1
Telewizor

Aurea

Telewizor LCD

  Wi-Fi

  Aurea

  Telewizor LCD

  Przeżyj coś wyjątkowego

  Telewizor Aurea całkowicie odmieni Twoje doświadczenie oglądania telewizji. Wyjątkowa Aktywna Rama Ambilight oraz oszałamiająca jakość obrazu i dźwięku sprawią, że przeżyjesz coś naprawdę wyjątkowego. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Aurea Telewizor LCD

102 cm (40"), Full HD 1080p, telewizja cyfrowa 40PFL9904H/12 Znajdź podobne produkty

Przeżyj coś wyjątkowego

 • Technologia Perfect Pixel HD Engine zapewniająca ostry i wyrazisty obraz

  Delektuj się niezrównaną ostrością i wyrazistością obrazu, którą zapewnia technologia Perfect Pixel HD Engine. Dzięki poprawie każdego piksela obrazu pod kątem otaczających go pikseli uzyskiwany obraz jest bardziej naturalny. W efekcie powstaje unikalne połączenie ostrości, naturalnych szczegółów, żywych kolorów, niezwykłego kontrastu i płynnego, naturalnego ruchu, niezależnie od tego, co oglądasz. Wyraźne, bardzo ostre obrazy są rezultatem działania funkcji wykrywania i redukcji zniekształceń i szumów we wszystkich źródłach: od multimediów po standardową telewizję.

 • Usługa Philips Net TV w technologii Wi-Fi zapewniająca dostęp do usług internetowych za pomocą telewizora

  Korzystaj z bogatej oferty usług Net TV i oglądaj filmy, zdjęcia, serwisy informacyjne oraz inną zawartość internetową bezpośrednio na ekranie telewizora. Wystarczy podłączyć kino domowe do sieci domowej za pomocą łącza Ethernet, a następnie wybrać żądaną zawartość przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Menu Philips zapewnia dostęp do popularnych usług Net TV dopasowanych do ekranu Twojego odbiornika, a dzięki sieci komputerowej z certyfikatem DLNA możliwe jest oglądanie filmów i obrazów znajdujących się w komputerze przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

 • Technologia Perfect Natural Motion zapewnia płynne wyświetlanie filmów Full HD

  Ciesz się akcją bez migotania. Technologia Perfect Natural Motion analizuje wyświetlany obraz, korygując migotanie zarówno w przypadku nadawanych programów, jak i nagrań (w tym z obrazu o rozdzielczości 1080p i 24p True Cinema na płytach Blu-ray i DVD). Zapewnia ona jeszcze większą płynność ruchu i doskonałą ostrość obrazu. Ciesz się jakością obrazu lepszą niż w kinie!

 • Technologia Ambilight Active Frame zapewnia niesamowite wrażenia wizualne

  Technologia Ambilight Active Frame zapewnia niesamowite wrażenia wizualne

  Poznaj magię obrazu z opatentowaną przez firmę Philips technologią Ambilight Active Frame! 250 diod LED tworzy wielokolorową ramę świetlną, która pojawia się dookoła ekranu i podświetla ścianę. Technologia Ambilight dostosowuje automatycznie kolor i jasność światła dookoła telewizora tak, aby pasowało do wyświetlanego obrazu. Poznaj magię obrazu z technologią Ambilight Active Frame.

 • Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niezwykłą ostrość ruchomego obrazu (2 ms)

  Ekran Clear LCD 100 Hz zapewnia niesamowitą ostrość ruchów. Technologia Double Frame Rate Insertion (DFRI) dodatkowo zwiększa ją ponad dwukrotnie w porównaniu ze standardowym ekranem LCD, co daje czas reakcji wynoszący 2 milisekundy. Teraz możesz cieszyć się wyraźnym obrazem nawet w najszybszych scenach akcji.

 • Telewizor Full HD z rozdzielczością 1920 x 1080p

  Ekran Full HD umożliwia osiągnięcie rozdzielczości panoramicznej 1920 x 1080 pikseli. Jest to największa rozdzielczość transmisji HD zapewniająca najwyższą możliwą jakość obrazu. Ekran jest w pełni przygotowany na rozwój technologii HD, dzięki obsłudze sygnałów 1080p z dowolnych źródeł, włącznie z najnowszymi technologiami (np. Blu-ray i nowoczesne konsole do gier HD). Ulepszone algorytmy przetwarzania sygnału w pełni obsługują wyższą jakość i rozdzielczość obrazu, co pozwala osiągnąć czysty obraz bez migotania, optymalną jasność i rewelacyjne kolory.

 • Telewizor LED zapewnia wspaniały obraz i mniejszy rachunek za prąd

  Bez kompromisów! Oszałamiająca jakość obrazu. Wspaniały projekt. Energooszczędny. Z telewizorem LED zyskujesz to, co najlepsze z dwóch światów: wspaniały, jasny obraz o niesamowitym kontraście i ostrości oraz żywe kolory — a wszystko to w cienkiej, eleganckiej obudowie. Ponadto ten telewizor zużywa o 40% mniej energii niż zwykły telewizor LCD z tak samo dużym ekranem. Ciesz się pięknym obrazem w nowoczesnej formie.

 • 2 x 15 W z technologią BBE zapewniającą czysty i wyraźny dźwięk

  Dźwięk wysokiej jakości BBE to technologia doskonalenia podstawowego dźwięku (na licencji firmy BBE Sound), dzięki której można cieszyć się naturalną muzyką, zrozumiałą mową, bogatym i czystym głosem.

 • Ciesz się bogatym wyborem internetowych filmów z serwisu YouTube i nie tylko

  Usługa Net TV zapewnia dostęp do ogromnej oferty filmów wideo w serwisie YouTube i na innych stronach internetowych. Format filmów jest dopasowany do ekranu telewizora. Teraz możesz wygodnie usiąść na kanapie i oglądać filmy internetowe w wysokiej jakości.

 • Szklana obudowa z przodu urządzenia stanowi doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza

  Nowoczesna technologia w eleganckim opakowaniu! Dzięki zaawansowanej technologii LED firma Philips stworzyła najcieńszy i najmniejszy telewizor Aurea w historii. Przepiękna, biała Aktywna Rama Ambilight i szklany ekran sprawiają, że telewizor wygląda wspaniale, nawet gdy jest wyłączony. Niewielki, rozsuwany pilot zdalnego sterowania z ikonami wygląda niczym klejnot na ławie w salonie. Telewizor Aurea stanowi doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • DVB-T MPEG4 działa tylko we Francji, Hiszpanii, Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Format DVB-C MPEG4 dostępny jest tylko dla wybranych dostawców w Danii, Norwegii, Finlandii i Szwecji. Większość najnowszych informacji na ten temat znajduje się na tabliczce znamionowej telewizora lub na stronie internetowej www.philips.com/support po wybraniu odpowiedniego typu urządzenia.
 • Net TV — oferta jest zależna od dostępności w danym kraju i podlega określonym zasadom korzystania.
 • Wymagany opcjonalny moduł Philips DVB-S (moduł PFS0001, dostępny tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu