED

  Zaprojektuj własny telewizor w Internecie (www.philips.com/design-your-TV), wybierając kolor obramowania, podstawę lub uchwyt ścienny oraz pilot zdalnego sterowania. Telewizor posiada układ obróbki obrazu i dzwięku z serii LED 7000, technologię Ambilight oraz funkcję Net TV. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zaprojektuj własny telewizor LED

Zaprojektuj własny telewizor w Internecie (www.philips.com/design-your-TV), wybierając kolor obramowania, podstawę lub uchwyt ścienny oraz pilot zdalnego sterowania. Telewizor posiada układ obróbki obrazu i dzwięku z serii LED 7000, technologię Ambilight oraz funkcję Net TV. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Telewizor LED

81 cm (32"), Full HD 1080p, Zaprojektuj własny telewizor 32PFL7605C/12 Znajdź podobne produkty

Zaprojektuj własny telewizor LED

by pasował do wystroju salonu

System Ambilight Spectra 2 potęguje wrażenia wizualne

Odkryj nowy wymiar wrażeń wizualnych dzięki technologii Ambilight Spectra 2! Ta opatentowana technologia firmy Philips powiększa obszar wyświetlania, emitując z tylnego panelu podświetlenie z dwóch stron telewizora na ścianę. Ambilight dostosowuje automatycznie kolor i jasność światła tak, aby pasowały do wyświetlanego obrazu. Dzięki funkcji dostosowania obrazu do otoczenia kolor oświetlenia jest zawsze odpowiedni do obrazu bez względu na to, jakie masz ściany. Dzięki technologii Ambilight Spectra 2 jesteś w centrum wydarzeń!

Philips Net TV — popularne usługi internetowe na ekranie telewizora

Korzystaj z bogatej oferty usług Philips Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć telewizor do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług telewizji internetowej dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

Zaprojektuj własny telewizor LED przez Internet

Zaprojektuj własny telewizor LED przez Internet

Na stronie internetowej firmy Philips (www.philips.com/design-your-tv) możesz zaprojektować telewizor LED z serii 7000 tak, aby jak najlepiej pasował do Twojego salonu. Możesz wybierać spośród 2 wielkości ekranu (81 cm (32") i 107 cm (42")), 8 różnych wersji kolorystycznych ramy, uchwytu ściennego i podstawy oraz 3 pilotów zdalnego sterowania. Po zakupie telewizora (wyłącznie w sklepie internetowym) zostanie on dostarczony gratis w ciągu 3 tygodni.

Telewizor Full HD z technologią Pixel Precise HD zapewniającą szczegóły dynamicznych obrazów

Technologia Pixel Precise HD oparta jest na nagradzanym rozwiązaniu Pixel Plus. Jakość obrazu osiąga nowy poziom dzięki 4 bilionom kolorów. Rozdzielczość Super Resolution technologii Pixel Precise HD zapewnia najwyższą jakość obrazu telewizji HD, niezależnie od tego, czy oglądasz film z Internetu czy też filmy Blu-ray o wysokiej jakości.

Ekran LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

Ekran LCD 100 Hz zapewnia niesamowitą ostrość ruchów. Technologia Double Frame Rate Insertion (DFRI) dodatkowo zwiększa ją ponad dwukrotnie w porównaniu ze standardowym ekranem LCD, co daje czas reakcji wynoszący 2 milisekundy. Teraz możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet w najszybszych scenach akcji.

Poczuj moc 20 W RMS dzięki technologii Incredible Surround

Poczuj moc muzyki i atmosferę kina. Potężne wzmacniacze o mocy 20 W RMS (2 x 10 W RMS) tworzą naturalną scenę dźwiękową. System Incredible Surround zapewnia w pełni przestrzenne efekty dźwiękowe o większej głębi i rozpiętości, które stanowią doskonałe uzupełnienie wspaniałego obrazu.

Ekran telewizora LED jest nawet do 40% bardziej energooszczędny niż zwykłe telewizory LCD

Telewizory wykorzystujące najnowszą technologię podświetlenia LED są bardziej przyjazne dla środowiska, cechują się dłuższą żywotnością i o wiele niższym zużyciem energii niż telewizory plazmowe i tradycyjne telewizory LCD. Inaczej niż w przypadku matryc podświetlanych lampami CCFL, w procesie produkcyjnym telewizorów LED nie wykorzystuje się rtęci. Ponadto konstrukcje telewizorów firmy Philips są cały czas ulepszane, co skutkuje wzrostem wydajności materiałowej oraz zmniejszeniem zużycia energii bez konieczności rezygnowania z bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia.

Wybierz uchwyt ścienny/podstawę i pilota

W zależności od możliwości montażowych w pokoju, zamontuj telewizor na uchwycie ściennym lub na podstawie oraz wybierz pilota zdalnego sterowania.

Wybierz kolor ramy najlepiej pasujący do pokoju

Wybierz ramę w kolorze najlepiej komponującym się z wystrojem pokoju.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Elektroniczny przewodnik telewizyjny (8 dni) nie jest dostępny we wszystkich krajach
 • Net TV: Odwiedź stronę www.philips.com/smarttv, aby odkryć usługi dostępne w swoim kraju.
 • Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.
 • Typowy pobór mocy w trybie włączenia mierzony zgodnie z normą IEC62087 Ed 2.
 • Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.
 • Ołów znajduje się tylko w niektórych częściach tego telewizora lub jego komponentach, dla których nie istnieje alternatywa technologiczna, zgodnie z bieżącymi klauzulami dot. zwolnienia przewidzianymi w dyrektywie RoHS.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu